Magazín
Adela Ondrejovičová víťazkou San Marino Pro, postup na Olympiu
dátum: 04.12.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Slovenská profesionálka Adela Ondrejovičová vyhrala svoju kategóriu Figure na dnešných pretekoch San Marino Pro, čím si zabezpečila priamy postup na Olympia Weekend 2017. Vybojovala si tak postup na svoju tretiu Olympiu za sebou!

Cieľom Adely Ondrejovičovej bolo víťazstvo v San Marino, čo sa jej podarilo, tým obhájilo prvenstvo a potvrdila povesť najlepšej Európanky. Tohto roku na Olympii skončila na 12. mieste, vlani bola na 14. mieste, stále sa zlepšuje a má potenciál byť na budúci rok v Las Vegas v top 10.

Pre úspech v San Marine urobila maximum a vo veľmi silnej konkurencii – v Európe to bola v roku 2016 jediná PRO súťaž vo Figure – sa prezentoval dobrou formou. Na stage v San Marine bola o niečo ťažšia a plnšia ako na Olympii, bolo to lepšie, hlavným rozhodcom bol Steve Weinberger, ktorému sa páčila. Postúpiť na profesionálnu Olympiu je mimoriadna ťažké a Adele to vyšlo už tretíkrát za sebou, klobúk dole! Blahoželáme!

Rýchla reakcia Adely Ondrejovičovej cez sociálnu sieť: "1. Place and ticket to Olympia 2017. San Marino PRO figure. Neuveriteľné, dala som to, len v rýchlosti sa chcem poďakovať teamu muscleking www.muscleking.sk a trenerovi @chromko za prípravu, Miske Sallut za najlepšie plavky @sallut_design a Vladkovi Pečenovi, vďdaka ktorému som mala konečne dobrú farbu, oporúčam protan.sk."

Autor: Ľubomír Chochula