Magazín
Chudnutie finalistov - 19., 20. a 21. deň premeny
dátum: 23.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) majú za sebou už 21 dní premeny.

JANA ŠMEHYLOVÁ

Ráno v piatok po prebudení som si dala na lačno žihľavu a aloe. Neskôr raňajky. Strašne ma bolela hlava. Myslela som, že pôjdem aj na kardio, no rozhodla som sa íst do prírody aj s malým. Bolo krásne. V sobotu sme mali spoločný tréning s Michalom Kyselicom. Tréning bol veľmi náročný. Vydržala som až 8 minút. Povedal, že kvôli zdravotným problémom nemám cvičiť viac. Doma sme sa naobedovali a išli na prechádzku so synčekom. Večer, ako vždy sme sa všetci stretli na live-ke..troška sme sa zasmiali a porozprávali, ako sa každému darí v chudnutí. Nedeľa bola bez tréningu, relax, mňa čakala masáž v Profimase u pani Katky. Veľmi som sa tešila po celom týždni ako vždy, vymasírovala mi nohy a ja som išla od nej oddýchnutá plná elánu. Už teraz sa neviem dočkať ďalšej masáže. Večer som si dala ľahkú večeru.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

V piatok ráno začínam ovsenými vločkam a jablčkom.Potom si pripravím jedlo do práce ...trošku nákup a bežím na tréning.Teším sa na to, ako mi to Tomáško sľúbene osolí :-). Pred tréningom krátke 20-minútové kardio a potom samotný tréning. Ale už po pár cvikov sa mi začalo strašne krútiť v hlave a neskutočne ma bolela. Bude to aj na kemere, lebo som ju mala dnes v pätách.Skúšali sme to rozcvičiť ,no nedalo sa tak asi po pol hodinke sme to ukončili .Po skončení som mala krátky rozhovor pre kameru.Sprcha a šup do práce. Bolo mi veľmi zle, tak som si išla zmerať teplotu a tá bola 38,5, takže krásna viroza . Dúfam že sa cez víkend s toho dostanem a budem mohla pokračovať ďalej v tréningoch.

Víkend je za nami .V sobotu sme mali spoločný tréning s Miškom Kyselicom. Bola som po piatku ešte dosť slabá ,ale teplotu som už nemala, tak som na tréning predsa šla. Miško nám ukázal niečo z cross fit zony. Bolo to zaujímavé a aj dosť náročné.Cvičí sa tam svojou váhou a ked ja jej mám este stále veľa, mala som čo robiť.Miško ma na kruhovom cvičení šetril a dal mi len dve opakovania ,lebo som bola po teplote ešte slabá. Po tréningu so šla na masáž do PROFIMAS, kde som si neskutočne oddýchla .Pani Katka má zlaté ručičky.Po masáži má pani Katka veľmi prekvapila a zároveň aj potešila. Dostala som od firmy PROFIMAS Medistik krém pri únave svalov,kľbov,väzov a šliach spojené s fyzickou záťažou. Veľmi pekne im ďakujem a určite to využijem. Po masáži večerná LIVE  a potom domou oddychovať. Nedeľa je už raz oddychový deň .Navariť, upratať a naozaj len relax. Keďže sme doma viacerí prechorení ,tak varím len samé čajíky .Dúfam že ma to do pondelka celkom prejde a budem môcť už riadne trénovať, lebo náš limit sa už kráti.

 

MARIÁN ĎURANA

Piatok

Keďže sú prázdniny, tak som si boli zatrénovať s brankárom dorastencov. Rano o ôsmej sme si dali do tela treningom na snehu. Na obedňajší trening som išiel v plnej sile. Tréning prebiehal ako vždy až do tla, ako sa hovorí. Dnes sa mi cvičilo super. Po tréning 45-minôtové kardio na vypotenie. Večer ešte futbalový tréning, ale tam už som mlel z posledného.

Sobota

Dnes sa mi nič nechcelo. O 11-tej sme mali tréning s Michalom Kyselicom, ktorý je špecialista na cviky s vlastným telom a doplnkami, ako je hrazda (preliezka vo fitku). Keď som prišiel do fitka nálada bola na bode mrazu. Dievčatá boli po chorobe a tiež sa im nechcelo cvičiť, ale keď prišiel Michal, tak ožili. Tréning s Michalom bol veľmi zaujímavý a som rád, že som sa tohto cvičenia zúčastnil. Zobral som si s toho veľa. Takýto štýl cvičenia sa mi veľmi páči a po skončení tejto súťaže by som chcel pokračovať práve v tomto štýle. Ďakujem Michalovi za super informácie.

Nedeľa
Dnes mám nasycovací deň. Dnes necvičím, len papkam a oddychujem. Okrem dvojhodinového futbalu. Po futbale natiahnuty pred telkou si užívam pokoj. A zajtra zase na plno.

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Ako aj iné dn,i aj vo štvrtok som strávila v škole. Potom som si dopriala relax v podobe kaderníčky a kozmetičky. Aj počas týchto dňoch si treba nájsť chvíľku pre seba a uvoľniť sa. Večer má čakal tréning a spoločnosť mi robila kamera. Na tréningu som sa cítila unavená, kvôli tomu že na mňa niečo lezie, ale robím všetko pre to, aby som sa chorobe ubranila, keďže by mi dosť bránila a ublížila. Keďže piatok som tréning nemala a celý deň som strávila v škole, tak až večer som stihla kardio. Doteraz som si dávala hodinu kardio, no teraz sme to zmenili na hodinu a pol, aby som viac makala. Cítim, že pri užívaní l-carnitinu sa viac potim, čo som rada, lebo to je znamenie, že spaľujem tuky. V sobotu bolo spoločne cvičenie, na ktoré sa vždy teším, keďže nerada cvičím sama. Mám vtedy pocit, že cvičím nedostatočne a keď cvičím s niekým tak, sa spolu ťaháme a cvičenie ide ľahšie.

A máme za sebou ďalší víkend. V sobotu ako stále máme spoločné cvičenie. Bolo to super aj keď únavné. Miško Kyselica nám vymyslel zaujímavé cviky a aj keď som dlho nevydržala, teraz pociťujem svalovku na stehnách. V nedeľu som sa vyspala a opäť som si dopriala masáž a relax. Začne nový týždeň a nový režim, keďže budem mať už 4-krát do týždňa tréning.

-ľch-

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-