Magazín
PRÍBEH GABIKY ŠTRBOVEJ – FAMÓZNY ÚBYTOK 52 KG
dátum: 01.02.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle

ento životný príbeh sa oplatí pripomínať, lebo to, čo dosiahla Gabika Štrbová je niečo famózne, fantastické, úžasné a nesmierne povzbudzujúce aj pre tých, ktorí už sami nad sebou zlomili palicu. Nikdy sa nevzdávaj, lebo vždy existuje nádej na víťazstvo, len treba vydržať a osloviť tých správnych ľudí.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR aj cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Odborný tím Mozolani Fitnes pomôže každému, kto o to prejaví záujem, tak ako v minulosti pomohol Gabike Štrbovej, ktorá pred pár rokmi na celej čiare vyhrala svoju vojnu s tukmi. Nebolo to jednoduché, bolo to náročné a ťažké, miestami brutálne, ale tie víťazstvá, ktorá najviac bolia si človek na konci vychutná najlepšie. Gabika Štrbová na štarte svojej premeny (október 2011) vážila až 122,2 kg, potom za 10 týždňov pod vedením personálneho trénera Tomáša Haferu schudla 22,5 kg a za jeden rok bol jej celkový úbytok hmotnosti neuveriteľných 52 kg, takže za rok sa dostala na hodnotu 70,2 kg!

Naše redukčno-formovacie špeciálne programy sú osvedčeným modelom a naozaj fungujú pre každého!

Pre ženy Easy Body – diagnostika s konzultáciou, jedálny lístok, tréningový plán, 8 hodín s osobným trénerom, 8x vlastný vstup na kardio do MOZOLANI FITNESS.

Pre mužov Best Body – diagnostika s konzultáciou, jedálny lístok, tréningový plán, 10 hodín s osobným trénerom, mesačná permanentka do MOZOLANI FITNESS.

Gabika Štrbová vážila pred štartom svojej premeny v októbri 2011 až 122,2 kg!

Stop obžerstvu!

Pre Gabiku Štrbovú bola účasť v Zmenárni, ktorá bola súčasťou Mozolani Fit Body, významným míľnikom v jej živote. Keď sa do súťaže v roku 2011 prihlásila, vážila 122,2 kg! Ako sa mohla vtedy 25-ročná baba takto zanedbať, veď ženy sa chcú páčiť, chcú byť atraktívne? Nemala doma zrkadlo? Necítila sa zle? Nikto jej nič nehovoril, že je až príliš veľká? „Do zrkadla som sa nepozerala a ak som počula nejaké reči o mojej postave, utiahla som sa do seba a zaháňala som to ďalším jedením. Ja som nevedela, čo je mať hlad. Jedla som stále, niekedy len tak z nudy. Frčala som dosť na sladkom. Napchávala som sa rôznymi sladkými buchtami, šiškami a čipsami. Alebo na posedenie som zjedla veľkú 200 g čokoládu. Bolo to v podstate obžerstvo.“ Zlá strava a žiadna fyzická aktivita sa podpísali nielen na jej postave, ale aj na zdraví. „Mala som problém vyjsť peši na prvé poschodie, fučala som ako lokomotíva, taká som bola zadýchaná,“ spomenula si Gabika a dodala. „Okrem toho, došlo to až tak ďaleko, že som si nohavice musela kupovať na pánskom oddelení, keďže v dámskom takú veľkosť, akú som potrebovala, nemali.“

Najväčšia výhra

Keby nebolo súťaže v chudnutí, Gabika by sa sama neprinútila niečo so sebou urobiť a bola by ešte väčší tučko. „Podľa mňa je celkom možné, že by som to dotiahla až na 150 kg. Bŕŕ, hrozná predstava! Bola by som sama, mrzutá a ako taký medveď. Schudnúť za jeden rok 52 kg nebolo ľahké, neraz som si musela siahnuť až na dno svojich síl, ale som šťastná, že sa mi to podarilo. Samozrejme, mala som aj čierne myšlienky, že sa na to vykašlem, ale vydržala som a za nič na svete už nechcem byť taká tučná.V procese redukcie hmotnosti prídu aj krízy, ale ak máte podporu blízkeho okolia a empatického trénera, skutočného profesionála potom to prekonáte. Uvidíte, že to dokážete, len treba chcieť. Pre mňa to bol obrovský úspech. To bola najväčšia výhra, lebo nepotrebujem mať miery 90-60-90. Svoju hmotnosť už moc neriešim, ale jedno viem isto, už nikdy sa nechcem dostať tam, kde som bola kedysi, “ podotkla Gabika Štrbová a pokračovala: „S osobným trénerom efektívnejšie dosiahnete požadované výsledky. Ten, kto trénuje sám, má občas tendenciu poľaviť, ale tréner vám to nedovolí, čo je dobré. Tréner donúti klienta ísť naplno, ale musí byť zároveň aj dobrý psychológ, aby ho vedel správne motivovať. Chudnutie je náročné, ale ešte ťažšie je udržať si hmotnosť. Nestačí byť disciplinovaný len nejaké obdobie, je to beh na dlhú trať, lebo ak potom povolíte uzdu a doprajete si to, čo ste si predtým museli odriekať, už sa to znovu začne nabaľovať. Toho sa snažím vystríhať.“

Gabika Štrbová už ako 70-kilová kočka.

Je to všetko v hlave

Gabika Štrbová to počas svojej odtučňovacej kúry mala o to zložitejšie, že chodila aj na nočné zmeny a pracovala v pekárni, kde ustavične prichádzala do styku s voňavými dobrotami. „Je to všetko v hlave! Začiatky boli veľmi kruté, stále som mala chuť na pečivo, ale povedala som si, že ak chcem schudnúť, musím si tie dobroty odrieknuť. Keby som to zjedla o polnoci počas nočnej, uložilo by sa to jedine do tuku. Prestala som robiť spanilé jazdy na sladké pečivo, prestala som sa prepchávať chrumkavým chlebíkom a pocukrovanými buchtičkami. Na nočnú zmenu som si so sebou brala stravu v miskách. Naučila som sa, že treba piť aspoň tri litre vody denne, nejesť žiadne pečivo, žiadne sladkosti, nič vyprážaného“ Gabika Štrbová si osvojila taký jedálniček, ktorý jej vyhovuje. Na raňajky obľubuje jogurty, na obed je to väčšinou mäso s ryžou alebo zeleninou, prípadne cestoviny s mäsom a na večeru sú to nejaké bielkoviny a zeleninový šalát. „Ak ma teraz prepadne neodolateľná chuť na sladké, nemučím sa a niečo malé si dožičím, ale sladké sa snažím jesť dopoludnia, keď idem na nočnú tak do 18.00 h, aby som tie kalórie do rána spálila.“ Rapídny úbytok hmotnosti si Gabika Štrbová musela tvrdo vydrieť, ale výsledok naozaj stál za to.

Tie benefity, ktoré tým získala – zbavila sa nadbytočných kilogramov a zdravotných problémov, opeknela a jej život sa zmenil k lepšiemu – sú nezaplatiteľné...

Keď to dokázala ona, môžeš aj ty!

Súvisiace články:

PRÍBEH MARTY PAĽUCHOVEJ – ÚBYTOK HMOTNOSTI 21,6 KG

PRÍBEH HELENY KOŤKOVEJ – ÚBYTOK HMOTNOSTI 21,2 KG

PRÍBEH PETRA HERÁKA – ÚBYTOK HMOTNOSTI 33,6 KG

PRÍBEH JARMILY TABAČÁROVEJ – ÚBYTOK HMOTNOSTI 24,6 KG

Autor: Ľubomír Chochula