Magazín
PREKONAJ LENIVOSŤ A ZAČNI CVIČIŤ!
dátum: 25.01.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Ak patríš k tým, ktorí si v duchu hovoria, že načo dvíhať činku, ktorá pokojne môže zostať v stojane, keďže ju po skončení cvičenia aj tak treba vrátiť na pôvodné miesto, potom si bez urážky asi potrebuješ vyvetrať v hlave, lebo tréning vo fitku nie je mrhaním času...

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR aj cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Lenivosť je síce prirodzená vlastnosť, ale šťastným ťa neurobí, pretože, ak nemáš nudu čím zahnať, začneš byť protivný, vyplavovanie endorfínov nenastane ani zázrakom a budeš mať náladu pod psa. Každý má na výber, buď ničnerobenie alebo postupne začať meniť svoj život k lepšiemu.

Ak máš obavu, že vo fitku budeš so svojou antišportovou postavou vyzerať medzi tými svalovcami (alebo v prípade žien medzi tými vyšportovanými kočkami) ako outsider s veľkosťou XXL, tak sa tým netráp, lebo každý musel niekedy začínať. A aj keby sa ti náhodou nejaký úbožiak posmieval, že máš nadváhu, predsa ťa to nemôže odradiť od motivácie odštartovať svoju premenu.

Samozrejme v rámci psychickej podpory sa radšej obklop ľuďmi, ktorí ťa v tvojej iniciatíve povzbudia a rozlúč sa s falošnými kamarátmi, pre ktorých je jediným posilňovaním dvíhanie krígla s pivom a jedinou zábavou zbieranie klebiet pri kávičke s kalorickou zákuskovou bombou. Cvičenie má celý rad výhod, vyskúšaj si to a budeš spokojný.

Vhodnou fyzickou aktivitou si za predpokladu dodržiavania správneho jedálnička zlepšíš postavu, upevníš si zdravie, zvýšiš si kondíciu i sebavedomie, ako aj odbúraš stres a budeš odolnejší voči prekážkam a problémom, ktoré sa ti postavia do cesty. Pomôže ti to nielen fyzicky, ale aj psychicky. Odporúčame ti, aby si sa zveril do rúk odborníkovi, osobnému trénerovi a poradcovia na výživu v jednej osobe, lebo najmä začiatočníci robia veľa chýb a keby si išiel na vlastnú päsť, nedosiahol by si vytýčený cieľ, čo by ťa mohlo demotivovať. Sám sebe by si urobil medvediu službu, keby si používal zlú techniku cvičenia, volil nevhodné cviky a držal diétu podľa nejakého časopisu. Najúčinnejší spôsob formovania postavy (posilňovací tréning + aeróbna aktivita + racionálny jedálniček) je v súčinnosti s osobným trénerom, do ktorého sa oplatí investovať, lebo ťa naučí osvojiť si správnu techniku, vypracuje ti jedálny a tréningový plán šitý na mieru.

Preto nestrácaj čas zbytočným experimentovaním, nechaj sa viesť a poradiť si od odborníkov fitnescentra Mozolani Fitness, kde môžu klienti skúsiť špeciálne programy (pre mužov Best Body – diagnostika s konzultáciou, jedálny lístok, tréningový plán, 10 hodín s osobným trénerom, mesačná permanentka do MOZOLANI FITNESS a pre ženy Easy Body – diagnostika s konzultáciou, jedálny lístok, tréningový plán, 8 hodín s osobným trénerom, 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness).

S nami to dokážeš! U nás si splníš sen! Vieme, ako na to! Tak načo ešte čakáš...?

Autor: Ľubomír Chochula