MOZOLANI CLASSIC

KÚPTE SI VSTUPENKU NA MOZOLANI PRO CLASSIC, BUDE TO FESTIVAL SVALOV

Pridané: 07.04.2015


Čerešničkou na torte piateho ročníka podujatia Mozolani Classic bude súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier. Víťaz získa miestenku na Olympiu a ďalší na 2. - 5. mieste získajú body do kvalifikačného rebríčka. Vlani v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs triumfoval Bahrajnčan Sami al Haddad.


O tom, ktorí profesionálni kulturisti sa v sobotu 25. apríla postavia na pódium Domu odborov Istropolis v Bratislave, sa rozhodne do konca tohto týždňa, keď by už mala byť známa súpiska pretekárov. Ak sa nič nepredvídaného nestane, štartovať bude aj slovenský kulturista Marián Čambal, ktorý na minuloročnom Mozolani Pro Classic veľmi úspešne debutoval medzi profíkmi. Vtedy sa predviedol v špičkovej forme a to ho katapultovalo na bronzovú priečku. Pred ním skončili len dvaja Arabi – víťazný Sami Al Haddad z Bahrajnu a strieborný Chalid Almohsinawi z Kuvajtu, pričom napríklad účastníci Olympie Američan Mark Dugdale či Čech Petr Vaniš skončili na štíte slovenského kulturistu.

Na snímke je Marián Čambal.

Marián Čambal nám vlani po súťaži povedal toto: „Preteky boli na vysokej úrovni. Som rád, že som vo veľmi kvalitnej konkurencii obsadil 3. miesto. Pravdu-povediac, s takým výsledkom som ani nepočítal. Mojím cieľom bolo dostať sa do prvej päťky. Byť v Top 3, to je super. Keď ma vyvolali v prvej porovnávačke, bol to skvelý zážitok a doprial by som ho každému. Sami bol jednoznačne favoritom na prvenstvo, čo aj potvrdil. Mal vynikajúcu formu a vyzeral veľmi dobre. Ja som rád, že sa aj mne podarilo urobiť takú formu, ako som chcel. A to aj napriek tomu, že deň pred pretekmi som mal nejaké zdravotné problémy, konkrétne kŕče v žalúdku, ale našťastie sme to dali do poriadku a pominulo to. Mojim blízkym, ktorí to v príprave musia so mnou vydržať, patrí veľká vďaka, hlavne mojej rodine. Teší ma, že som fanúšikov potešil, boli senzační, všetci povzbudzovali, ďakujem im, takú atmosféru som veľmi dlho na kulturistickej súťaži nezažil.“

Na snímke je Sami al Haddad.

Vstupenky

Vstupenky na Mozolani Pro Classic 2015 sú v predaji. Na Slovensko po roku prídu hviezdy a osobnosti profesionálneho neba, niekoľkonásobní účastníci Olympie a víťazi rôznych profi-súťaží vo svete, ktorí budú veľkým magnetom pre divákov. Vzhľadom na jedinečný charakter tejto veľkolepej súťaže sa očakáva veľký záujem zo strany fanúšikov. Veríme, že pre priaznivcov kulturistiky a fitness to bude deň plný neopakovateľných zážitkov, emócií, ale predovšetkým krásnych tiel, vypracovaných postáv a svalov. Ak chce vidieť na vlastné oči festival svalov a vyšportovaných postáv, potom neváhajte! Zabezpečte si vstupenky včas, aby ste nezmeškali toto veľkolepé defilé svalov a krásy!

VSTUPENKY sú v predaji TU

PONUKA VIP balíčka TU


Vlaňajšie výsledky Mozolani Pro Classic

Pro Bodybuilding 212 lbs

1. Sami al Haddad

2. Khalid Almohsinawi

3. Marian Čambal (Slovensko)

4. Mark Dugdale

5. Lukáš Osladil

6. Petr Vaniš

7. Jan Kubík

8. Raul Carrasco

9. Pierre Chamoun

10. Amit Sapir

11. Dobromir Delev

12. Vicente Santamaria

13. Rob Belisle

 

Pro Figure

1. Natália Lenártová-Révajová (Slovensko)

2. Kati Alander

3. Zsuzsanna Toldi

4. Ekaterina Gamagina

5. Maria Jose Garcia Sanchez

6. Olga Karavayeva

7. Louise Rogers

8. Giada Simari

9. Christina Mehling

10. Ann Pratt

11. Mette Ulseth

 

Pro Bikini

1. Christina Strom Fjaere

2. Jana Majerníková (Slovensko)

3. Nikola Weiterová (Slovensko)

4. Margret Gnarr

5. Anna Virmajoki

6. Svetlana Eregina

7. Michelle Brannan

8. My Coustels

 

Pro Physique women's

1. Nathalie Falk

2. Olga Beliakova

3. Aurélia Grožajová (Slovensko)

4. Kateřina Kyptová

5. Ida Sefland


Program Mozolani Classic 2015

Semifinálová časť sa začne o 10.00 h

» semifinále – kulturistika muži do 75 kg

» semifinále – kulturistika muži do 85 kg

» semifinále – kulturistika muži nad 85 kg

» semifinále – bikiny fitness ženy kategória A

» semifinále – bikiny fitness ženy kategória B

» semifinále – bikiny fitness ženy kategória C

» vyhlásenie výsledkov kulturistika muži

» vyhlásenie výsledkov bikiny fitness ženy

Finále sa začne o 16.30 h

» amatérske superfinále: v amatérskej časti postúpia do bojov o absolútnych víťazov v kulturistike muži a bikiny fitness ženy po 12 pretekárov (z každej kategórie prví štyria)

» kulturistika profesionálov do 212 libier

» exhibícia

» vyhlásenie výsledkov kulturistika profesionálov do 212 libier

PROPOZÍCIE amatérskej časti TU


Autor: Ľubomír Chochula