Mozolani Trainings Fitness Cluby

O NÁS

MOZOLANI FITNESS SOLINKY


Naši klienti si zaslúžia viac. Preto im chceme dať to, čo očakávajú. Ani pri najlepšej snahe by sa staré priestory, kde sme sídlili od roku 2008, nedali prispôsobiť náročnejším klientom. Preto sme sa rozhodli posunúť o level vyššie a vybudovať nové fitko, ktoré by malo byť prijateľné pre všetkých.

FITNESS KAVIAREŇ


Súčasťou Mozolani Fitness v ZOC Max je aj moderná kaviareň, ktorá dýcha tou správnou atmosférou. Jej príjemné prostredie nabáda k spoločenským stretnutiam, je vhodným miestom na stretnutia s priateľmi či obchodnými partnermi. Kaviareň ponúka teplé a studené nápoje, nielen tie zdravé, ale aj ľahké alko nápoje. Je otvorená v pondelok až v piatok od 5.30 do 22.00 h, v sobotu a nedeľu od 7.00 do 21.00 h.

FITNESS SHOP'S


Súčasťou Mozolani Fitness v ZOC Max je aj Mozolani Fitness Shop's. V tomto športovom obchode si môžete kúpiť všetky druhy najkvalitnejších doplnkov výživy, značkové oblečenie pre fitness a voľný čas UNCLE SAM, pomôcky na cvičenie a pod.
Nájdete nás

Kontakty, informácie, lokalita


Mozolani Fitness Solinky sa nachádza v zábavno-obchodnom centre MAX v Žiline. Je to najlepšie fitko v Žiline, celková rozloha aj so zázemím je 1150 m², nájdete tu aj fitness kaviareň a fitness shop.
Otváracie hodiny
Po – Pia
5.30 – 22.00 h


So – Ne
7.00 – 21.00 h
Po – Pia
6.00 – 22.00 h


So – Ne
7.00 – 20.00 h
Po – Pia
6.00 – 12.00 h
14.00 - 21.00 h

So – Ne
8.30 – 20.00 h
Po – Pia
6.00 – 22.00 h


So – Ne
8.00 – 21.00 h
Cenník

Aktuálny cenník


Aktuálny cenník služieb v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách v Žiline je platný od 3. 11. 2014. Uvádzané ceny sú s DPH.
Aktuálne akcie

Vyberte si osobného trénera!


Chcete cvičiť a neviete ako? Zverte sa do rúk profesionálom a dosiahnete najlepšie výsledky. Je dobré mať vedľa seba človeka, ktorý vám rozumie, vie čo potrebujete a vie ako to dosiahnuť. Jedine u nás získate hodiny s osobným trénerom zadarmo!
Špeciálne programy

EASY BODY PRE ŽENY


Vyskúšali ste už všemožné diéty, cviky, „zázračné“ prípravky a ručička na váhe vás ešte stále nepotešila? Častou príčinou neúspešného chudnutia je nesprávny životný štýl, slabá motivácia a nedostatočná informovanosť.

BEST BODY PRE MUŽOV


Nie ste spokojný so svojou postavou alebo si jednoducho chcete zlepšiť kondíciu? Potom vyskúšajte kondičné a tvarovacie kurzy BEST BODY. Pravidelným cvičením v kombinácii so sebadisciplínou, pevnou vôľou a vhodným jedálničkom dokážete s našou pomocou splniť svoje ciele.

Individuálny tréningový plán


Naše služby môže využívať skutočne každý, kto má záujem urobiť niečo pre svoje zdravie bez ohľadu na vek a športové ambície. Klient má po úvodnej diagnostike a na základe spoločne formulovaných cieľov možnosť zostavenia individuálneho tréningového plánu.