Magazín
MIKINA BLOOMINGTON CREWNECK
dátum: 26.01.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Ak dávaš prednosť mikinám pred iným oblečením, potom si na správnej adrese. Máme pre treba novinku Gorilla Wear USA a to pánsku mikinu Bloomington Crewneck.

NOVINKY GORILLA WEAR TU

Mikina Bloomington Crewneck je určená hlavne pre tých, ktorým učarovať fitness štýl. Je vyrobená z vysoko kvalitnej odolnej textílie (80 % bavlna + 20 % polyester ) s ľahkým komfortom, ktorá ti poskytne výnimočné teplo, kamkoľvek pôjdeš. Ide o nadčasový produkt s vynikajúcom strihom, pričom zelená vojenská farba ti dodá ten správny šmrnc a môžeš ju skombinovať prakticky so všetkým. V tejto mikine sa budeš dobre a pohodlne cítiť, určite si ju obľúbiš hneď pri prvom použití. Nezanedbateľným faktom je, že investícia sa ti vráti, lebo mikina Bloomington Crewneck je veľmi odolná a naozaj vydrží toho veľa.

GORILLA WEAR

Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...

-r-