Magazín
Ako schudnúť? (8. diel): Mário mínus 14,3 kg za 10 týždňov
dátum: 02.06.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Pokiaľ je vôľa, motivácia a osvedčený systém chudnutia (redukčné kurzy Mozolani Fitness – Easy body pre ženy a Best body pre mužov) pod vedením osobných trénerov, dajú sa dosiahnuť pozoruhodné výsledky.

Inšpirujte sa príbehmi tých, ktorí to dokázali. Napríklad Mário Škorupa v roku 2014 schudol za 10 týždňov pod vedením osobného trénera v Mozolani Fitness Norberta Zajaca 14,3 kg. Vtedy vo svojich 45-tich rokoch absolvoval premenu, ktorá z neho urobila iného človeka. Predtým vážil až 105,7 kg. Stoosemdesiattri centimetrov vysoký bývalý futbalista nabral kilá navyše po skončení hráčskej kariéry. Stačilo päť rokov zlého stravovania v kombinácii s absenciou športu a jeho postava sa riadne zaguľatila. Nadváha ho obmedzovala vo všetkom, čo robil, v pohybe, mal poskracované svalstvo a cítil bolesť aj pri takej banálnej činnosti, ako je napríklad vystupovanie z auta. „Bolo to nepríjemné. Som živnostník, často cestujem autom a vybavujem veci v teréne. V minulosti, ak ma počas služobnej cesty prepadol hlad, tak som zastavil na čerpačke a dal si bagetu alebo som to riešil iným nezdravým jedlom. Teraz už viem, že sa to dá inak. Pripraviť si jedlo doma a zobrať si ho so sebou, dbať na pravidelnú, vyváženú stranu, ale žiadne ťažké, mastné a vyprážané jedlá. A keď sa tomu sem-tam nebude dať vyhnúť, potom o to viac treba zvýšiť tréningové úsilie,“ poznamenal Mário Škorupa.

 

Špeciálne programy

V Mozolani Fitness sú stále v ponuke cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov), vďaka ktorým schudnete, vyformujete si postavu a zlepšíte si kondíciu i zdravie. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody... ) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a ktorí sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Oplatí sa vám vyskúšať špeciálny program!

EASY BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 8 hodín s osobným trénerom

- 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness

BEST BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 10 hodín s osobným trénerom

- mesačná permanentka do Mozolani Fitness

Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

 

Súvisiace články:

Ako schudnúť? (1. diel): Gabika mínus 52 kg za jeden rok!

Ako schudnúť? (2. diel): Peter mínus 33,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (3. diel): Jarmila mínus 24,6 za 10 týždňov

Ako schudnúť? (4. diel): Marta mínus 21,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (5. diel): Mirka mínus 14,2 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (6. diel): Helena mínus 21,2 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (7. diel): Zdenka mínus 14,5 kg za 10 týždňov

Autor: Ľubomír Chochula