Mozolani Classic

ĎAKUJEME všetkým partnerom IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016!

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic sa zapísali do sŕdc všetkých, ktorí majú radi kulturistiku a fitness. Ďakujeme všetkým partnerom za pomoc pri organizovaní tohto podujatia. Bez vašej podpory by sa táto show nemohla uskutočnil.

Rozhovor s Tomášom Tabačiarom po IFBB Diamond Cup 2016

Slovenský reprezentant v kulturistike a úradujúci bronzový medailista majstrovstiev Európy 2016 TOMÁŠ TABAČIAR si na IFBB Diamond Cup v Žiline, kde žije, trúfal nielen na víťazstvo vo svojej kategórii, ale aj na absolútny titul.

Report z IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016

Niekoľko dní po skončení Mozolani Eventu (IFBB Diamond Cup 2016 a Mozolani Pro Classic 2016) sa ešte pozrieme na toto najvýznamnejšie podujatie v kulturistike a fitness organizované na Slovensku.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2016: Konečné výsledky

Konečné výsledky pretekárov na Mozolani Pro Classic 2016 v kategóriách Pro Mens Bodybuilding 212 lbs, Pro Womens Physique a Pro Bikini, ktorý sa konal 21. a 22. 5. v DOXXbet aréna Žilina.

IFBB DIAMOND CUP 2016: Konečné výsledky

Pozrite si, ako dopadli pretekári jednotlivých kategórii aj s bodovým ohodnotením od rozhodcov na IFBB Diamond Cup, ktorý sa uskutočnil 20. - 22. 5. v Žiline.

PROGRAM (20. - 22. 5.) IFBB DIAMOND CUP a MOZOLANI PRO CLASSIC

V DOXXbet aréne Žilina sa tento víkend uskutočnia dve súťaže – IFBB Diamond Cup (amatéri budú bojovať o 6 PRO kariet) a Mozolani Pro Classic (profesionáli budú bojovať o priamy postup na Olympiu). Na podujatie príde aj 5-násobný Mr. Olympia Phil Heath, ktorého fanúšikovia môžu stretnúť na seminári, počas autogramiády na Expe a v rámci nedeľňajšej Mozolani Pro Show, kde bude mať exhibíciu. Bude to historicky najvýznamnejšie podujatie v kulturistike a fitness organizované na Slovensku.

VIDEO: Tréning bikinárky Jany Dobos Majerníkovej pred Mozolani Pro Classic 2016

Pozrite si video z tréningu slovenskej profesionálky kategórie PRO BIKINI Jany Dobos Majerníkovej v Mozolani Fitness pár dní pred jej štartom na Mozolani Pro Classic 2016. Príďte ju podporiť v boji o Olympiu! Vstupenky si môžete kúpiť v piatok na našom infostánku v Holiday Inn Žilina a v sobotu i v nedeľu v športovej hale DOXXbet aréna Žilina.

Už tento víkend sviatok kulturistiky a fitness v Žiline

V Žiline finišujú prípravy na veľkú súťažnú šou v kulturistike a fitness. Už tento víkend budú v DOXXbet aréne amatéri súperiť na IFBB Diamond Cup o šesť profesionálnych kariet a profesionáli na Mozolani Pro Classic 2016 o účasť na Olympia Weekend do Las Vegas.

VIDEO: Príprava Tomáša Tabačiara na IFBB Diamond Cup

Jedným z favoritov na víťazstvo vo svojej kategórii kulturistika muži do 90 kg na IFBB Diamond Cup v Žiline bude slovenský reprezentant Tomáš Tabačiar, ktorý pred 12 dňami získal bronzovú medailu na majstrovstvách Európy 2016 v Santa Susanne. Pozrite si video z jeho prípravy.

SCITEC NUTRITION – partner Diamond Cupu a MPC

Predstavujeme ďalšieho partnera IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 – spoločnosť Scitec Nutrition.

Kto z profesionálov sa prihlásil na Mozolani Pro Classic 2016?

Už tento víkend sa v Žiline (DOXXbet aréna) uskutočnia dve medzinárodné súťaže, ktoré sa oplatí vidieť. Okrem IFBB Diamond Cup (amatéri) to bude Mozolani Pro Classic 2016, na ktorom profesionáli budú bojovať o priamy postup na Olympia Weekend do Las Vegas.

Kto bude vystavovať na športovej výstave Mozolani Expo?

Neoddeliteľnou súčasťou Mozolani Weekendu bude športová výstava športových potrieb, oblečenia, produktov a doplnkov výživy pod názvom MOZOLANI EXPO 2016, ktorá sa uskutoční 21. a 22. 5 v DOXXbet aréne v Žiline.

INTER-VION – partner Diamond Cupu a MPC

Partnerom IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 je tiež spoločnosť INTER-VION.

Kto bude určite súťažiť na IFBB Diamond Cup

Hoci viac ako 1000 európskych pretekárov a ich trénerov ešte určite analyzuje svoje úspechy dosiahnuté na európskom šampionáte, ktorý sa konal nedávno v Santa Susanne (Španielsko), už je čas myslieť na nasledujúce veľké podujatie – IFBB Diamond Cup v Žiline (Slovensko) – ktoré sa bude konať nasledujúci víkend, od 20. do 22. mája 2016.

VIDEO: Jana Dobos Majerníková pred Mozolani Pro Classic 2016

Pozrite si videorozhovor so slovenskou profesionálkou v bikiny fitness Janou Dobos Majerníkovou počas jej nedávnej návštevy v Mozolani Fitness.

Pre koho bude vstup na seminár zadarmo?

Phil Heath sa do Žiliny vráti už ako 5-násobný Mr. Olympia, aby podporil súťaž Mozolani Pro Classic 2016. Bude tu niekoľko dní, ale jeho hlavný program sa uskutoční v nedeľu 22. 5. Najskôr dopoludnia bude mať svoj seminár v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina a potom v podvečer rámci Mozolani Pro Show sa v DOXXbet aréne Žilina predstaví so svojím exhibičným vystúpením.

GORILLA WEAR – partner Diamond Cupu a MPC

Jedným z partnerov IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 je Gorilla Wear.

Najnižšie štartovné posunuté do 19. 5. a kontakt na prihlásenie sa!

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE PRETEKÁROV SÚŤAŽE IFBB DIAMOND CUP 2016: Deadline na zaplatenie najnižšieho štartovného sme posunuli, štvrtok 19. 5. je posledný deň, keď sa bude dať zaplatiť štartovné vo výške 180 €. V deň registrácie, t. j. 20. 5. sa platí štartovné pri samotnej registrácii a to vo výške 230 €.

MUSCLEKING – partner Diamond Cupu a MPC

Predstavujeme ďalšieho partnera súťaží IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 v Žiline – Team Muscleking, ktorý sa predstaví aj na športovej výstave Mozolani EXPO.

Objednávkový formulár na vlasy a mejkap

Účastníci IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic môžu využiť služby, ako je úprava vlasov a mejkep, za určitý poplatok. Ponúkame im túto možnosť. Počet voľných miest je limitovaný. Ako postupovať?

J.J.DARBOVEN – partner Diamond Cupu a MPC

Spoločnosť J.J.Darboven je jedným z partnerov Mozolani Weekendu, ktorý pozostáva z dvoch súťaží – IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016.

