Magazín
Skvelá akcia, zvýhodnená cena proteinov Extrifit
dátum: 17.10.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Produkty značky Extrifit sú veľmi dobrej kvality. Teraz sú tri proteiny vo zvýhodnenej akciovej cene. Preto, ak si ich chcete zakúpiť tieto doplnky výživy, máte na to jedinečnú možnosť. Akcia platí do 15. 11. 2014!

Aktuálna akcia Extrifitu TU

 

Protein PROFESSIONAL WPC 80 - 2Kg+250g kg

Jeden z najpredávanejších proteínov roku 2009 modernizuje svoje zloženie aj vzhľad! Vrchol ponuky všetkých 80% proteínov CFM. Vynikajúca chuť + prírodné tráviace enzýmy bromelain a papain. Skvelá využiteľnosť! Garancia kvality Extrifit ®.

Stará cena 64 €, akciová cena: 39 €

 

LONG 80 - 7 Hours - 2 kg

LONG 80 - 7 HOURS je viaczložkový 80% proteín. Jeho postupné uvoľňovanie trvá 7 hodín! Micelárny kazeín + srvátkový CFM koncentrát + Egg + Hydro + srvátkový CFM izolát + srvátkový ultrafiltrát! Long 80 - 7 Hours je multikomponentné proteín, zostavený zo 6 proteínových zdrojov. Aminokyseliny z proteínu Long 80 - 7 Hours sa uvoľňujú plynulo a Vaše svaly sú nepretržite zásobené najkvalitnejšími bielkovinami. Istotu plynulej dodávky bielkovín máte po dobu až 7 hodín!

Obsah balenia : 2 Kg

Stará cena: 56 €, akciová cena: 42 €


 

Protein Professional ISO 90 - 2kg

Professional CFM Iso 90% je špičkový instantný (ľahko rozpustný) proteínový izolát bez obsahu tuku. Bielkoviny tohto výrobku sú zo 100% tvorené výhradne mikrofiltrovaným srvátkovým proteínovým izolátom CFM. Pridané sú tiež prírodné tráviace enzýmy bromelain a papain. Obsah bielkovín výrobku je 87%.

Stará cena: 70 €, akciová cena: 49 €

 

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com, PR článok