Magazín
EASY a BEST BODY fungujú, Peter Herák schudol 33,6 kg!
dátum: 20.10.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Keď chudnúť, tak za pomoci odborníka a osobného trénera Mozolani Fitness! Oplatí sa to. Potrebujete sa naštartovať? Motivujte sa príbehmi ľudí, ktorí to dokázali. Obrovské uznanie a absolutórium si zaslúži napríklad Peter Herák s úbytkom hmotnosti 33,6 kg za 10 týždňov.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Najťažší bol začiatok

Peter Herák sa vlani stal absolútnym víťazom 10. ročníka celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body. Kým na začiatku februára 2016 bol ťažkotonážnik s hmotnosťou 138 kg, v apríli 2016 po 70 dňoch už vážil 104,4 kg. Pod vedením osobného trénera Norberta Zajaca dokázal v Mozolani Fitness na prvý pohľad nemožné, schudnúť za 10 týždňov 33,6 kg. „V minulosti som športoval, do svojich 18-tich rokov som hrával hokej, takže viem, o čom je šport. Žiaľ, zlou a nepravidelnou stravou, ako aj nedostatkom pohybu som nabral veľa kilogramov. Bol som veľký labužník, sezónne grilovačky a guľáše, to bolo moje hobby. Alebo, celý deň som nič nejedol a potom som večer zjedol všetko, čo som videl. Takýto životný štýl som už viac nemohol akceptovať. Preto som si povedal dosť a začal som na sebe pracovať. Proces chudnutia nebol jednoduchý, ale ani v tých najťažších chvíľach som sa nevzdal, vtedy sa zapol vo mne bojovník a išiel som hlava-nehlava za svojím cieľom. Najhorší bol začiatok, naštartovať sa, ale zvládol som to aj za pomoci trénera, bez ktorého by to bolo oveľa ťažšie.“

Peter Herák bol spokojný s tým, čo dokázal a už nikdy nechcel mať takú nadváhy ako predtým. Uvedomoval si, že zdravý životný štýl, to je beh na dlhú trať, nestačí iba desať týždňov trénovať a zdravo sa stravovať...

 

Špeciálne programy

V Mozolani Fitness sú stále v ponuke cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov), vďaka ktorým schudnete, vyformujete si postavu a zlepšíte si kondíciu i zdravie. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody... ) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a ktorí sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Oplatí sa vám vyskúšať špeciálny program!

EASY BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 8 hodín s osobným trénerom

- 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness

BEST BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 10 hodín s osobným trénerom

- mesačná permanentka do Mozolani Fitness

Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

Autor: Ľubomír Chochula