Magazín
DCÉRA KULTURISTU BOLA NA ZRAZE
dátum: 22.01.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Na sobotňajšom reprezentačnom zraze SAFKST v Pengyme Bratislava (20. 1. 2018) sa v kategórii bikiny fitnes do 160 cm predstavila aj dorastenka Michaela Ďubeková, ktorá je dcérou bývalého kulturistu Dušana Ďubeka.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR aj cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Michaela Ďubeková je na snímke s členom VV Ľubomírom Hečkom, ktorý je zároveň jej trénerským konzultantom.

Ďubeková a Kupcová z Hnúšte

Michaela Ďubeková (klub Iskra Hnúšťa) je mladá, nádejná a perspektívna pretekárka s vynikajúcou stavbou tela a genetikou, má elegantnú symetrickú postavu, úzky pás, nohy sú celkom dobré a je aj výzorom sympatická, čo tiež hrá svoju rolu.

Miška Ďubeková by mala mať súťažný debut na majstrovstvách Slovenska dorastu v Sabinove (7. 4. 2018) a potom by sa mala predstaviť na domácom pódiu medzi juniorkami na Majstrovstvách Slovenska juniorov v Hnúšti (21. 4. 2018). Za ostatných šesť mesiacov zaznamenala veľký výkonnostný vzostup a na reprezentačnom zraze patrila vo svojej kategórii medzi najlepšie...

Treba dodať, že otec Mišky Dušan Ďubek ako bývalý vynikajúci kulturista pôsobí v súčasnosti ako tréner, manažér, podnikateľ a odborník na kulturistiku...

Klub v Hnúšti má však aj ďalšiu talentovanú bikinárku, ktorá nebude chýbať na juniorskom slovenskom šampionáte, konkrétne Bianku Kupcovú. (bronz na Veľkej cene Dubnice 2017).

Autor: Ľubomír Chochula