Na Mozolani Pro Classic 2016 sa predstaví aj Vojto Koritenský

Mozolani Pro Classic 2016, ktorý sa uskutoční 22. 5. v DOXXbet aréne Žilina, sa nezadržateľne blíži. Jedným z pretekárov kategórie Men's Pro Bodybuilding 212 lbs, ktorý sa na túto súťaž pripravuje a bude na nej štartovať, je český profesionál, člen Extrifit tímu Vojtěch Koritenský.

POZOR, zmena! Deadline na zaplatenie najnižšieho štartovného je 13. 5.!

Dôležitá informácia pre pretekárov, ktorí chcú štartovať na IFBB Diamond Cupe 2016! Vzhľadom na to, že iba nedávno sa skončili majstrovstvá Európy v Santa Susanne, posunuli sme termín uzávierky na zaplatenie najnižšieho štartovného o tri dni.

VENDETTA APPAREL SLOVAKIA – partner

Jedným z partnerom IFBB Diamond Cupu a Mozolani Pro Classic 2016 bude Vendetta Apparel Slovakia. Je to originál značka slovenskej výroby, ktorá bola založená v roku 2012 a má tri hlavné štýly – Street Elegance, Vendetta Fighters a Vendetta Brutal Workout.

Jana Dobos Majerníková bude štartovať na Mozolani Pro Classic

Dobrou správou pre slovenských fanúšikov je, že slovenská profesionálna pretekárka v bikiny fitness Jana Dobos Majerníková potvrdila, že sa postaví na súťažné pódium pretekov Mozolani Pro Classic 2016, ktoré sa uskutočnia 22. 5. v DOXXbet aréne Žilina.

Pozývame vás na seminár s Philom Heathom!

Päťnásobný Mr. Olympia Phil Heath príde do Žiliny, aby podporil súťaž Mozolani Pro Classic 2016. V nedeľu 22. 5. bude mať najskôr svoj seminár v Mozolani Fitness ZOC Max a potom o niekoľko hodín neskôr exhibične vystúpi v rámci Mozolani Pro Show v DOXXbet aréne.

Pozývame vás na IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic

V DOXXbet aréne Žilina sa 21. a 22. 5. uskutočnia dve medzinárodné súťaže, ktoré sa oplatí vidieť. IFBB Diamond Cup 2016 (amatéri) bude mať charakter prestížneho súboja o 6 PRO kariet a na Mozolani Pro Classic 2016 (profesionáli) bude hlavnou výhrou postup na Mr. Olympia do Las Vegas.

NUTREND – partner Diamond Cupu a MPC

Nutrend je jedným z partnerov IFBB Diamond Cupu i Mozolani Pro Classic 2016 a nájdete ho aj na športovej výstavy Mozolani Expo, kde bude mať svoj prezentačný stánok. Výhradným distribútorom a predajcom produktov značky Nutrend, Mad-Max a Resportica na Slovensku je spoločnosť Win, s. r. o.

EXTRIFITSLOVAKIA – hlavný partner

Extrifitslovakia je hlavným partnerom IFBB Diamond Cupu a Mozolani Pro Classic 2016. Táto spoločnosť sa zúčastní aj športovej výstavy Mozolani Expo, kde bude mať svoj prezentačný stánok.

Nenechajte si ujsť megaakciu, Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

V DOXXbet aréne Žilina sa 21. a 22. 5 uskutočnia dve medzinárodné súťaže, ktoré sa oplatí vidieť. IFBB Diamond Cup 2016 (amatéri) bude mať charakter prestížneho súboja o 6 PRO kariet a na Mozolani Pro Classic 2016 (profesionáli) bude hlavnou výhrou postup na Mr. Olympia do Las Vegas.

Servis pre pretekárov – Pro Tan Slovakia

Pro Tan Slovakia ponúka servis pre pretekárov IFBB Diamond Cupu 2016 a Mozolani Pro Classic 2016.

Pozývame vás na seminár s Philom Heathom!

Päťnásobný Mr. Olympia Phil Heath príde do Žiliny, aby podporil súťaž Mozolani Pro Classic 2016. Zúčastnite sa aj vy jeho seminára, ktorý sa uskutoční v nedeľu 22. 5. v Mozolani Fitness ZOC Max.

Generálny partner Mozolani Weekendu – spoločnosť TETRAS

Spoločnosť Tetras už niekoľko rokov podporuje podujatia organizované Andrejom Mozolánim. Sponzoruje Mozolani Classic, Mozolani Fitness Cup i Mozolani Fit Body. Aj teraz podala pomocnú ruku a je generálnym partnerom dvoch medzinárodných súťaží – IFBB Diamond Cup 2016 a Mozolani Pro Classic 2016.

Pozrite si: Palermo – Mozolani Comeback!

Comeback Andreja Mozolániho sa blíži! Odkaz a motivácia pre všetkých, ktorí majú svoje sny znie: Nenechajte sa ničím a nikým odradiť, pracujte na sebe a neprestávajte veriť vo svoj úspech.

Výška štartovného sa mení od dátumu blížiacej sa súťaže!

Keďže výška štartovného na IFBB Diamond Cup 2016 sa mení od dátumu blížiacej sa súťaže, využite možnosť a uhraďte ho ONLINE do 10. mája, potom to už bude drahšie.

Predbežný program IFBB Diamond Cupu v Žiline

Nenechajte si ujsť MOZOLANI WEEKEND (20. - 22. 5. v DOXXbet aréne Žilina), ktorý bude pozostávať z dvoch medzinárodných súťaží IFBB Diamond Cupu (amatéri) a Mozolani Pro Classic 2016 (profesionáli).

POZOR! Zaplaťte registračný poplatok do 10. 5., ušetríte peniaze!

Keďže výška štartovného na IFBB Diamond Cup 2016 sa mení od dátumu blížiacej sa súťaže, využite možnosť a uhraďte ho ONLINE do 10. mája, potom to už bude drahšie. Mozolani Event (20. - 22. mája v DOXXbet aréne Žilina) pozostáva z dvoch medzinárodných súťaží. IFBB Diamond Cup (amatéri) bude mať charakter prestížneho súboja o 6 PRO kariet a na Mozolani Pro Classic 2016 (profesionáli) bude hlavnou výhrou postup na Olympia Weekend do Las Vegas.

Kúpte si vstupenky na IFBB Diamond Cup a na Mozolani Pro Classic

Mozolani Event bude viacdňovým podujatím, ktoré sa uskutoční 20. - 22. 5 v DOXXbet aréne v Žiline. Medzinárodné preteky amatérov IFBB Diamond Cup budú mať charakter prestížneho súboja o 6 PRO kariet a na súťaži profesionálov Mozolani Pro Classic 2016 sa bude bojovať o miestenku na Olympia Weekend do Las Vegas. Po tretíkrát v histórii Slovenska sa tak na jednom pódiu predstaví profesionálna a amatérska špička.

Návrat kategórie Pro Women's Physique na Mozolani Pro Classic

Po ročnej prestávke sa na MOZOLANI PRO CLASSIC vracajú kategórie Pro Women's Bikini a Pro Women's Physique, pričom kategória Pro Men's Bodybuilding 212 lbs bude opäť, ako už tradične, súčasťou tohto podujatia. Celkovo sa tak profesionáli predstavia v troch kategóriách.

