Magazín
CASTING DO GORILLA WEAR TEAMU
dátum: 26.01.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...

Spoločnosť MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY sa stala v roku 2016 oficiálnym distribútorom tejto značky pre slovenský a český trh. Každý rok okrem spolupráce s už overením teamom ponúkame možnosť spolupráce a podpory pre ďalších perspektívnych ,,nováčikov“.

Pre rok 2018 sú naše možnosti otvorené pre väčší počet členov, s ktorými v prípade úspechu na castingu počítame s kontraktom.

Casting do GORILLA WEAR SK/CZ Teamu je určený pre mladých mužov a mladé ženy!

Si chlapec, ktorý sa aktívne venuje cvičeniu alebo bojovým športom? Si dievča, ktorá sa aktívne venuje fitness športu? Máš dokonca ambície súťažiť? Alebo už máš reálnu skúsenosť na pódiách? Si sympatický (á) i fotogenický (á)? Dokážeš ľudí zaujať ? Nerobí ti problém propagácia v prospech GORILLA WEAR SK/CZ Teamu na sociálnych sieťach? Áno? Určite sa zapoj do nášho castingu!

Casting do GORILLA WEAR SK/CZ Teamu čo očakávame, ak uspeješ?

Očakávame propagáciu na sociálnych sieťach a podľa potreby byť k dispozícii pre natáčanie reklamných spotov či fotenia, podľa dohody počítame aj s tvojou účasťou na EXPO výstavách.

Casting do GORILLA WEAR SK/CZ Teamu aké získaš výhody, ak uspeješ?

Ak uspeješ, získaš podporu v podobe kontraktu na spoluprácu na obdobie minimálne jeden rok s možnosťou budgetu na čerpanie oblečenia tejto značky.

Obohatíš sa o nové skúsenosti s profesionálnym fotením a natáčaním video spotov.

Medializáciu na našich sociálnych sieťach webe a YouTube.

V prípade rozšírenej spolupráce možnosť poradenstva a súťaženia za náš team.

Propagáciou značky GORILLA WEAR SK/CZ získaš priestor na sebarealizáciu, zviditeľníš sa, čo ti pomôže v dosahovaní tvojich ďalších cieľov a v naplnení ambícií.

Casting do GORILLA WEAR SK/CZ Teamu ako sa zapojiť do kastingu?

Úplne jednoducho, celý casting sa uskutoční v dvoch kolách.
Prvé kolo spočíva v zaslaní tvojich fotografií na e-mail gorillawear@mozolani.com, pošli nám 3, maximálne 4 fotografie a to:

1.) Foto celej postavy v plavkách (nemusia byť súťažné), stačí v aktuálnej forme

2.) Foto celej postavy v športovom oblečení (najlepšie foto z fitka)

3.) Foto tváre (selfie)

Do mailu nezabudni krátko napísať niečo o sebe – meno, odkiaľ pochádzaš, vek, kontakty (telefón, mail), základné informácie o sebe, uveď linky na tvoj Instagram a Facebook profil, aby sme si pozreli spôsob, akým komunikuješ na sociálnych sieťach. A úprimne nám zodpovedz dve jednoduché otázky:

Čo presne očakávaš od spolupráce s GORILLA WEAR SK/CZ ? (uveď svoje požiadavky)

Prečo by sme si mali vybrať práve teba? (uveď svoje výhody oproti konkurentkám)

Na základe fotografií vyberieme do 2. kola 10-12 uchádzačov, s ktorými sa osobne stretneme na castingu, kde prebehne pohovor, fotenie, aj natáčanie video spotu. Casting rozhodne o tom, kto sa stane členom GORILLA WEAR SK/CZ Teamu a môže počítať s našou podporou.

Casting do GORILLA WEAR SK/CZ Teamu - nezabudni, čas už beží!

Nezmeškaj svoju príležitosť! Svoje fotky môžeš zasielať do 10. februára 2018 na vyššie uvedený mail (zopakujme si ho gorillawear@mozolani.com), po spracovaní a následnom triedení prostredníctvom stránky MOZOLANI.COM  a sociálnych sietí oznámime nielen mená postupujúcich, ale aj termín a miesto konania osobných stretnutí. Samozrejme, budeme vás kontaktovať aj osobne, aby sme vám poskytli všetky rozhodujúce informácie. Tešíme sa na vás :-)

-r-