Magazín
POZÝVAME VÁS NA SEMINÁR GORILLA WEAR V ZOC MAX ŽILINA
dátum: 15.02.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle

Spoločnosť Mozolani The Fitness Authority pozýva všetkých priaznivcov kulturistiky a fitness na športový deň s hviezdami Gorilla Wear Teamu (Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil) a hviezdnymi hosťami bikinárkami (Saskia Cakoci a Sabína Pleváková), ktorý sa uskutoční v ZOC Max Žilina v sobotu 17. marca 2018.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR aj cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Program:

10:30 až 12:30 h – seminár v priestoroch Cinemax (voľný vstup)

12:30 až 13:00 h – autogramiáda v priestoroch Mozolani Coffeee

13:30 h – spoločný tréning v Mozolani Fitness Clube (pre členov bezplatne)

Priaznivci kulturistiky a fitness budú môcť na bezplatnom seminári položiť hviezdam Gorilla Wear Teamu a hviezdnym hosťom bikinárkam otázky týkajúce sa súťaží, prípravy, tréningu, jedálnička,oblečenia, doplnkov výživy a pod. Zážitkom pre fanúšikov bude určite aj autogramiáda a spoločný tréning s hviezdami Gorilla Wear Teamu a hosťami.

Gorilla Wear Stars

Andrej Mozoláni (IFBB PRO LEAGUE): Po desaťročnej pauze a prestupe z amatérskej scény (najväčšie úspechy majster sveta v kulturistike v roku 2005 a majster Európy v rokoch 2004 a 2006) na profesionálnu úspešne v roku 2016 zvládol comeback na súťažné pódiá. Profesionálny debut v kategórii kulturistika do 212 libier absolvoval na Artic Pro na Aljaške, kde získal bronz. O týždeň neskôr pripojil ďalší bronz na Pro súťaži v Dallase a na svojich tretích profesionálnych pretekoch v kariére si v Charlotte vybojoval striebro. Mega úspechom bolo to, že si z kvalifikačného rebríčka vybojoval postup na Mr. Olympia 2016 v Las Vegas, kde sa predstavil medzi najlepšími profesionálnymi kulturistami kategórie do 212 libier. O to isté sa usiloval aj v roku 2017, štartoval na súťažiach Chicago Pro (šiesty), Vancouver Pro a Tampa Pro, pričom oproti roku 2016 sa formou zlepšil, ale tentoraz to na postup nestačilo.

Tomáš Tabačiar (IFBB PRO LEAGUE): Ako profesionál kategórie kulturistika do 212 libier debutoval v roku 2017 na Chicago Pro, lepšiu formu mal potom na EVLS Prague Pro, kde atakoval prvú šestku. Bol úspešný aj ako amatér. V roku 2016 získal bronz na majstrovstvách Európy v kulturistike do 90 kg, vyhral Diamond Cup Žilina (do 90 kg) i Diamond Cup Atény (do 95 kg). V roku 2015 zvíťazil v Prahe na súťaži Olympia Amateur Europe (do 90 kg). V roku 2010 bol absolútnym majstrom Európy v klasickej kulturistike a v roku 2012 získal bronz v klasickej kulturistike do 175 cm.

Milan Obořil (IFBB): Český kulturista súťaží medzi amatérmi a v roku 2017 obsadil 3. miesto na Diamond Cupe Ostrava (do 100 kg). V roku 2016 skončil na EVLS Prague Amateur piaty (do 100 kg). V roku 2015 bol štvrtý v superfinále Mozolani Classic, šiesty na Olympia Amateur Spain (do 90 kg) a stal sa absolútnym víťazom Austria Cupu.

Hostia

Saskia Cakoci (IFBB PRO LEAGUE): Po krátkej, ale úspešnej kariére amatérskej bikinárky prestúpila začiatkom roka 2017 medzi profesionálky. Pro debut absolvovala na Arizona Pro vo Phoenixe (6. miesto). Medzi amatérkami zažila skvostný rok 2016 – 1. miesto Majstrovstvá Európy žien v Santa Susanne, 1. miesto a absolútna víťazka Diamond Cup Žilina, 1. miesto a absolútna víťazka Olympia Amateur Spain v Marbelle, 1. miesto Majstrovstvá sveta v Bialystoku.

Sabína Pleváková (IFBB PRO LEAGUE): Aj ona po úspešnej kariére amatérskej bikinárky prestúpila začiatkom roku 2017 medzi profesionálky. Pro debut absolvovala na EVLS Prague Pro, ale viac sa jej darilo na San Marino Pro (4. miesto). Medzi amatérkami získala veľa cenných medailí. V roku 2016 – 1. miesto a absolútna víťazka Majstrovstiev Európy juniorov v Santa Susanne, ako aj 1. miesto Majstrovstvá Európy v kategórii žien. V roku 2015 – 1. miesto Arnold Classic USA, 1. miesto a absolútna víťazka ME juniorov, 1. miesto ME v kategórii žien do 160 cm. V roku 2014 – 1. miesto ME žien v Santa Susanne, 1. miesto a absolútna víťazka ME juniorov v Santa Susanne, 1. miesto Olympia Amateur v Prahe. V roku 2013 – 1. miesto Majstrovstiev sveta žien v Kyjeve, 1. miesto MS juniorov v Mongolsku, 1. miesto ME juniorov v Santa Susanne, 1. miesto EVL´S Prague Bikini Olympia Amateur v Prahe.

Skvelá možnosť

Máte jedinečnú príležitosť, obrazne povedané, dotknúť sa hviezd kulturistiky i bikiny fitness. Preto neváhaj a zúčastni sa bezplatného seminára, zatrénuj si s hviezdami, ktorí budú k dispozícii aj počas autogramiády.

Pozývame všetkých!

GORILLA WEAR

Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...

Autor: Ľubomír Chochula