KÚPTE SI VSTUPENKY na IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

Po tretíkrát v histórii Slovenska sa na jednom pódiu predstaví profesionálna a amatérska špička. Preteky amatérov IFBB Diamond Cup budú mať charakter prestížneho súboja o 6 PRO kariet a na súťaži profesionálov Mozolani Pro Classic 2016 sa bude bojovať o miestenku na Mr. Olympia.

ROZHOVOR S PREZIDENTOM SAKFST PO MOZOLANI PRO CLASSIC 2015

Po skončení Mozolani Pro Classic 2015, ktorý sa konal v sobotu 25. 4. v Dome odborov Istropolis v Bratislave, sme sa na bankete v hoteli Lindner porozprávali s prezidentom SAKFST Milanom Čížekom.

ĎAKUJEME VŠETKÝM PARTNEROM MOZOLANI PRO CLASSIC 2015!

Veľmi pekne ďakujeme všetkým partnerom a sponzorom, ktorí finančnými príspevkami a vecnými cenami prispeli k organizačnému úspechu podujatia MOZOLANI PRO CLASSIC 2015.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 - MARIÁN ČAMBAL VYHRAL ZASLÚŽENE

Slovenský profesionálny kulturista Marián Čambal zreje ako víno. Čím je starší, tým je lepší. Na Mozolani Pro Classic 2015, ktorý sa konal v sobotu 25. 4. v bratislavskom Dome odborov v Istropolise, zvíťazil medzi profíkmi v kategórii PRO MEN'S BODYBUILDING 212 LBS.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 - TRIUMF ČAMBALA, POSTUP NA OLYMPIU

Mozolani Pro Classic 2015 bol iný ako predošle ročníky, po prvý raz sa nekonal v Žiline. Bol to piaty ročník a druhý raz sa na pódiu predstavili nielen amatéri, ale aj profesionáli.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 - VÝSLEDKY V BIKINY FITNESS

Mozolani Pro Classic 2015, ktorý sa z poverenia SAKFST konal 25. 4 v bratislavskom Istropolise, bol príťažlivý aj v kategórii bikiny fitness, v ktorej je Slovensko svetovou veľmocou.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 - VÝSLEDKY V KULTURISTIKE MUŽOV

V sobotu 25. apríla sa v Dome odborov v Istropolise z poverenia SAKFST uskutočnila medzinárodná pohárová súťaž v kulturistike mužov a bikiny fitness žien, ako aj profesionálne preteky kulturistov v kategórii PRO MEN´S BODYBUILDING 212 LBS.

LAHÔDKOU MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 BUDE SÚŤAŽ PROFESIONÁLOV

Už o dva dni to v Dome odborov v Istropolise vypukne. V sobotu 25. 4. zažije Bratislava excelentnú súťaž a šou. Podujatie Mozolani Pro Classic 2015 za účasti kvalitných amatérov (kulturisti a bikiny fitnesky) a skvelých profesionálnych kulturistov do 212 libier sa oplatí vidieť na vlastné oči. Kúpte si posledné voľné vstupenky a sledujte strhujúce súboje pretekárov s vypracovanými postavami.

NOVINKOU NA MOZOLANI CLASSIC 2015 BUDE FIGHT SHOW - NA EXPE

Na Mozolani Pro Classic 2015 nemôže chýbať ani bohatý sprievodný program. V Expo zóne v Dome odborov Istropolis v Bratislave sa 25. 4. uskutoční Fight show, v rámci ktorej sa odohrá 12 zápasov v rôznych bojových štýloch. Máte sa na čo tešiť, príde aj jedna veľká hviezda z bojových športov Petr Vondráček.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 - INFORMÁCIE, KTORÉ BUDETE POTREBOVAŤ

Už len pár dní nás delí od otvorenia Mozolani Classic 2015, ktorý sa z poverenia SAKFST uskutoční 25. 4. v Bratislave (Dom odborov Istropolis). Podujatie má jedinečný charakter. Znovu budú na jednom mieste súťažiť amatéri (medzinárodná pohárová súťaž v kulturistike mužov a bikiny fitness žien) i profesionáli (kategória Pro Men's Bodybuilding 212 lbs). Pre priaznivcov kulturistiky a fitness to bude deň plný neopakovateľných zážitkov.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 AJ S MARIÁNOM ČAMBALOM A VOJTOM KORITENSKÝM

Piaty ročník Mozolani Classic sa nezadržateľne blíži. Prípravy na túto súťaž vrcholia. Podujatie sa z poverenia SAKFST uskutoční 25. 4. v Bratislave (Dom odborov Istropolis). Do bojov o cenné kovy zasiahnu nielen amatéri (medzinárodná pohárová súťaž v kulturistike mužov a bikiny fitness žien), ale aj profesionáli – kategória Pro Men's Bodybuilding 212 lbs.

KÚPTE SI VSTUPENKU NA MOZOLANI PRO CLASSIC, BUDE TO FESTIVAL SVALOV

Čerešničkou na torte piateho ročníka podujatia Mozolani Classic bude súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier. Víťaz získa miestenku na Olympiu a ďalší na 2. - 5. mieste získajú body do kvalifikačného rebríčka. Vlani v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs triumfoval Bahrajnčan Sami al Haddad.

MOZOLANI CLASSIC – VÝSLEDKY 2010 AŽ 2014 V KATEGÓRIÁCH KULTURISTIKA A KLASICKÁ KULTURISTIKA AM

Pozrite si, ako dopadli pretekári (amatéri) v kategóriách kulturistika a klasická kulturistika na doterajších štyroch ročníkoch Mozolani Classic. Vlani sa po prvý raz uskutočnila na tomto podujatí aj súťaž profesionálov, ale o tom inokedy.

SABÍNA PLEVÁKOVÁ SA NA MOZOLANI CLASSIC 2015 POKÚSI POKRAČOVAŤ VO VÍŤAZNOM ŤAŽENÍ

Pretekárka SAKFST Sabína Pleváková (členka Extrifit tímu) je ojedinelý zjav v bikiny fitness. Svoju zbierku zlatých kovov rozšírila v marci na Arnold Classic 2015 v Columbuse, kde triumfovala v kategórii do 163 cm a v absolútnom hodnotení bola medzi bikinárkami druhá. Túto skvelú športovkyňu, majsterku sveta i Európy uvidia diváci aj na Mozolani Classic 2015.

ANTOVSKÁ ZÍSKALA NA MOZOLANI CLASSIC DVAKRÁT ABSOLÚTNY TITUL v BIKINY FITNESS

V prvom ročníku Mozolani Classic (2010) neštartovali na súťaži bikinárky, nakoľko táto kategória vtedy neexistovala, ženy súperili v kategórii bodyfitness. V ostatných troch ročníkoch (2012, 2013 a 2014) už bikinárky štartovali a boli ozdobou ženskej časti podujatia.

PROPOZÍCIE MEDZINÁRODNEJ POHÁROVEJ SÚŤAŽE MOZOLANI CLASSIC 2015

Pozrite si propozície medzinárodnej pohárovej súťaže v kulturistike mužov a bikiny fitness žien MOZOLANI CLASSIC 2015, ktorú z poverenia SAKFST zorganizuje Mozolani The Fitness Authority.

AKÉ BOLI MINULÉ ROČNÍKY A AKÝ BUDE MOZOLANI PRO CLASSIC 2015?

