Magazín
Chcete byť vo forme? Vieme, ako na to!
dátum: 13.05.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Nie ste spokojný so svojou postavou alebo si jednoducho chcete zlepšiť kondíciu? Potom vyskúšajte redukčno-formovací program pre mužov – BEST BODY, vďaka ktorému finalista 4. ročníka projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život Mário Škorupa dokázal za desať týždňov schudnúť 14,3 kg. Súčasťou programu je aj podrobne vypracovaný stravovací režim.

 

Pravidelným cvičením v kombinácii so sebadisciplínou, pevnou vôľou a vhodným jedálničkom si s našou pomocou splníte sny a dosiahnete svoje ciele. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako váha, výška, % tuku, obvody...) vám vypracujeme jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Výhodou je, že sa osobný tréner prispôsobí vášmu voľnému času a to kedykoľvek počas otváracích hodín fitnescentra.

 

Kompletný program obsahuje:

  • diagnostiku, konzultácie, základné vstupné miery (váha, výška, percento tuku a obvody), na základe ktorých individuálne upravíme váš BEST BODY program

  • vypracovanie tréningového plánu, ktorý zohľadní vaše problémové partie

  • vypracovanie jedálneho lístka, ktorý zohľadní váš zdravotný stav, resp. špeciálne požiadavky, alergie na potraviny, nechutenstvo k potravinám

  • 10 hodín s osobným trénerom, ktorý sa vám bude venovať počas celej doby vášho tréningu

  • 10-krát vstup do fitnescentra


 

Ďalšie informácie o možnostiach využitia redukčno-formovacích kurzov vám poskytneme na www.mozolani.com, infolinka: 0911 511 880.