Magazín
Zázrak: 33-ročná matka šiestich detí vyzerá ako dvadsiatka
dátum: 10.12.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Deborah Goodman je 33-ročná matka šiestich svojich detí, nie adoptovaných, lebo všetky porodila. Napriek tomu to na jej postave nezanechalo dlhodobé následky. Pracuje ako osobná trénerka a popri zamestnaniu sa venuje jej šiestim ratolestiam.

Každého najviac zaujíma, ako sa dokáže kvalitne stravovať, keď má na starosti toľko detí. Podľa Debory je najdôležitejšie plánovanie. Vždy má v zásobe pripravené bielkoviny, sacharidy a tuky. Pre prípad, že by sa niekde neplánovane zdržala, nosí so sebou vždy proteínové tyčinky, ryžové chlebíky a orechy. Plánovanie jedálnička na ďalší deň je základom úspechu.

Jej obľúbené fit jedlo sú raňajky - vaječné bielka a ovsené vločky. Občas si k vajíčkam pridá špenát a pikantnú omáčku. Z nezdravých jedál v rámci tzv. cheat day má rada cheeseburger s hranolkami. Z tréningov obľubuje najviac tie, kde cvičí nohy a zadok,preto sú aj výpady najobľúbenejším cvikom. To samozrejme vidno na jej postave.

Deborina rada pre mamičky, ktoré sa chcú dostať do formy je, aby sa začali mať radi. Bez ohľadu na to, aká je počiatočná forma a aké majú prekážky. Vždy sú na ceste k dobrej forme prekážky, úspechy aj neúspechy. Treba si vytvoriť rutinu a ísť podľa nej. Vytvoriť si cieľ, dosiahnuť ho a nájsť si ďalší a takto pokračovať ďalej a ďalej.

Na každého občas doľahne pokles motivácie. Vtedy Debora číta príspevky od iných mamičiek a čerpá tam motiváciu. Snaží sa, aby boli deti aj manžel šťastní. A keď sú oni šťastní, tak je aj ona šťastná.

Debora: „Ak by som mala dať jednu najdôležitejšiu radu - Nepochybujte o sebe. Naučila som sa to, že sa nikdy netreba vyhovárať. Jediná osoba, ktorá vie priniesť pokoj vám a rodine ste len vy. Majte sa radi takí, akí ste. Hľadajte okolo seba pozitívne veci, držte sa ich a budete šťastní. Ísť dobrým príkladom pre iných, učiť ich niečo nové a šíriť skúsenosti bolo vždy pre mňa veľkou vášňou. Mám pocit, ako by som prežívala môj sen. Nemôžem uveriť tomu, že som matkou šiestich krásnych a zdravých detí. Vždy som chcela žiť zdravo a najväčší sen bol stať sa pretekárkou IFBB Bikini Pro. Veľkým úspechom je to, že ako matka šiestich detí sa dokážem postaviť na pódium vedľa mladých dievčat a dokážem im konkurovať.“

Zdroj: vsetkoosporte.sk