Už len mesiac zostáva do otvorenia prestížneho podujatia v kulturistike a bikiny fitness Mozolani Pro Classic 2015, ktorý sa z poverenia SAKFST uskutoční v sobotu 25. apríla v Dome odborov Istropolis (Veľká sála). Nový ročník by mal byť ešte lepší ako štyri doterajšie v histórii.

ŠANCA PRE VYSTAVOVATEĽOV – EXPO MOZOLANI PRO CLASSIC 2015

Dovoľujeme si vás osloviť s ponukou, ktorá sa týka možnosti vystavovať na športovej výstave Expo v Istropolise v Bratislave pri príležitosti organizovania prestížnej súťaže profesionálnych i amatérskych kulturistov a bikiny fitnesiek – Mozolani Pro Classic 2015 (25. apríla).

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 Z POVERENIA SAKFST, VSTUPENKY UŽ V PREDAJI

Z poverenia SAKFST sa v sobotu 25. apríla uskutoční v bratislavskom Istropolise prestížna medzinárodná pohárová súťaž Mozolani Pro Classic 2015. Amatéri budú súťažiť v kulturistike (muži) a bikiny fitness (ženy), profesionálna vetva bude mať kategóriu Men's Pro Bodybuilding 212 lbs.

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 sa uskutoční v sobotu 25. apríla v Bratislave!

A je to tu! Po druhý raz v histórii Slovenska sa na jednom pódiu predstaví profesionálna a amatérska špička v kulturistike a bikiny fitness. Fanúšikovia kulturistiky a fitness nám na štyroch doterajších ročníkoch Mozolani Classic potvrdili, že sme sa vybrali správnou cestou. Sme presvedčení o tom, že aj teraz sme sa rozhodli pre dobrú voľbu. Po druhý raz budú na Slovensku súperiť profesionálni kulturisti kategórie do 212 libier.

Návrat k fantastickej premiére Majerníkovej v Pro Bikini na Mozolani Pro Classic

Slovenská bikiny fitneska Jana Majerníková na Mozolani Pro Classic úžasne odštartovala svoju profesionálnu súťažnú profi-kariéru. Kým vlani v prvom májovom týždni získala v Santa Susanne európsky titul medzi amatérkami, presne o dvanásť mesiacov neskôr dokázala v Žiline svoju premiéru medzi profíčkami vyšperkovať strieborným umiestnením v kategórii Pro Bikini.

Návrat k skvelému debutu Mariána Čambala v Pro Bodybuilding 212

Marián Čambal zvládol svoju prvú profesionálnu súťaž bravúrne. Na Mozolani Pro Classic sa predviedol v špičkovej forme a to ho v silnej konkurencii v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs katapultovalo na skvelé tretie miesto.

Návrat k životnému výsledku v Pro Figure, rozhovor s Natáliou Lenártovou-Revajovou

Slovenka Natália Lenártová-Revajová sa na Mozolani Pro Classic prezentovala životnou formou. Do prípravy na túto súťaž dala všetko a na pódiu Doxxbet arény v Žiliny to bolo vidieť. Rozhodcovia ju v kategórii Pro Figure zaslúžene dali na prvé miesto.

Veľká vďaka patrí našim partnerom, ktorí prispeli k vysokej kvalite podujatia

Ďakujeme všetkým partnerom a sponzorom, ktorí finančnými príspevkami a vecnými cenami prispeli k organizačnému úspechu podujatia a vysokej kvalite súťaže. Aj vďaka nim sme úspešne zvládli 4. ročník Mozolani Classic, ktorý bol v tomto roku historický tým, že sa na jednom pódiu stretli amatéri i profesionáli.

Mozolani Classic 4 – organizačný a športový úspech, spokojní sú Chang aj Santonja

Mozolani Classic 4 bolo najkvalitnejšie podujatie, organizované na Slovensku, v kulturistike a fitness. Na jednom pódiu sa stretli amatéri i profesionáli. Hlavný organizátor a promotér Andrej Mozoláni mohol byť s touto vydarenou akciou spokojný.

Na Mozolani Classic 4 sa rozhodlo o nominácii bikiny fitnesiek na ME

Po skončení pohárovej súťaže v bikiny fitness na Mozolani Classic 4 uzavrel reprezentačný tréner pre fitness Ľuboš Matejička nomináciu žien, ktoré budú Slovensko reprezentovať na IFBB majstrovstvách Európy vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness a women´s physique v Santa Susanne (14. – 18. 5.).

O triumfe Christiny Fjaereovej v Pro Bikini na Mozolani Pro Classic nebolo pochýb

Víťazkou kategórie Pro Bikini na Mozolani Pro Classic sa zaslúžene stala Nórka Christina Strom Fjaereová.

Na Mozolani Classic 4 sa bojovalo aj o nomináciu na ME, dôveru dostali piati kulturisti

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike na Mozolani Classic 4 v Žiline boli aj nominačnými pretekmi na 46. IFBB majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia 15. – 18. mája v Santa Susanne (Španielsko). Kto bude teda Slovensko reprezentovať na ME?

Na Mozolani Weekende bola aj dôstojná oslava 50. výročia založenia kulturistiky

V rámci Mozolani Weekendu 2014 sa v nedeľu 4. mája predpoludním uskutočnili v kongresovej hale hotela Holiday Inn v Žiline oslavy 50. výročia založenia kulturistiky v bývalom Československu, ktorých sa zúčastnili ocenení pretekári, tréneri, funkcionári, ale aj vzácni hostia.

Mozolani Pro Classic – Natália Lenártová-Revajová si vybojovala Olympiu

Historicky prvá profesionálna súťaž v kulturistike a vo fitness na Slovensku dopadla pre našich zástupcov veľmi dobre. Na pódiu Doxxbet arény v Žiline vyhrala v Pro Figure Natália Lenártová-Revajová, v Pro Bikini bola Jana Majerníková druhá a Nikola Weiterová tretia, pohár a prize money za tretie miesto získali aj Marián Čambal (Pro Bodybuilding 212 lbs) a Aurélia Grožajová (Women´s Physique).

Mozolani Classic 4 – v absolutke prvenstvo pre Ukrajinu, Kováč bol druhý

Do nedeľňajšieho superfinále v kulturistike mužov na Mozolani Classic 4 postúpili medailisti kategórii do 75 kg, do 85 kg, do 95 kg a nad 95 kg, aby bojovali o absolútneho amatérskeho víťaza podujatia.

Mozolani Classic 4 – Lipovská v absolutke zvíťazila, na jej štíte zostala Pleváková

Do nedeľňajšieho superfinále v bikiny fitness žien na Mozolani Classic 4 postúpili medailistky kategórii do 163 cm, do 167 cm a nad 167 cm, aby bojovali o absolútnu víťazku.

Mozolani Classic 4 – majstrovstvá SR v kulturistike: Tabačiar porazil Kokošku

Vrcholom sobotňajšieho programu Mozolani Classic 4 v Žiline boli medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike mužov. Medailisti všetkých štyroch kategórii váhovej kulturistiky postúpili do nedeľňajšieho súboja o absolútneho víťaza amatérskej časti Mozolani Classic 4.

Mozolani Classic 4 - bikiny fitness: triumfy Plevákovej, Lipovskej a Pohánkovej

V sobotu 3. mája odštartoval v Doxxbet aréne Mozolani Weekend, v rámci ktorého sa uskutočnila aj pohárová súťaž žien v bikiny fitness. Medailistky všetkých troch kategórii postúpili do nedeľňajšieho súboja o absolútnu víťazku Mozolani Classic 4 v bikiny fitness.

