Magazín
Do plaviek, do formy s pomocou Easy Body
dátum: 12.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Letné slnečné lúče nás dokážu pekne povyzliekať. Práve preto túžime v tomto ročnom období vyzerať naozaj dobre a byť vo forme. Ženy sa chcú vždy páčiť, ale môže si každá len tak obliecť plavky a ísť na kúpalisko bez obáv, čo na jej postavu povie okolie?

Životný štýl

Ak momentálne vážite viac, ako by ste chceli, a potrebujete sa zbaviť tukových vankúšikov, ak túžite mať pevnejší zadok, plochšie brucho, užší pás a štíhlejšie stehná, potom je najvyšší čas urobiť niečo pre seba. Pre svoje zdravie a postavu! Tú si najlepšie vyformujete pravidelným a systematickým cvičením v kombinácii s racionálnou a vyváženou stravou. Samozrejme, nezabúdajte ani na pitný režim. Do toho všetkého vás zasvätí osobný tréner, ktorý vám pomôže, poradí a ukáže smer. Pod vedením profesionála urobíte toho oveľa viac, ako keď cvičíte sami. On vás naučí, ako treba správne cvičiť, aký druh aeróbnej aktivity (kardio) zvoliť a pod. Spolupracovať s odborníkom sa vám oplatí. Vďaka správnemu koučingu, ale aj vašej pevnej vôli, odhodlaniu a disciplíne zaznamenáte väčší progres a posuniete si hranicu svojich možností. Dámy a dievčatá, nebojte sa tréningu vo fitnescentre, zahoďte za hlavu mýty o tom, že pri cvičení s činkou vám narastú svaly. Ženy sú totiž inak stavané ako muži, nemôžu mať taký nárast svalovej hmoty ani pri ťažkom tréningu. Ak máte averziu k činkám, alternatívou sú posilňovacie stroje, ale vhodný je aj tréning s vlastnou váhou tela.

 

Easy Body

Ponúkame vám efektívny a kontrolovaný proces chudnutia, redukčný a formovací kurz pre ženy – EASY BODY. Toto špeciálne zostavené cvičenie na celé telo je zamerané predovšetkým na typicky problémové ženské partie, akými sú stehná, boky a pás. Cvičenie sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera, je určené pre ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť, váhu a trvá 60 minút vrátane rozcvičky i strečingu. Osobný tréner sa prispôsobí vášmu voľnému času a každý tréning upraví podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu.

Kompletný program obsahuje:

  • diagnostiku, konzultácie, základné vstupné miery (váha, výška, percento tuku a obvody), na základe ktorých sa individuálne upraví váš EASY BODY program

  • vypracovanie tréningového plánu, ktorý zohľadní vaše problémové partie

  • vypracovanie jedálneho lístka, ktorý zohľadní váš zdravotný stav, resp. špeciálne požiadavky, alergie na potraviny, nechutenstvo k potravinám

  • tréningy s osobným trénerom, ktorý sa vám bude venovať počas celej doby vášho tréningu

  • kardio cvičenie (bežiaci pás, eliptický trenažér, stepper, rotoped)


 

Easy Body Mini

- 4x tréning s osobným trénerom

- 5x vstup na kardio

- vypracovanie tréningového plánu a jedálneho lístka

Cena 99 €


 

Easy Body Normal

- 8x tréning s osobným trénerom

- 8x vstup na kardio

- vypracovanie tréningového plánu a jedálneho lístka

Cena 163 €


 

Easy Body Profi

- 16x tréning s osobným trénerom

- 16x vstup na kardio

- vypracovanie tréningového plánu a jedálneho lístka

Cena 299 €


 

Ďalšie informácie o možnostiach využitia redukčno-formovacích kurzov vám poskytneme na www.mozolani.com, infolinka: 0911 511 880.

ľch, www.mozolani.com