Magazín
NUTREND – partner Diamond Cupu a MPC
dátum: 05.05.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Nutrend je jedným z partnerov IFBB Diamond Cupu i Mozolani Pro Classic 2016 a nájdete ho aj na športovej výstavy Mozolani Expo, kde bude mať svoj prezentačný stánok. Výhradným distribútorom a predajcom produktov značky Nutrend, Mad-Max a Resportica na Slovensku je spoločnosť Win, s. r. o.

Mladá, ale dynamická spoločnosť Win je distribútorom a predajcom produktov známych nielen na Slovenku:

• doplnky športovej výživy

• výborné tyčinky s veľkým výberom príchutí

• rukavice do posilňovne vo viacerých farebných prevedeniach

• opasky pre kulturistov, vzpieračov a pre ostatné silové disciplíny

• gumové podlahy vhodné do fitness centier a športových hál

• kyslíkové koncentrátory

Dušan Prachár vysvetľuje, prečo podporujú súťaže IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016. „Spomínanú akciu sme sa rozhodli podporiť hlavne kvôli prezentácii značky NUTREND, ale i pre výbornú spoluprácu s usporiadateľmi súťaže. V neposlednej rade taktiež radi podporujeme súťaže, s ktorými máme  skúsenosti z predchádzajúcich ročníkov a ktoré boli pripravené vždy veľmi profesionálne. Podľa nášho názoru je to najkvalitnejšia súťaž so zameraním na fitness a kulturistiku.“

Na snímke sú Andrej Mozoláni a Dušan Prachár (vpravo).

Hlavnými dodávateľmi spoločnosti Win sú českí výrobcovia NUTREND a MAD-MAX. Už samotný názov spoločnosti, ktorý v angličtine znamená „vyhrať“ alebo „mať úspech“, charakterizuje jej poslanie víťaziť v oblasti športu a zdravého životného štýlu. Preto sa kladie veľký dôraz na kvalitu, účinnosť a zároveň legálne zloženie všetkých produktov, čím sa vyjadruje aj aktívny postoj v boji proti dopingu. Každý produkt, pri ktorom je to potrebné, je notifikovaný a nahlásený Ministerstvu zdravotníctva SR.

Spoločnosť dodáva produkty nielen do fitnescentier, ale aj do obchodov so zdravou výživou, športových klubov, cyklistických predajní, do sietí obchodných reťazcov so športovými potrebami a oblečením, do lekárni a čerpacích staníc. Klienti každej vekovej kategórie, ako aj samotní športovci, či už rekreační alebo profesionálni, kladne hodnotia účinnosť a funkčnosť produktov, ktorých distribútorom na Slovensku je Win.

KONTAKT:

WIN, s. r. o,

ČSA 1

036 01 Martin

Slovensko

Tel.: +421 434 303 014

e-mail: info@winsk.sk

IČO: 36361909

IČ DPH: SK 2022210300

 

MOZOLANI WEEKEND

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 budú športovým festivalom svalov a oku lahodiacou prehliadkou vypracovaných postáv. Keďže sa očakáva väčší záujem športovej verejnosti o toto podujatie, kúpte si vstupenky včas.

Predaj vstupeniek na súťaž TU

Ak chcete mať informácie z prvej ruky o súťažiach v kulturistike a fitness, o zdravom životnom štýle, sledujte www.mozolani.com.

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný partner: Extrifitslovakia

Top partner: Chilleus.com

Partneri: Scitec Nutrition, Nutrend, Muscleking, Vendetta, Body Way, Mesto Žilina, MZ Wood, Vip transport, J. J. Darboven, Aloxxi, Gorilla Wear, Street Life, SAKFST, IFBB, IFBB Pro League

Mediálni partneri: sport.sk, ronnie.cz, Svět kulturistiky

Súvisiace články:

EXTRIFITSLOVAKIA – hlavný partner

Nenechajte si ujsť megaakciu, Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

Generálny partner Mozolani Weekendu – spoločnosť TETRAS

Predbežný program IFBB Diamond Cupu v Žiline

POZOR! Zaplaťte registračný poplatok do 10. 5., ušetríte peniaze!

Kúpte si vstupenky na IFBB Diamond Cup a na Mozolani Pro Classic

Nová kategória na Mozolani Pro Classic – Women's Pro Physique