Bahrajnčan Sami al Haddad dorazil do Žiliny, program dvojdňového Mozolani Classic 4

Do Žiliny, dejiska Mozolani Classic 4, už dorazila najväčšia hviezda kategórie Pro Bodybuilding 212 lbs Sami al Haddad z Bahrajnu.

Mark Dugdale sa chce dostať na Olympiu, Mozolani Pro Classic mu má v tom pomôcť

Vo štvrtok 1. mája pricestoval na Slovensko americký profesionálny kulturista Mark Dugdale, ktorý bude na Mozolani Pro Classic štartovať v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs. V ten istý deň absolvoval neskorý večerný tréning spoločne s Norbertom Zajacom v Mozolani Fitness Clube na Solinkách.

V kategórii Women´s physique bude na Mozolani Pro Classic o body bojovať Ida Seflandová

Dánka Ida Seflandová bude na Mozolani Pro Classic štartovať v kategórii Women´s Physique. Vo štvrtok 1. mája si bola v Mozolani Fitness Clube zacvičiť a pri tejto príležitosti nám po tréningu odpovedala na niekoľko otázok.

Iránsky profík Baitollah Abbaspour nedostal víza a nebude na Mozolani Pro Classic

Jóbova zvesť dorazila do Žiliny, kde sa 3. a 4. mája uskutoční v Doxxbet aréne najprestížnejšie podujatia v histórii slovenskej kulturistiky a fitness – Mozolani Classic 4. Žiaľ, Iránec Baitollah Abbaspour sa súťaže nebude môcť zúčastniť.

Využite služby – nástrek, mejkap, styling a špeciálne jedálne menu na izbu

Mozolani The Fitness Authority ako organizátor pripravovaného podujatia Mozolani Classic 4 ponúka pretekárom možnosť využiť tieto služby, čo sa týka nástreku, mejkapu, stylingu a špeciálneho jedálneho menu na izbu.

Petr Vaniš si vypol mobil, trénuje na Solinkách, sústredí sa na Mozolani Pro Classic

Český profesionálny kulturista Petr Vaniš nič neponecháva na náhodu. Od minulého piatku je v Žiline, aby sa čo najlepšie pripravil na Mozolani Pro Classic, na ktorom bude štartovať v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs.

Samuel Capko sa predstaví na Mozolani Classic 4 v lepšej forme ako na juniorských M-SR

Pretekár Mozolani The Fitness Authority Samuel Capko sa pripravuje na svoju druhú súťaž v živote, ktorou budú preteky juniorov open na Mozolani Classic 4 v Žiline.

Krafčíková a Koklesová budú na Mozolani Classic 4 štartovať v kategórii bikiny fitness

V pohárovej súťaži v bikiny fitness v rámci Mozolani Classic 4 sa predstavia aj dve juniorky, štartujúce za Mozolani The Fitness Authority, Dominika Krafčíková a Henrieta Koklesová. Nebudú to mať ľahké. Bude tam konkurencia ako hrom. Vedľa nich na pódiu budú stáť nadupané bikinárky, reprezentantky i medailistky z ME a MS.

Pozrite si video s kulturistom Tomášom Tabačiarom, ktorý sa v Žiline chce nominovať na ME

Žilinčan Tomáš Tabačiar, slovenský reprezentant v kulturistike, nebude chýbať na Mozolani Classic 4. Jeho cieľom je vybojovať si účasť na majstrovstvách Európy. Vlani prestúpil z klasickej kulturistiky, v ktorej sa stal v roku 2010 absolútnym európskym šampiónom a v roku 2012 získal na svetovom šampionáte bronz, do váhovej kulturistiky. Na MS 2013 sa nedostal do finále. Na Mozolani Classic vyhral v prvom ročníku v roku 2010 i v druhom v roku 2012.

Pozrite si video s bikinárkami pred Mozolani Classic 4 – Lipovskou a Hargašovou

Smerom k Mozolani Classic 4 sme natáčali videá so slovenskými reprezentantkami. Teraz vám ponúkame dve videá – s Denisou Lipovskou a Denisou Hargašovou. Oba bikinárky budú chcieť na Mozolani Classic v Žiline uspieť a vybojovať si miestenku na majstrovstvá Európy.

Odhodlanie pred štartom Mozolani Pro Classic v podaní Osladila, Čambala a Vaniša

Na dvojdňovom medzinárodnom festivale (3. a 4. mája) oceľových svalov a vypracovaných postáv Mozolani Classic 4 vystúpia po prvý raz na Slovensku na jednom pódiu (dejiskom bude Doxxbet aréna v Žiline) amatéri i profesionáli v top forme. Bude to najprestížnejšie športové podujatie v histórii slovenskej kulturistiky a fitness.

Bahrajnčan Sami al Haddad bude na Mozolani Pro Classic najväčším favoritom

Potvrdí 40-ročný reprezentant Bahrajnu Sami al Haddad svoju vlaňajšiu výkonnosť a bude žať úspechy aj v aktuálnej sezóne? Tento skvelý profesionálny kulturista bude najväčšou hviezdou Mozolani Pro Classic v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs.

Iránec Baitollah Abbaspour jednou z najväčších hviezd Mozolani Pro Classic

V sobotu 3. a v nedeľu 4. mája sa v Doxxbet aréne v Žiline uskutoční Mozolani Classic 4. Bude to najväčšia športová akcia v histórii slovenskej kulturistiky a fitness. Na jednom pódiu sa predstavia amatéri i profesionáli v špičkovej forme.

VIP hosťom Mozolani Classic 4 bude Winklaar, ktorý sa predstaví v exhibícii

Oceľové mužské svaly, obdiv vzbudzujúce postavy, ale aj oku lahodiace ženské krivky uvidíte 3. a 4. mája na Mozolani Classic 4. Dejiskom podujatia bude Doxxbet aréna v Žiline. Žijúce legendy, žiarivé hviezdy a skutočné osobnosti sú zárukou toho, že to bude neopakovateľný športový festival, aký tu doteraz nikdy nebol.

Dvojnásobný víťaz Mozolani Classic Tomáš Tabačiar hovorí, že nech vyhrá ten najlepší

Prvou súťažou v jarnej sezóne 2014 budú pre dvojnásobného víťaza Mozolani Classic Tomáša Tabačiara medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike v Žiline, ktoré budú súčasťou Mozolani Weekendu.

Barbora Sečkárová-Bunčáková sa po M-SR zameria na Mozolani Classic 4 a hlavne na ME

Po majstrovstvách Slovenska žien vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness a v kulturistike, ktoré sa v Nitre uskutočnili 19. apríla a ktoré boli zároveň nominačnou súťažou na európsky šampionát, majú istotu účasti na ME zatiaľ iba tri pretekárky.

Propozície majstrovstiev SR v kulturistike i ďalších súťaží amatérov na Mozolani Classic 4

Máme pre vás propozície medzinárodných majstrovstiev Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárovej súťaži v bikiny fitness žien i kulturistiky masters a juniorov. Podujatie sa uskutoční v Žiline.

