Magazín
Chcete mať vitálnych a zdravých zamestnancov?
dátum: 13.11.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Prečo zahrnúť šport do sociálneho programu pre zamestnancov a prečo im poskytnúť zamestnanecké benefity? Preto, lebo len zdraví a vitálni zamestnanci, ktorí dokážu zvládať aj zvýšené pracovné nároky a tempo, môžu byť prínosom pre vašu firmu, aby bola výkonná, funkčná, prosperujúca a v dobrej kondícii.

PREČO ZAMESTNANECKÉ BENEFITY?

Tajomstvo ideálneho sociálneho programu tkvie v pokrývaní individuálnych potrieb zamestnancov. Aj keď finančné ohodnotenie je v dnešnej dobe pre zamestnanca podstatné, aj to nefinančné je výhodné a motivujúce. Zamestnanci chcú za svoju prácu dostať aj niečo navyše. Možno vás zaujme práve naša ponuka, ktorá bude pre vašich zamestnancov nielen zaujímavá, ale ich aj udrží fit a v dobrej kondícii, čo sa v neposlednom rade prejaví aj v ich pracovnom výkone.

PREČO ŠPORT AKO SÚČASŤ SOCIÁLNEHO PROGRAMU?

Pohybová aktivita je pre človeka potrebná nielen z hľadiska fyzického, ale aj duševného. Šport prináša jedincovi odreagovanie sa z pracovného stresu a psychickú pohodu. Pomáha upravovať metabolizmus, podnecuje k vyšším výkonom a vyššej mozgovej aktivite. Každý zamestnanec má potrebu vypnúť z každodenného stereotypu práce a rodiny, robiť niečo sám pre seba a pre svoje telo, stretávať sa s inou skupinou ľudí, vymieňať si skúsenosti alebo len tak pohybovou aktivitou relaxovať v príjemnom prostredí. Toto všetko a oveľa viac mu môže byť zabezpečené prostredníctvom športovej aktivity vo fitnescentre. Zamestnanecká podpora v oblasti športového vyžitia nie je v konečnom dôsledku výhodou len pre samotného zamestnanca. Ktorý zamestnávateľ by nechcel mať zdravých, dobre vyzerajúcich, vitálnych a vo svojej profesii zdatných zamestnancov?

 

PREČO MOZOLANI FITNESS?

Môžete si vybrať jedno z troch našich fitnescentier – Mozolani Fitness ZOC Max, Mozolani Fitness Hájik a Mozolani Fitness Vlčince – v ktorých poskytujeme kvalitný servis a komplexné služby v oblasti aktívnej starostlivosti o telo. Naše fitká sú vybavené najmodernejšími strojmi a sú určené pre každého, kto má chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a postavu. Ponúkame osvedčené metódy tréningu pre formovanie postavy pre všetkých bez ohľadu na vek a športové ambície.

Najdôležitejšie pre nás je:

 • aby ste dosiahli svoje ciele,

 • aby ste boli spokojní,

 • aby vás to bavilo,

 • aby vám to prinášalo radosť,

 • aby ste si u nás oddýchli,

 • aby ste vypli z každodenného stereotypu.

Mozolani The Fitness Authority poskytuje každému svojmu klientovi v prípade záujmu nadštandardnú individuálnu starostlivosť. Keďže sa prispôsobujeme požiadavkám jednotlivcov a skupín, aj spolupráca s vašou firmou bude postavená na vašich požiadavkách a potrebách.

 

ČO PONÚKAME?

Naším cieľom je spokojnosť zamestnávateľa aj zamestnanca. Keďže požiadavky podnikateľských subjektov na služby, ktoré poskytujeme sú rôzne, nechávame vám voľnú ruku vo výbere služby a v posúdení jej vhodnosti pre vašich ľudí. Rozhodnite sa, čo je pre vás najlepšie – aká služba, spôsob úhrady a ďalšie...

 • Môžeme vám poskytnúť obmedzený počet vstupov do fitnescentra pre vášho zamestnanca po dobu jedného mesiaca.

 • V prípade potreby vám vieme zaslať podrobný výpis čerpania kreditu a návštevnosti vášho zamestnanca v našich fitnescentrách, aby ste mali prehľad, či finančný budget na stanovené obdobie pre vášho zamestnanca zo strany zamestnávateľa bol využitý na tento účel.

 • Vieme pripraviť cvičenie pod dohľadom osobného trénera pre menšiu skupinu ľudí.

 • Môžeme pre vašich zamestnancov urobiť motivačnú súťaž na zlepšenie kondície, zníženie váhy a zlepšenie výkonnosti.

 • Ak vaši zamestnanci majú malé deti a to je dôvod prečo nemôžu chodiť cvičiť, tak to vieme zariadiť. Spolupracujeme s Detským kútikom v ZOC Max, kde sa počas cvičenia o ich dieťa postarajú.

 • V prípade záujmu dokážeme priamo u vás vo firme uskutočniť odborný seminár na tému zdravý životný štýl, cvičenie a správne stravovanie.

 

KDE NÁS NÁJDETE?

MOZOLANI FITNESS ZOC MAX

Naše najnovšie fitnescentrum, ktoré sa nachádza na sídlisku Solinky v ZOC Max, je v prevádzke od 3. novembra 2014 a spĺňa všetky parametre moderného zariadenia tohto druhu.

- celková rozloha aj so zázemím je viac ako 1150 m²

- kvalitný strojový park

- špeciálna zóna na funkčný tréning

- fitness kaviareň na oddych po tréningu a na stretnutie s priateľmi

- fitness shop, pohodlné nakupovanie doplnkov výživy, ako aj športového oblečenia pre voľný čas a fitness značky UNCS

- možnosť parkovania pod strechou i vonku

- možnosť využívania detského kútika v ZOC Max pre rodičov s deťmi

Otváracie hodiny: Pondelok až piatok od 5.30 do 22.00 h, sobota a nedeľa od 7.00 do 21.00 h

Adresa:

Prielohy 979/10, Žilina 010 07

 

MOZOLANI FITNESS HÁJIK

Toto fitko na sídlisku Hájik je v prevádzke od 25. novembra 2013.

Otváracie hodiny: Pondelok až piatok od 6.00 do 11.00 h a od 14.00 do 21.00 h, sobota a nedeľa od 7.00 do 11.00 h a od 15.00 do 20.00 h

Adresa:

Terasy 3471/6, Žilina 010 15

 

MOZOLANI FITNESS VLČINCE

Po výmene strojového parku v roku 2010 získalo toto tradičné fitko na sídlisku Vlčince väčšiu kvalitu.

Otváracie hodiny: Pondelok až piatok od 6.00 do 22.00 h, sobota a nedeľa od 7.00 do 20.00 h

Adresa:

Tulská 33, budova OSBD, Žilina 010 08

 

KONTAKTNÁ OSOBA:

Božena Sibilová

0911 274 943

ekonom@mozolani.com

www.mozolani.com

 

Súvisiace články