MOZOLANI CLASSIC

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 AJ S MARIÁNOM ČAMBALOM A VOJTOM KORITENSKÝM

Pridané: 17.04.2015


Piaty ročník Mozolani Classic sa nezadržateľne blíži. Prípravy na túto súťaž vrcholia. Podujatie sa z poverenia SAKFST uskutoční 25. 4. v Bratislave (Dom odborov Istropolis). Do bojov o cenné kovy zasiahnu nielen amatéri (medzinárodná pohárová súťaž v kulturistike mužov a bikiny fitness žien), ale aj profesionáli – kategória Pro Men's Bodybuilding 212 lbs.


Kvalitní pretekári

Na pódiu v Istropolise to bude prehliadka oceľových svalov a vypracovaných postáv. Amatéri budú súťažiť v kategóriách kulturistika muži do 75 kg, do 85 kg a nad 85 kg, bikiny fitness ženy kategória A, B, C (podľa výšky). Podujatia sa zúčastnia najlepší slovenskí kulturisti i bikiny fitnesky (pre tie to bude zároveň jedna z dvoch nominačných pretekov na ME), ale aj pretekári z Českej republiky. Strhujúce súboje v amatérskom superfinále o absolútnych víťazov budú magnetom pre divákom, pričom čerešničkou na torte piateho ročníka podujatia Mozolani Classic bude súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier. Preteky profíkov určite zdvihnú divákov zo sedadiel. Víťaz získa miestenku na Olympiu a ďalší na 2. - 5. mieste získajú body do kvalifikačného rebríčka.

Na snímke je Marián Čambal na Mozolani Pro Classic 2014.

 

Zatiaľ z profi-tábora potvrdili účasť títo borci:

- Shaun Joseph-Tavernier

- Marián Čambal (Slovensko)

- Vojtěch Koritenský (Česko) 

- Fabrizio Zittuero

- Manuel Manchado

- Allison Maria 

- Big Khalid Almohsinawi

- Thomas Benagli

Vlani na Mozolani Pro Classic v kategórii Pro Men's Bodybuilding 212 lbs triumfoval Bahrajnčan Sami al Haddad. Na druhom mieste skončil Kuvajťan Khalid Almohsinawi a na treťom mieste sa umiestnil Slovák Marián Čambal, pre ktorého to bola vtedy premiéra v profi-tábore. Teraz bude na Mozolani Pro Classic debutovať medzi profíkmi český kulturista Vojtěch Koritenský.

 

Vstupenky v predaji

Vstupenky na Mozolani Classic 2015 sú v predaji. Kulturisti v top forme a oku lahodiace bikiny fitnesky v najlepšej fazóne sú zárukou vysokej kvality, ktorú ešte viac umocnia špičkoví profesionáli v kategórii Pro Men's Bodybuilding 212 lbs. Na Slovensko po roku prídu hviezdy a osobnosti profesionálneho neba. Vzhľadom na jedinečný charakter tejto súťaže sa očakáva veľký záujem zo strany fanúšikov. Veríme, že pre priaznivcov kulturistiky a fitness to bude deň plný neopakovateľných zážitkov. Zabezpečte si vstupenky včas, aby ste nezmeškali toto veľkolepé defilé svalov a krásy!

VSTUPENKY sú v predaji TU

 

Program

Piatok 24. 4.
18.30 h – amatéri, kulturistika muži a bikiny fitness ženy, váženie a registrácia (hotel Lindner Bratislava)
19.00 h – Pro Men's Bodybuilding 212 lbs, váženie a míting (hotel Lindner Bratislava)
Sobota 25. 4.
9.00 až 20.30 h – športová výstava EXPO (Dom odborov Istropolis Bratislava)
10.00 h až 13.30 h – semifinále amatéri, kulturistika muži do 75 kg, do 85 kg, nad 85 kg a bikiny fitness ženy A, B, C (Dom odborov Istropolis Bratislava)

12.00 h až 14.30 h – Fight show, Expo zóna (Dom odborov Istropolis Bratislava)
15.00 h až 15.30 h – autogramiáda s pretekármi Pro Men's Bodybuilding 212 lbs, EXPO (Dom odborov Istropolis Bratislava)
16.30 h až 20.30 h – finále, kulturistika muži a bikiny fitness ženy, Pro Men's Bodybuilding 212 lbs (Dom odborov Istropolis Bratislava)

» v amatérskej časti postúpia do finále, resp. boja o absolútneho víťaza v kulturistike muži a bikiny fitness ženy po 12 pretekárov (z každej kategórie prví štyria)

» vyhlásenie výsledkov kulturistika muži a absolútny víťaz

» vyhlásenie výsledkov bikiny fitness ženy a absolútna víťazka

» Pro Men's Bodybuilding 212 lbs

» exhibícia

» vyhlásenie výsledkov Pro Men's Bodybuilding 212 lbs

21.30 h – banket (hotel Lindner Bratislava)

Vlaňajšie výsledky Mozolani Pro Classic, kategória Pro Men's Bodybuilding 212 lbs

1. Sami al Haddad

2. Khalid Almohsinawi

3. Marian Čambal (Slovensko)

4. Mark Dugdale

5. Lukáš Osladil (Česko)

6. Petr Vaniš (Česko)

7. Jan Kubík (Česko)

8. Raul Carrasco

9. Pierre Chamoun

10. Amit Sapir

11. Dobromir Delev

12. Vicente Santamaria

13. Rob Belisle

 

Autor: Ľubomír Chochula