Pre Brutenič to budú prvé M-SR a potom bude po prvý raz aj na Mozolani Classic

Na majstrovstvách Slovenska žien vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness a v kulturistike žien, ktoré sa pod záštitou SAKFST uskutočnia v sobotu 19. apríla v Mestskej športovej hale v Nitre, pôjde nielen o medaily, ale aj o nomináciu na európsky šampionát.

Na Mozolani Classic 4, ktorý bude generálkou na ME, sa teší Iveta Kuglerová

Na Mozolani Classic 4 v Žiline sa predstavia aj očarujúce bikiny fitnesky, ktoré sú ozdobou každého podujatia. Dnes vám predstavíme dve s rôznymi ambíciami.

Pleváková, Hargašová a ďalšie kvalitné juniorské bikinárky sa predstavia aj v Žiline

V sobotu 12. apríla sa v Hnúšti uskutočnia majstrovstvá Slovenska (nominačná súťaž na európsky šampionát) v kulturistike juniorov a masters, klasickej kulturistike juniorov, fitness juniorov, fitness, bodyfitness a bikiny fitness junioriek. Pastvou pre oči budú najmä súboje atraktívnych bikiny fitnesiek, ktoré by sa mali predstaviť v dvoch výškových kategóriách.

Súčasťou Mozolani Classic 4 bude aj športová výstava Expo, posledné voľné plochy

Mozolani Classic 4 bude špičkovým športovým podujatím v kulturistike a fitness. Jeho súčasťou sa stane Expo, na ktorom môžu partneri a ďalší záujemcovia plnohodnotne odprezentovať svoje výrobky, tovary a služby.

Lipovská bola vlani na Mozolani Classic strieborná, teraz má najvyššie ambície

Slovensko je v bikiny fitness svetovou veľmocou. Jednou zo stálic je Denisa Lipovská, od ktorej sa v aktuálne sezóne očakávajú medailové výsledky. Vlaňajšok mala úspešný. V jarnej sezóne bola vo svojej kategórii trikrát strieborná – druhé miesto obsadila na majstrovstvách Slovenska v Nitre, Mozolani Classic 3 v Žiline i majstrovstvách Európy v Santa Sussane. Na jeseň najskôr zvíťazila na nominačnej súťaži v Trenčíne, potom bola štvrtá na majstrovstvách sveta v Kyjeve a napokon si vybojovala bronz na Svetovom pohári v St. Pőltene. To je však už minulosť.

Zálusk na víťazstvo majú viacerí profíci na Mozolani Pro Classic! Ako dopadne Vaniš?

Český profesionálny kulturista do 212 libier (do 96 kg) Petr Vaniš sa minulý piatok zastavil v Žiline. Mal povinnosti u svojho sponzora a potom sa stretol s promotérom pripravovaného Mozolani Pro Classic Andrejom Mozolánim, v ktorého fitku neskôr absolvoval tréning ramien a brucha. Ešte pred tréningom sme ho vyspovedali.

Škadra, majster Európy 2013, má prípravu sťaženú povinnosťami na bojovom útvare

Vlaňajší majster Európy v kulturistike do 70 kg a pretekár SAKFST Miroslav Škadra sa síce zúčastňuje reprezentačných zrazov a pripravuje sa na jarné súťaže, ale v tejto chvíli je otázne, ako sa to všetko skončí a či tento 37-ročný športovec (narodeniny mal 25. marca) bude môcť obhajovať európsky titul.

Krakovský sa vracia na súťažné pódiá, na Mozolani Classic 4 chce presvedčiť rozhodcov

Dvadsaťdeväťročný člen Mozolani Trainings Fitness Clubu Martin Krakovský sa pripravuje na medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike, ktoré budú súčasťou Mozolani Weekendu v Žiline. Na pódiu Doxxbet arény by sa mal predstaviť v kategórii do 95 kg.

Šádek túži uspieť aj na Mozolani Classic 4, ale životnú formu plánuje mať až na Olympii

Český kulturista Milan Šádek má nového trénera. Nie je ním nikto iný ako slovenský profesionál Marián Čambal. Obaja sa predstavia na Mozolani Weekende, ktorý sa uskutoční v Doxxbet aréne v Žiline. Tréner bude debutovať medzi profíkmi na Mozolani Pro Classic v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs a zverenec bude štartovať na Mozolani Classic 4 v kategórii nad 95 kg.

Masters kategória na Mozolani Classic 4, na pódiu Doxxbet arény sa predstaví aj Jozef Píry

Na Mozolani Classic 4 bude okrem iného aj pohárová súťaž v kulturistike masters (nad 40 rokov). Organizátor Mozolani The Fitness Authority zaradil túto kategóriu po prvý raz do programu podujatia. Na pódiu DOXXbet arény sa tak v sobotu 3. mája predstaví tiež Jozef Píry, ktorý má v jarnej sezóne sympatické ambície.

Čambal bude na Mozolani Pro Classic debutovať medzi profesionálnymi kulturistami

Mozolani Pro Classic sa rozšíri o novú kategóriu. Organizátor Mozolani The Fitness Authority zaradil do programu podujatia aj Pro Women´s Physique, takže na pódiu DOXXbet arény v Žiline sa 4. mája 2014 predstavia profesionáli v štyroch kategóriách – Pro Bodybuilding 212 lbs, Pro Figure, Pro Bikini a Pro Women´s Physique.

Žilinčan Tabačiar chce na Mozolani Classic 4 uspieť a získať nomináciu na ME

Žilinský kulturista Tomáš Tabačiar je od 1. januára tohto roku v príprave na jarnú sezónu. Jeho cieľom je nominovať sa na európsky šampionát do Santa Susanny. O tom, či sa mu to podarí sa rozhodne na nominačnej súťaži, ktorou budú majstrovstvá Slovenska. Tie sa uskutočnia v Žiline (DOXXbet aréna) ako súčasť Mozolani Weekendu (3. a 4. mája).

Women´s Physique s Kyptovou zatiaľ nie je v programe Mozolani Pro Classic

Mozolani Weekend sa blíži a už dnes je isté, že v Žiline vystúpia špičkoví amatéri a profesionáli. Podujatie sa uskutoční 3. a 4. mája v DOXXbet aréne. Program je viac-menej už stanovený. Pre 30-ročnú českú profesionálku Kateřinu Kyptovú, ktorá uplynulý víkend trénovala v Mozolani Fitness Clube Solinky, je škoda, že na Mozolani Pro Classic nie je kategória Pro Women´s Physique.

Petr Vaniš odštartuje sezónu na Novom Zélende, ale v máji nebude chýbať na Mozolani Pro

O dva mesiace sa v Žiline uskutoční Mozolani Weekend (3. a 4. mája – DOXXbet aréna), ktorý bude výnimočný tým, že sa po prvý raz v histórii kulturistiky na Slovensku postavia na súťažné pódia amatéri i profesionáli. Jedným z kulturistov v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs bude český profík Petr Vaniš, ktorý v pondelok 3. marca absolvoval v Mozolani Fitness Clube Hájik fotenie pre svojho sponzora a na druhý deň trénoval v Mozolani Fitness Clube Solinky.

Absolútnu majsterku Európy vo fitness Barboru Sečkárovú-Bunčákovú uvidíte v bikinách

Druhý najlepší športovec mesta Žilina za rok 2013, úradujúca absolútna majsterka Európy vo fitness Barbora Sečkárová-Bunčáková má vo svojich športových prioritách jasno. Jej cieľom bude obhájiť európske prvenstvo nielen vo svojej kategórii nad 163 cm, ale aj absolútny titul. Túto atraktívnu ženu uvidia diváci aj na Mozolani Classic 4 počas prvého májového víkendu.

