Magazín
Chcete mať vitálnych a zdravých zamestnancov?
dátum: 19.09.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Prečo zahrnúť šport do sociálneho programu pre zamestnancov a prečo im poskytnúť zamestnanecké benefity? Preto, lebo len zdraví a vitálni zamestnanci, ktorí dokážu zvládať aj zvýšené pracovné nároky a tempo, môžu byť prínosom pre vašu firmu, aby bola výkonná, funkčná, prosperujúca a v dobrej kondícii.

PREČO ZAMESTNANECKÉ BENEFITY?

Tajomstvo ideálneho sociálneho programu tkvie v pokrývaní individuálnych potrieb zamestnancov. Aj keď finančné ohodnotenie je v dnešnej dobe pre zamestnanca podstatné, aj to nefinančné je výhodné a motivujúce. Zamestnanci chcú za svoju prácu dostať aj niečo navyše. Možno vás zaujme práve naša ponuka, ktorá bude pre vašich zamestnancov nielen zaujímavá, ale ich aj udrží fit a v dobrej kondícii, čo sa v neposlednom rade prejaví aj v ich pracovnom výkone.

PREČO ŠPORT AKO SÚČASŤ SOCIÁLNEHO PROGRAMU?

Pohybová aktivita je pre človeka potrebná nielen z hľadiska fyzického, ale aj duševného. Šport prináša jedincovi odreagovanie sa z pracovného stresu a psychickú pohodu. Pomáha upravovať metabolizmus, podnecuje k vyšším výkonom a vyššej mozgovej aktivite. Každý zamestnanec má potrebu vypnúť z každodenného stereotypu práce a rodiny, robiť niečo sám pre seba a pre svoje telo, stretávať sa s inou skupinou ľudí, vymieňať si skúsenosti alebo len tak pohybovou aktivitou relaxovať v príjemnom prostredí. Toto všetko a oveľa viac mu môže byť zabezpečené prostredníctvom športovej aktivity vo fitnescentre. Zamestnanecká podpora v oblasti športového vyžitia nie je v konečnom dôsledku výhodou len pre samotného zamestnanca. Ktorý zamestnávateľ by nechcel mať zdravých, dobre vyzerajúcich, vitálnych a vo svojej profesii zdatných zamestnancov?

PREČO MOZOLANI FITNESS?

Môžete si vybrať jedno z troch našich fitnescentier – Mozolani Fitness ZOC Max, Mozolani Fitness Hájik a Mozolani Fitness Vlčince – v ktorých poskytujeme kvalitný servis a komplexné služby v oblasti aktívnej starostlivosti o telo. Naše fitká sú vybavené najmodernejšími strojmi a sú určené pre každého, kto má chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a postavu. Ponúkame osvedčené metódy tréningu pre formovanie postavy pre všetkých bez ohľadu na vek a športové ambície.

Najdôležitejšie pre nás je:

aby ste dosiahli svoje ciele,

aby ste boli spokojní,

aby vás to bavilo,

aby vám to prinášalo radosť,

aby ste si u nás oddýchli,

aby ste vypli z každodenného stereotypu.

Mozolani The Fitness Authority poskytuje každému svojmu klientovi v prípade záujmu nadštandardnú individuálnu starostlivosť. Keďže sa prispôsobujeme požiadavkám jednotlivcov a skupín, aj spolupráca s vašou firmou bude postavená na vašich požiadavkách a potrebách.

ČO PONÚKAME?

Naším cieľom je spokojnosť zamestnávateľa aj zamestnanca. Keďže požiadavky podnikateľských subjektov na služby, ktoré poskytujeme sú rôzne, nechávame vám voľnú ruku vo výbere služby a v posúdení jej vhodnosti pre vašich ľudí. Rozhodnite sa, čo je pre vás najlepšie – aká služba, spôsob úhrady a ďalšie...

Môžeme vám poskytnúť obmedzený počet vstupov do fitnescentra pre vášho zamestnanca po dobu jedného mesiaca.

V prípade potreby vám vieme zaslať podrobný výpis čerpania kreditu a návštevnosti vášho zamestnanca v našich fitnescentrách, aby ste mali prehľad, či finančný budget na stanovené obdobie pre vášho zamestnanca zo strany zamestnávateľa bol využitý na tento účel.

Vieme pripraviť cvičenie pod dohľadom osobného trénera pre menšiu skupinu ľudí.

Môžeme pre vašich zamestnancov urobiť motivačnú súťaž na zlepšenie kondície, zníženie váhy a zlepšenie výkonnosti.

V prípade záujmu dokážeme priamo u vás vo firme uskutočniť odborný seminár na tému zdravý životný štýl, cvičenie a správne stravovanie.

KONTAKTNÁ OSOBA:

Ing. Lenka Barajová

+421 910 910 015

info@mozolani.com

 

Pozri si VIDEO:

 

KDE NÁS NÁJDETE?

MOZOLANI FITNESS ZOC MAX

Otváracie hodiny – pondelok až piatok od 5.30 do 22.00 h, sobota a nedeľa od 7.00 do 21.00 h.

- celková rozloha aj so zázemím je viac ako 1150 m²

- kvalitné posilňovacie stroje, činky všetkých druhov a ďalšie športové náradie i pomôcky ku cvičeniu
- špeciálna zóna na funkčný tréning
- Fitness kaviareň na oddych po tréningu a na stretnutie s priateľmi
- Fitness shop, pohodlne si u nás nakúpite doplnky výživy a športové oblečenie i doplnky americkej značky Gorilla Wear
- solárium
- vyšší štandard, klíma, vzduchotechnika, sociálne zariadenia
- možnosť parkovania pod strechou i vonku

 

MOZOLANI FITNESS HÁJIK

Otváracie hodiny – pondelok až piatok od 6.00 do 12.00 a od 14.00 do 21.00 h, sobota a nedeľa od 8.30 do 20.00 h.

 

MOZOLANI FITNESS VLČINCE

Otváracie hodiny – pondelok až piatok od 6.00 do 22.00 h, sobota a nedeľa od 7.00 do 20.00 h.

-r-