Magazín
SHAWNEE ZIPPED HOODIE A JOGGERS
dátum: 26.01.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Dievčatá a ženy, chcete v oblečení dobre vyzerať, zároveň sa v ňom cítiť komfortne, chcete ho použiť na tréning, ale aj na bežné nosenie? Potom je pre vás dámska mikina Hoddie a tepláky Joggers americkej značky Gorilla Wear.

 

NOVINKY GORILLA WEAR TU
Krásna zipsová mikina Shawnee Zipped Hoodie je vyrobená z ľahkej vysoko kvalitnej textílie (78% polyester, 22% elastan). Mikina má veľké logo Gorilla Wear na zadnej strane a má tiež praktické bočné vrecká so zipsami.

Budeš top, ak si skombinuješ Shawnee Zipped Hoodie s teplákmi Shawnee Joggers, ktoré majú zipsy na oboch stranách a ktoré sú vyrobené z toho istého materiálu ako mikina. Obe sú k dispozícii v zmiešanej červenej a šedej farbe.

Toto oblečenie sa ti oplatí kúpiť, je pohodlné, módne, športové, v neposlednom rade ťa môže presvedčiť vysoká kvalita, takže je predpoklad, že Hoddie i Joggers vydržia dlho a bude to dobrá investícia.

GORILLA WEAR

Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...

-r-