Mozolani Classic 3 vyhlásili za najúspešnejšie športové podujatie roka 2013 v Žiline

Na slávnostnom vyhlásení Športovec roka mesta Žilina 2013, ktoré sa konalo 24. februára v Mestskom divadle v Žiline, zvíťazil v kategórii Najvýznamnejšie športové podujatie organizované žilinským klubom – Mozolani Classic 3. Stalo sa to už druhý raz v histórii a je to ocenenie práce každého, kto prispel k výbornej organizácii tohto športového festivalu.

Na Mozolani Classic 4 sa bude na čo pozerať, slovenské bikiny fitnesky padnú do oka každému

V Žiline sa 3. a 4. mája uskutoční Mozolani Weekend. Dejiskom dvojdňového podujatia bude DOXXbet aréna. Fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Po prvý raz sa na Slovensku uskutoční profesionálna súťaž v kulturistike mužov, bodyfitness a bikiny fitness žien – Mozolani Pro Classic, ale o kvalitných pretekárov nebude núdza ani na amatérskom Mozolani Classic 4. Ten bude pozostávať z medzinárodných majstrovstiev v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárovej súťaže v bikiny fitness žien, pretekov v kulturistike juniorov (open) a kulturistike Masters (nad 40 rokov). Na organizácii Mozolani Classic 4 sa spolupodieľa SAKFST.

Čambal, Lenártová-Revajová, Weiterová a Majerníková na Mozolani Pro Classic

Organizátorom pripravovaného Mozolani Weekendu (amatérsky Mozolani Classic 4 a profesionálny Mozolani Pro Classic) každým dňom pribúdajú nové prihlášky. Hoci do štartu dvojdňového podujatia, teda do 3. mája, zostáva takmer desať týždňov a na prihlásenie je dostatok času, niektoré hviezdy majú vo svojej účasti v Žiline jasno už teraz. Podujatie sa uskutoční v DOXXbet aréne.

Nové kategórie na Mozolani Weekende, VIP hosťom Dennis Wolf, ktorý bude mať exhibíciu

Na žiadosť organizátora Mozolani The Fitness Authority urobil VV SAKFST zmeny vo váhových kategóriách amatérskych kulturistov, ktorí budú súťažiť o cenné kovy na medzinárodných majstrovstvách Slovenska v Žiline. Zmeny v kategóriách nastali aj v pohárovej súťaži v bikiny fitness, pričom novou disciplínou podujatia Mozolani Classic 4 budú preteky juniorov open v kulturistike.

Videorozhovor s Nikolou Weiterovou, slovenskou hviezdou Mozolani Pro Classic

Najväčším ťahákom pre našich fanúšikov budú na Mozolani Pro Classic v Žiline slovenskí profesionáli. V kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs Marián Čambal, v kategórii Pro Figure Natália Lenártová-Revajová a v kategórii Pro Bikini Jana Majerníková i Nikola Weiterová, ktorá nedávno absolvovala v Mozolani Fitness Clube sériu tréningov.

Najlepší športovec SAKFST 2013 si na Mozolani Pro Classic pozrie kategóriu Figure

O necelé tri mesiace sa uskutoční Mozolani Weekend (3. a 4. mája). Bude to najvýznamnejšie športové podujatie v kulturistike a vo fitness v histórii Slovenska. Na súťažnom pódiu v žilinskej DOXXbet aréne sa predstaví amatérska (Mozolani Classic 4) a profesionálna špička (Mozolani Pro Classic). Po prvý raz na Slovensku uvidíme súťažiť profesionálov v Top forme – kulturistov do 212 libier, ako aj pretekárky v kategóriách Figure a Pro Bikini.

Sexi bikina fitneska Nikola Weiterová chce byť na Mozolani Pro Classic v životnej forme

Rozšírením programu podujatia Mozolani Pro Classic, ktoré bude historicky prvou profesionálnou súťažou na Slovensku v kulturistike a fitness, o kategóriu Pro Bikini sa navýši aj celkový budget na finančné odmeny pre pretekárov. Celkové prize money na Mozolani Weekende bude 21 500 USD, pričom pre profesionálov je určených 15 500 USD a amatéri si rozdelia 6000 USD.

Mozolani Pro Classic bude ešte atraktívnejší, nová kategória Pro Bikini s Nikolou Weiterovou!

Pripravované podujatie Mozolani Pro Classic 2014 bude ešte prestížnejšie, ako sa predpokladalo. Na súťažnom pódiu DOXXbet arény vystúpia nielen profesionálni kulturisti v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs a fitnesky v kategórii Pro Figure, čo je známe už dávnejšie, ale aj pretekárky v kategórii Pro Bikini. Ako nám potvrdil hlavný organizátor a promotér Andrej Mozoláni, túto najnovšiu kategóriu zastreší sponzor Amix Nutrition.

Aktuálne: Janka Majerníková už vlastní profesionálnu kartu

Úradujúca majsterka Európy v amatérskom bikiny fitness nad 168 cm Jana Majerníková sa dočkala. V piatok 17. januára jej prišla profi-karta, ktorá je nevyhnutná, aby mohla spečatiť svoju túžbu prestúpiť medzi profesionálky.

Zúčastní sa európska šampiónka Majerníková súťaže Mozolani Classic 4?

Jedna z najúspešnejších amatérskych bikiny fitnesiek na Slovensku, úradujúca majsterka Európy, Jana Majerníková nezaháľa, trikrát týždenne má silový tréning, ale nevynecháva ani aeróbnu činnosť, bez ktorej nemôže fungovať ani mimo prípravy. V stravovaní sa vrátila k diétnemu režimu.

Mozolani Weekend: na štarte budú traja majstri Európy – Škadra, Kokoška, Tabačiar

Začiatkom mája sa na Slovensku po prvý raz v histórii uskutoční profesionálna súťaž v kulturistike mužov. Mozolani Weekend 2014 (3. a 4. 5.) bude pozostávať z dvoch častí, amatérskeho Mozolani Classic 4 a profesionálneho Mozolani Pro Classic. Podujatie sa uskutoční v DOXXbet aréne

Na Mozolani Weekende budú aj amatérski a profesionálni kulturisti z arabských krajín

Ak všetko pôjde podľa plánu, tak 3. a 4. mája 2014 uvidia fanúšikovia v DOXXbet aréne v Žiline na Mozolani Weekende veľa pretekárov z arabského sveta. Hviezdou Mozolani Pro Classic 2014 by mal byť 40-ročný Sami Al Haddad z Bahrajnu, ktorý súťaží v kategórii kulturistika do 212 libier. Ten mal v roku 2013 veľmi kvalitnú fazónu, o čom svedčia jeho výsledky na prestížnych súťažiach. Bol bronzový na New York Pro, na Olympii skončil šiesty a na EVL´S Pro Prague obsadil druhé miesto.

