Magazín
Pleváková na Olympia Amateur United Kingdom PRO kartu nezískala
dátum: 01.11.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Sabína Pleváková (členka Extrifit tímu) sa nezúčastnila v sobotu 31. 10. nominačnej súťaže Mozolani Fitness Cup v Žiline, štartovala v Liverpoole na Olympia Amateur England, kde v kategórii bikiny fitness do 160 cm obsadila druhé miesto.

 

Sabíne Plevákovej sa v jesennej sezóne nedarí tak, ako by chcela. Jej veľký sen vybojovať si PRO kartu sa v Liverpoole nesplnil, keďže nevyhrala svoju kategóriu a nemohla súperiť o absolútne prvenstvo. Obsadila druhé miesto, rovnako ako na Olympia Amateur Europe v Prahe (2. 10.). Pripomíname, že na Nicole Wilkins Fitness Championships (10. 10.) bola tretia. Na svojom facebooku napísala. "Zasa druhe miesto. PRO karta mi uteká, ale pekný záver sezóny, nemôžem sa sťažovať."

Keďže Pleváková vynechala nominačný Mozolani Fitness Cup, na majstrovstvá sveta do Budapešti nepôjde.

 

BIKINY FITNESS ŽENY DO 160 CM

1. Hien Nguyen (Kanada)
2. Sabina Pleváková (Slovensko)
3. Dóra Bodó (Maďarsko)
4. Virág Kiss (Maďarsko)
5. Kataria Krishna (Veľká Británia)
6. Jennifer Ransom (Veľká Británia)

-ľch- 

 

EXTRIFITSLOVAKIA

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.