Magazín
Chudnutie finalistov – 12. deň premeny
dátum: 14.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Ako finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) absolvovali 12. deň svojej premeny, ktorým bol piatok 13. februára?

JANA ŠMEHYLOVÁ

Piatkový deň ubehol deň velmi rýchlo, ráno som mala tréning s mojím trénerom Martinom, po tréningu som si dala ešte kardio. Priznám sa, nejako ma bolela chrbtica, ale v nedelu mám masáž vo firme Profimas, čiže sa velmi teším, že troška porelaxujem.

JARMILA TABAČÁROVÁ

Piatkový deň je druhý po detoxe. Strava je úple super, cítim sa po nej dobre a je zaujímavé, že nemám vôbec chuť na sladké, ktoré som musela mať každý deň. Raňajk:y ovsené vločky + acidofilné mlieko, desiata: zeleninka so šunkou, obed: kuracie mäsko + tmavá ryža + zeleninka, olovrant zeleninka + kottage syr light. Večera kuracie mäsko + usená zeleninka. Nikdy predtým by som neverila, koľko musí človek veľa zjesť, keď chudne. Super nie ? V piatok som mala aj tréning s trénerom Tomáškom a dohodli sme sa, že budeme už zvyšovať náročnosť tréningov. Som rada, lebo tou hroznu veľkou ženou už nechcem byť nikdy viac. Po tréningu som mala ešte kardio - 20 minút schody, nie je to veľa, no viac som už nevládala.

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Piatok bol zaujímavý deň. Ráno som si išla dať 45 minútové kardio a potom tréning, pri ktorom som sa snažila makat naplno. Tréner mi na konci cvičenia ponaťahoval všetky svaly, čo mi dosť pomohlo nakopnúť sa na zbytok dňa. Na obed som si opäť dala kuracie mäso so zeleninou, keďže som mäso dlho nejedla, tak som si ho nevedela odoprieť. Večer som si dala stretávku s kamarátmi pri čajíku a pri zaspávaní som sa tešila na sobotňajší spoločný tréning.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-