Magazín
JEDINEČNÁ AKCIA: 2 ročné členstvá za cenu 1, t. j. 12,50 € mesačne!
dátum: 23.08.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
POZOR!!! Je tu jedinečná akcia, ktorá tu doteraz nebola! Teraz máme pre teba ročné členstvo v Mozolani Fitness (ZOC Max, Vlčince, Hájik) za fantastickú cenu. Ponúkame ti dve ročné členstvá za cenu jedného, a tak budeš cvičiť len za 12,50 € mesačne. Preto neváhaj a kúp si pri príležitosti 4. roku vzniku nášho fitka v ZOC Max ročné členstvo v Mozolani Fitness a druhé môžeš darovať neregistrovanému členovi. Platí pre limitovaný počet členstiev od 4. 9. do 16. 10. 2017!

 

Stiahni si VIP vstup na cvičenie zadarmo – TU

Čo treba urobiť?

1. Stiahni si VIP vstup!

2. Vytlač si VIP vstup!

3. Dones si so sebou VIP vstup do Mozolani Fitness!

4. Potom budeš cvičiť zadarmo!

Chceš sa dostať do formy? Začni pracovať na svojej postave, zdraví a kondícii! Stiahni si jednorazový VIP voľný vstup, vytlač si ho a príď s ním do Mozolani Fitness v Žiline, kde potom budeš môcť cvičiť zadarmo. Jednorazový voľný vstup je darček pre všetkých neregistrovaných členov v Mozolani Fitness – ZOC Max, Hájik a Vlčince. Voľný vstup je možné využiť do 30. 11. 2017! Príď si zacvičiť, teraz už vieš, kde!

Nevieš, ako cvičiť? Žiadny problém, ak potrebuješ poradiť, vieme, ako na to. Máme skúsený tím odborníkov, ktorí ti pomôžu splniť si cieľ. V prípade záujmu ti vypracujeme jedálniček i tréningový plán a poskytneme nadštandardnú individuálnu starostlivosť. U nás si splníš svoje sny a túžby! Príď si zacvičiť do našich fitnescentier, ktoré spĺňajú náročné kritéria.

MOZOLANI FITNESS ZOC MAX ŽILINA

MOZOLANI FITNESS HÁJIK

MOZOLANI FITNESS VLČINCE

PORADENSTVO - KONZULTÁCIE - ODBORNÉ VEDENIE

Info linka: 0911 511 880, www.mozolani.com alebo priamo na recepcii vo fitnescentre

-r-