Natália Lenártová-Revajová chce mať na Mozolani Pro Classic Top formu

Natália Lenártová-Revajová je športovkyňou telom i dušou, šport má vo svojom srdci a má ho veľmi rada. Od roku 2010 súťaží medzi profesionálkami v kategórii Figure, pričom veľké úspechy dosiahla už ako amatérka (dvojnásobná majsterka sveta a trojnásobná majsterka Európy v bodyfitness). V profi sa najvýraznejšie presadila na súťaži Nordic Pro 2013 (bronz) a Arnold Classic Europe 2012 (4. miesto). V našom aktuálnom interview nám znovu potvrdila, ako veľmi sa teší na Mozolani Pro Classic 2014, na ktorom chce štartovať.

Kulturisti, klasickí kulturisti a bikiny fitnesky prihláste sa na Mozolani Classic 2014!

Prihlášku na SAKFST medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike i klasickej kulturistike mužov, ako aj na SAKFST medzinárodnú pohárovú suťaž v bikiny fitness a kulturistike Masters mužov open nájdete na stránke mozolani.com, ale táto registrácia bude pre pretekárov k dispozícii aj na webe SAKFST.

Ktorého účastníka Olympie porazil Andrej? Druhá časť exkluzívneho rozhovoru

Včera sme vám ponúkli prvú časť exkluzívneho rozhovoru s Andrejom Mozolánim po jeho návrate z Olympie v Las Vegas. Teraz pridávame druhú časť rozhovoru s týmto promotérom pripravovaného podujatia Mozolani Weekend 2014, v rámci ktorého sa uskutočnia SAKFST medzinárodné preteky v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárová súťaž v bikiny fitness žien a súťaž v kulturistike Masters, ako aj prestížne profesionálne preteky Mozolani Pro Classic 2014 - súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier a profesionálnych pretekárok kategórie Figure.

Príde Wolf na Mozolani Pro Classic? Prvá časť exkluzívneho rozhovoru s Andrejom

Po návrate z Las Vegas sme sa porozprávali s Andrejom Mozolánim, promotérom pripravovaného Mozolani Weekend 2014, v rámci ktorého sa uskutočnia SAKFST medzinárodné preteky v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárová súťaž v bikiny fitness žien a súťaž v kulturistike Masters, ako aj prestížne profesionálne preteky Mozolani Pro Classic 2014 - súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier a profesionálnych pretekárok kategórie Figure.

Wolf, Krásová a Piotrkowicz na stánku Mozolani Pro Classic

Na výstave športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness Olympia Expo v Las Vegas vystavovalo zhruba 300 vystavovateľov. Samostatný prezentačný stánok tam mal po prvý raz v histórii aj slovenský promotér. Bol ním Andrej Mozoláni, ktorý na Expe propagoval svoju pripravovanú súťaž a pozýval pretekárov na Mozolani pro Classic 2014.

VIP hviezdy Mozolani Classic 2013 Heath a Lewis obhájili titul na Olympii

Tridsaťdvaročný americký profesionálny kulturista Phil Heath zvíťazil v Las Vegas na 49. ročníku najprestížnejšej súťaže na svete v pro-bodybuildingu Mr. Olympia, čím nielenže obhájil prvenstvo z vlaňajška, ale zaznamenal aj víťazný hetrik, keďže triumfoval aj v rokoch 2011 a 2012. Rovnako úspešne si počínal vo svojej kategórii aj Flex Lewis, a tak obe VIP hviezdy Mozolani Classic 2013 potvrdili v Las Vegas svoju kvalitu.

Andrej láka v Las Vegas hviezdy na svoju súťaž

Členovia Mozolani Teamu a Eastlabs Teamu už v Las Vegas absolvovali niekoľko rozhovorov s profesionálnymi pretekármi do 212 libier, účastníkmi IFBB Olympia Weekendu 2014.

Andrej absolvuje obed s promotérom Olympie

Andrej Mozoláni spolu so svojou manželkou Ankou budú chcieť v Las Vegas na výstave Expo v rámci Olympie Weekendu čo najlepšie odprezentovať svoje pripravované podujatie Mozolani Pro Classic 2014.

Mozolani Team vás pozdravuje z Las Vegas

Promotér pripravovaného podujatia Mozolani Weekend 2014 (Classic a Pro Classic) Andrej Mozoláni a jeho manželka Anna absolvovali dlhú cestu za "veľkú mláku". Zo Žiliny vyrazili 23. septembra necelú hodinu pred polnocou a smer USA nabrali na letisku v Budapešti. S medzipristátím vo Frankfurte nad Mohanom a Houstone prileteli do Las Vegas, kam dorazili po 27 hodinách cesty.

Kúpte si lístky na MC a MPC cez ticketportal!

Buďte v správny čas na správnom mieste! Po troch veľmi úspešných ročníkoch Mozolani Classic sa organizátori rozhodli posunúť latku o level vyššie a pripraviť niečo, čo tu ešte nebolo. Po prvý raz sa na Slovensku uskutočnia profesionálne preteky v kulturistike mužov a bodyfitness žien. Okrem toho sa na svojej súťaži predstaví slovenská špička v kulturistike, klasickej kulturistike mužov i bikiny fitness žien Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja, ktorá je členom IFBB. Vstupenky sú už v predaji v sieti ticketportal.

Sami al Haddad bude na Mozolani Pro Classic

Reprezentant Bahrajnu, 40-ročný Sami al Haddad, bude štartovať na Mozolani Pro Classic 2014 (súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier sa uskutoční 4. mája). Organizátorom MPC to potvrdil sám pretekár. Tento skvelý profesionálny kulturista chce čo najlepšie obstáť na svojom premiérovom štarte na prestížnom podujatí Olympia Weekend v Las Vegas.

Wolf na stánku Mozolani Pro Classic v Las Vegas!!

Jeden z najlepších profesionálnych kulturistov súčasnosti Nemec Dennis Wolf sľúbil, že počas Olympia Expo 2013 v Las Vegas navštívi stánok organizátorov Mozolani Pro Classic 2014. V sobotu 28. septembra tu bude od 10. do 12. h k dispozícii svojim fanúšikom.

Budeme mať stánok na Olympii a EVL´S

Najprestížnejšie podujatie na svete v profesionálnej kulturistike a vo fitness Olympia Weekend sa uskutoční 26. až 29. septembra v Las Vegas. Zúčastnia sa ho aj organizátori Mozolani Pro Classic.

Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic

Chcete vedieť aktuálne horúce novinky ohľadne podujatia Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic 2014, ktoré sa uskutoční 3. a 4. mája budúceho roku v Žiline (DOXXbet aréna)? Potom si prečítajte náš rozhovor s promotérom akcie Andrejom Mozolánim!

Vaniš chce štartovať na Mozolani Pro Classic

Český špičkový profesionálny kulturista, 41-ročný Petr Vaniš má momentálne súťažnú prestávku. Počas jeho návštevy Mozolani Trainings Fitness Clubu na Solinkách, kde trochu prevetral stroje, sme ho vyspovedali.

Mozolani Pro Classic na svetových weboch

V roku 2014 si pripomenieme 50 rokov existencie kulturistiky v Českolosvensku a toto výročie si určite pripomenú aj členovia Slovenskej asociácie kulturistike fitness, vrátane najvyššieho vedenia.

Mozolani Pro Classic 2014 v Žiline

Po troch veľmi úspešných ročníkoch Mozolani Classic (prvý v máji 2010, druhý v októbri 2012, tretí v apríli 2013) sa po súhlase prezidenta IFBB PRO Jima Maniona uskutoční v Žiline najväčšia kulturisticko-fitness akcia.