MOZOLANI FITNESS SOLINKY

Naši klienti si zaslúžia viac. Preto im chceme dať to, čo očakávajú. Ani pri najlepšej snahe by sa staré priestory, kde sme sídlili od roku 2008, nedali prispôsobiť náročnejším klientom. Preto sme sa rozhodli posunúť o level vyššie a vybudovať nové fitko, ktoré by malo byť prijateľné pre všetkých.


„Veríme, že dostaneme šport do vášho každodenného života, ale najmä do vášho srdca.“


Mozolani The Fitness Authority zabezpečuje nadštandardný komplexný servis v oblasti športu, fitness a zdravého životného štýlu. Vďaka dlhodobej spolupráci s významnými spoločnosťami a vrcholovými športovcami sa vieme prispôsobiť nadštandardným požiadavkám našich klientov.Vieme poskytnúť to, čo chcete

Fitnescentrum je určené pre každého bez ohľadu na vek, pohlavie a športové ambície. Pre mladších i starších, pre športovcov, pre mužov, pre pracujúce ženy i ženy v domácnosti, ako aj pre večne vyťažených podnikateľov, pre ľudí trpiacich nadváhou, pre seniorov i deti. Pre každého, kto chce urobiť niečo so sebou, chce si sformovať alebo vypracovať postavu či schudnúť a zmeniť svoje návyky smerom k aktívnemu i zdravému životnému štýlu. Sme tu pre všetkých, ktorí majú chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a postavu. Všetci k nám majú dvere otvorené. Vďaka nášmu know-how vieme dosiahnuť, aby ste boli spokojní, aby vás to bavilo a aby vám to prinášalo radosť. Vieme čo ľudia očakávajú a vyžadujú a práve toto im chceme v plnej miere poskytnúť. V našom zariadení máme k dispozícii tím odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť dosiahnuť stanovený cieľ. Nestrácajte čas zbytočným experimentovaním a nechajte si poradiť. Každému klientovi v prípade záujmu vypracujeme jedálniček i tréningový plán a poskytneme nadštandardnú individuálnu starostlivosť. Tí, ktorí predtým necvičili sa vďaka našim programom naučia, ako správne cvičiť na jednotlivých strojoch, ale aj ako sa stravovať.

U nás si môžete plniť svoje sny

Mozolani Fitness Solinky je najlepšie vybavené fitnescentrum v Žiline, kde môžete cvičiť pod dohľadom profesionálnych trénerov. Andrej Mozoláni (majster sveta a dvojnásobný majster Európy v kulturistike, diplomovaný tréner 1. triedy pre kulturistiku a fitness, absolvent FTVŠ-UK v Bratislave) spolu so svojím tímom je garantom toho, že v tomto fitku si zákazníci plnia svoje sny.

Benefity MOZOLANI FITNESS SOLINKY V MAXE


- vyšší komfort a kvalitnejšie služby, to všetko za ešte lepšiu cenu, výhodnejšie vstupy pre členov
- viac miesta a vyšší strop, celková rozloha aj so zázemím je viac ako 1150 m²
- renovácia strojového parku, ale aj nové stroje
- špeciálna zóna na funkčný tréning
- kaviareň na oddych po tréningu a na stretnutie s priateľmi
- fitness shop, pohodlne si u nás nakúpite doplnky výživy a športové oblečenie UNCS
- vyšší štandard, klíma, vzduchotechnika, sociálne zariadenia
- možnosť parkovania pod strechou i vonku
- možnosť využívania detského kútika v ZOC MAX pre rodičov s deťmi
A mnoho ďalších výhod, o ktorých sa presvedčíte, keď nás navštívite!

Chcete sa presvedčiť o týchto výhodách, chcete si zacvičiť v Mozolani Fitness Solinky v Maxe? Dátum otvorenia: 3. novembra 2014.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nového MOZOLANI FITNESS Solinky nás neváhajte kontaktovať na: office@mozolani.com alebo telefonicky: 0911 511 880.