Magazín
Chudnutie finalistov – 11. deň premeny
dátum: 13.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Na jedenásty deň svojej premeny finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) len tak ľahko nezabudnú. Prečo?

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

Detox sa nám už skončil a my začíname normálnou stravou. Som veľmi zvedavá, či z nej náhodou po detoxe aj niečo nepriberiem. Tréner ma ubezpečil, že nie, tak mu budem veriť ako aj doteraz, veď predsa ešte ma zatiaľ v ničom nesklamal. Vo fitku sme mali spoločné natáčanie a dali nám okúsiť na bežiacich pásoch našu nadváhu v činkách. Bolo to veľmi zaujímavé mať toľko kíl v rukách, strašne ťažké, ale keď som to odhodila, bol to úžasný pocit ľahkosti. Vo štvrtok som nemala tréning, ale večer som si dala aspoň kardio (40 minút) na schodoch. Potom som išla zase na nočnú. Pred prácou som mala chvíľočku čas, tak som išla na net a veľmi som bola sklamaná, čo som tam našla. Pozerala na mňa moja fotka v plavkách, hrôza, nechápem, ako som to mohla nechať zájsť až takto ďaleko. Neviem, či som to nechcela doteraz vidieť, či som sa naozaj nepozerala na seba do zrkadla. No jednoducho vám poviem, že sa za seba hanbím. Nechápem, že som si vlastne ubližovala sama sebe. Lebo za to, ako teraz vyzerám môžem len ja sama. Prosím držte mi palce, aby som to zvládla a už nikdy sa nebudem musieť pozerať na takú veľkú ženu...

 

JANA ŠMEHYLOVÁ

Vo štvrtok bol 11. deň premeny. Ako každý deň, aj tento sa začal raňajkami, potom som mala tréning s trénerom,p rišla som domov, kde ma čakal kopec práce. Na obed som mala konečne mäso so zeleninou, čiže po detoxe konečne nejaká zmena. Večer sme natáčali video 2. dielu vo fitku. Bolo to veľmi náročne, lebo som musela ísť po schodoch najprv 10 minút bez závažia a potom s 20 kg závažím. A to bol môj koniec. Myslela som si, že umriem, hoci mi za chrbtom hovorili, že to dáš. Keď som prišla domov, tak som začala pociťovať bolesti v chrbtici.

 

MARIÁN ĎURANA

Jedenásty deň. Vo štvrtok sa mi začal nový tréningový plán a jedálniček. Jedálniček mi celkom urobil radosť. Bol to však náročný deň. Ráno bolo kardio ako vždy. Na tréningu ma privítal Noro s vetou, že to dnes trochu okoreníme. Kruhový tréning pre mňa v dosť veľkej intenzite ma dosť lámal. Po tréningu bolo tradične kardio, ale poviem vám pravdu, musel som sa premáhať, aby som to odmakal. Po posilke ma čakala super masáž!!! Fakt veľká úľava a super pocit. O 20.00 h sme mali stretnutie vo fitku aj s babami. Išli sme si vyskúšať schody plus s našou nadváhou, ktorá u mňa je 30 kg. No paráda už len pri pomyslení. Fakt sa mi tam nechcelo, mal som už dnes toho dosť. Trikrát sa prezliekať za deň a teraz ešte raz? No hrôza!!! Nakoniec sme to dali a mohli sme ísť domov. Konečne som doma a idem spať.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-