Magazín
Budeme mať stánok na Olympii a EVL´S
dátum: 03.09.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Najprestížnejšie podujatie na svete v profesionálnej kulturistike a vo fitness Olympia Weekend sa uskutoční 26. až 29. septembra v Las Vegas. Zúčastnia sa ho aj organizátori Mozolani Pro Classic.

Olympia Expo bude výstavou športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness. Andrej Mozoláni ako promotér pripravovaného Mozolani Pro Classic 2014 na margo toho povedal: „ V rámci našich promo aktivít tam budeme mať svoje zastúpenie a samostatný prezentačný stánok, čo je veľký úspech. Doteraz žiaden slovenský vystavovateľ alebo promotér nemal na Expe v Las Vegas samostatný prezentačný stánok, ale nám sa to podarilo. Málokto si to uvedomuje, ale dostať sa na Olympiu, to je veľká vec. Ten istý stánok budeme mať potom aj na EVL´S Expo v Prahe. Na oboch podujatiach budeme propagovať našu akciu a pozývať pretakárov na našu súťaž.”

Viac sa dočítate TU.

Snahou organizátorov Mozolani Pro Classic 2014 je pritiahnuť do Žiliny špičkových profesionálnych kulturistov v kategórii do 212 libier a kvalitné profesionálne pretekárky v kategórii Pro Figure. Profíci budú v Žiline bojovať o finančné odmeny v celkovej výške 12 000 USD.

Ľubomír Chochula

Súvisiace články

Víťaz z Lahti Abbaspour bude v Las Vegas

Beyeke má motiváciu postúpiť na Olympiu
Neohrozené legendy Haney a Coleman
Miliónová dotácia IFBB Olympia weekend 2013
Heath chce do tretice zvíťaziť na Mr. Olympia

Wolf príde obhajovať titul na EVL´S Prague Pro

Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic