Magazín
Schudnite do plaviek! Zaručený úspech!
dátum: 13.05.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Redukčno-formovací program pre ženy EASY BODY vám zmení život, tak ako zmenil finalistkám 4. ročníka projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život, ktoré si za desať týždňov rapídne vylepšili svoju postavu. Petra Mrázková schudla za toto obdobie 16,3 kg a Mirka Sušienková 14,2 kg. Podarilo sa im to vďaka tomu, že absolvovali program EASY BODY pod odborným vedením v Mozolani Trainings Fitness Clube. Súčasťou programu je aj podrobne vypracovaný stravovací režim.

Treba si uvedomiť, že mnohoročné priberanie sa nedá odstrániť krátkodobou diétou. Aby bol proces chudnutia efektívny a neuškodil vám, musí byť postupný, primeraný a kontrolovaný. Je potrebné stanoviť si reálne ciele, zvoliť vhodný jedálny režim, pripraviť správny cvičebný plán a upraviť životný štýl. Za odbornej pomoci Mozolani Trainings Fitness Clubu Solinky to zvládli už mnohí. Špeciálne programy ušité na mieru každému klientovi pomôžu nielen stratiť prebytočné kilogramy, ale aj získať lepšiu kondíciu a vyformovať si postavu.

Skúste efektívny a kontrolovaný proces chudnutia, štvortýždňový redukčný a formovací kurz pre ženy – EASY BODY. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo je zamerané predovšetkým na typicky problémové ženské partie, akými sú stehná, boky a pás. Cvičenie sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a váhu. Cvičenie pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičky a strečingu. Váš osobný tréner sa prispôsobí vášmu voľnému času a každý tréning upraví podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu.


 

Kompletný program obsahuje:

  • diagnostiku, konzultácie, základné vstupné miery (váha, výška, percento tuku a obvody), na základe ktorých sa individuálne upraví váš EASY BODY program

  • vypracovanie tréningového plánu, ktorý zohľadní vaše problémové partie

  • vypracovanie jedálneho lístka, ktorý zohľadní váš zdravotný stav, resp. špeciálne požiadavky, alergie na potraviny, nechutenstvo k potravinám

  • 8 hodín s osobným trénerom, ktorý sa vám bude venovať počas celej doby vášho tréningu

  • 8-krát vstup do fitnescentra, odporúčame využiť na kardio cvičenie (bežiaci pás, eliptický trenažér, stepper, rotoped

 

Ďalšie informácie o možnostiach využitia redukčno-formovacích kurzov vám poskytneme na www.mozolani.com, infolinka: 0911 511 880.