Magazín
TOMÁŠ KAŠPAR MÁ UŽ PO OPERÁCII !!
dátum: 14.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika

Krátka informácia o prekonanom lekárskom zákroku  Tomáša Kašpara. Tak ako sme vás už pred časom informovali zdravotným problémom v príprave sa nevyhol ani člen EXTRIFIT TEAMU pripravujúci sa na svoj premiérový štart v PRO tábore.

Slová Tomáša sprostredkúvame autenticky tak ako nám to povedal.. O čo teda ide? 
Ako sa návštevníci Extrifit Training Day dozvedeli priamo od Tomáša, zdravotné komplikácie vznikli zhruba pred mesiacom, kedy sa Tomáš udrel do hlavy. Akokoľvek to môže znieť komicky, tento úder spôsobil Tomášovi pomerne nepríjemné a vleklé zranenia, keď došlo k prerušeniu  povrchovej žilky na spánkovej časti lebky a odvtedy prakticky neustále krváca do podkožia v tejto oblasti. Bohužiaľ, toto neustále hromadenie sa krvi dalo príčinu vzniku obrovským a bolestivým zápalom na hlave, na nápravu ktorých muselo dôjsť až ku spomínanému chirurgickému zákroku a niekoľkodňovej rekonvalescencii. V tejto chvíli však máme informácie o úspešnom chirurgickom zákroku, odstránení  komplikácii. Z úst lekárov bolo povedané že návrat do tréningového procesu by mohol nastať približne po týždennej rekonvalescencii.

About Extrifit


Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

 

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií

Súvisiace články