On-line Tréner

Chcete zmeniť svoj životný štýl?
Nie ste zo Žiliny a blízkeho okolia?
Využite nášho On-line trénera!


Rozhodli ste sa zmeniť svoj životný štýl, potrebujete zostaviť účinný tréning, chcete vytvoriť individuálny výživový a suplementačný plán pre nabratie svalovej hmoty či zhodenie prebytočného tuku, trpíte obezitou a dlhoročne sa vám nedarí schudnúť?

V tom prípade máte niekoľko možností. Môžete všetko skúsiť sami, študovať množstvo kníh, či využívať pri tom internet. Môžete tiež zájsť do fitnescentra a najať si osobného trénera. Alebo môžete využiť naše služby a objednať si všetko online. Vyvarujete sa tak chybným krokom pri zostavovaní tréningového plánu aj jedálničku a vašim tréningovým pokrokom nebude nič brániť.


Ako funguje on-line tréner?

Postup je veľmi jednoduchý. Na tejto stránke vyplníte vstupný formulár, vyberiete si spôsob komunikácie s vašim novým osobným trénerom. S ním potom môžete konzultovať, buď prostredníctvom e-mailu, ak chcete aj telefonicky a ak nebudete proti, tak samozrejme aj osobne. Po vyplnení diagnostickej karty budete kontaktovaní pre upresnenie niektorých vstupných informácií (ak bude možné osobné stretnutie, je to len dobré, ak nie, postačí aspoň niekoľko fotografií a informácie telefonicky, alebo mailom.) V priebehu niekoľkých dní obdržíte všetky požadované materiály: (jedálniček, tréningové rozpisy, suplementačné plány). Váš osobný tréner vám bude naďalej k dispozícii k ďalším virtuálnym či osobným konzultáciám.


Kto bude vaším trénerom?

O vaše športové a zdravotné pokroky sa bude starať majster sveta a Európy v kulturistike Andrej Mozoláni, ktorý sa športu a zdravému životnému štýlu venuje už takmer 20 rokov. Je diplomovaným trénerom I. triedy a počas posledných 15 rokov pomáha ľuďom s nadváhou a obezitou, ale aj tým, ktorí sa kulturistike venujú profesionálne. Jeho rukami prešlo množstvo ľudí s rôznymi zdravotnými komplikáciami, ale samozrejme aj takým, ktorí sa venujú fitness a kulturistike profesionálne. Je tvorcom nielen tréningových plánov šitých na mieru podľa predstáv zákazníkov, ale zároveň aj nových diétnych režimov a jedálničkov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každého zdravého spôsobu života.


Ako začať?

Začať je veľmi jednoduché! Na tejto stránke si vyberiete druh služieb, ktoré chcete využiť a následne vyplníte vstupný dotazník. Potom vás skontaktujeme pre prípadné upresnenie vstupných údajov. V prípade, že ste zo Žiliny, alebo okolia, môžeme dohodnúť aj osobnú konzultáciu. Ak sa na osobné stretnutie nemôžete dostaviť, tak všetky požadované služby a konzultácie budeme poskytovať písomne a poradenstvo môže prebehnúť aj telefonickou konzultáciou.


V zozname nižšie sú uvedené najčastejšie služby, ktoré on-line tréner poskytuje. Ak vám žiadny z nich nevyhovuje, kontaktujte nás prosím pre upresnenie vašich požiadaviek.

Tréningový plán
25 €

Podrobne rozpísaný tréningový plán pre rôzne ciele (napr. nabranie svalovej hmoty, odbúranie nadbytočného tuku, zvýšenie sily, rýchlosti, dynamiky pre rôzne športy a pod.). CENA: 25 €, rovnako môžete absolvovať aj ukážkový tréning. CENA 15 €. pre odstránenie či vyvarovanie sa chybných tréningových techník.


Jedálniček a suplementačný plán
25 €

Podrobne rozpísaný stravovací a suplementačný 7-dňový cyklus pre 6 týždňov na dosiahnutie vami želaných cieľov. V cene sú aj postupné individuálne úpravy plánov v závislosti na rýchlosti dosahovaných výsledkov a individuálnych reakcií klienta. CENA 25 €


Komplexný program
45 €

Komplexný program zahŕňajúci zostavenie tréningového rozpisu a stravovacích a suplementačných plánov na 6-týždňové obdobie pre dosiahnutie rôznych cieľov. V cene je zahrnutý ukážkový tréning, a samozrejme pravidelné konzultácie a úpravy tréningových či stravovacích plánov podľa dosiahnutých výsledkov. CENA: 45 €


Cez internet, alebo osobne?

Je lepšie zájsť do posilňovne a nájsť si trénera tam, alebo je lepšie využiť trénera na diaľku? Samozrejme, osobná konzultácia z očí do očí je vždy najlepšia cesta. Lenže má to háčik. Nájsť trénera v posilňovni je jednoduché. Nájsť však takého trénera, ktorý je vo svojom odbore skutočne odborníkom, ktorý si uvedomuje, akú zodpovednosť na seba preberá, ktorý bude vedieť rozumieť vašim pocitom a vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu – to nie je jednoduché. Ak však využijete naše služby, uvidíte, že vám v prvej možnosti navrhneme osobné stretnutie, ktoré je najlepším začiatkom na dosiahnutie želaných výsledkov. Či budete aj po prvom stretnutí pokračovať formou osobných konzultácii, to je už na vás.


A je to všetko možné dosiahnuť aj bez osobného kontaktu?

Určite, na základe vyplnenej diagnostickej karty budeme môcť zostaviť všetky plány s maximálnym ohľadom na vašu individualitu. Pre lepšie posúdenie vašich potrieb je dobré zaslať aspoň fotografiu celej postavy. Ak nemôžete absolvovať osobné stretnutie, môžeme vašu diagnostiku urobiť na základe vašich fotografií a vyplnených informácií.


Pripravený/ná? Využite nášho On-line trénera!

Vyplňte tento formulár a obratom dostanete informácie o platbe a obchodných podmienkach. Po odoslaní platby a zaslaní potvrdenia o platbe na adresu: office(zavináč)mozolani.com vám bude zaslaný požadovaný produkt.


ON-LINE TRÉNER