Magazín
TRIČKO MINEOLA S DLHÝM RUKÁVOM TI POSKYTNE KOMFORT
dátum: 09.02.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Potrebuješ tričko s dlhým rukávom, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitnej odolnej textílie a ktoré má v sebe zabudované také vrstvy, vďaka čomu sa pri cvičení nebudeš toľko potiť? Potom si vyber tričko Mineola Longsleeve, ktoré patrí medzi novinky sortimentu kvalitného oblečenia americkej značky Gorilla Wear.

NOVINKA MINEOLA LONGSLEEVE GORILLA WEAR TU

Športové tričko Mineola Longsleeve s logom Gorilla Wear je vyrobené z vysoko kvalitnej odolnej textílie (materiál: 72 % polyester + 28 % elastan) a má v sebe zabudované také vrstvy, vďaka čomu sa pri cvičení nebudeš toľko potiť. Poskytne ti požadovaný komfort, pričom jeho výhodou bude aj dlhá životnosť. K dispozícii je v dvoch farbách. Buď v čierno-ružovej alebo v čierno-sivej, ktorá je vhodnou alternatívou práve v tomto zimnom období. Tričko s dlhým rukávom Mineola Longsleeve by nemalo chýbať v tvojom šatníku!

Sleduj eshop: www.eshop.mozolani.com , alebo navštív naše kamenné predajne MOZOLANI SHOP ZOC MAX ŽILINA / OC LAUGARICIO TRENČÍN.

GORILLA WEAR

Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...

-r-