MOZOLANI CLASSIC

Mozolani Pro Classic na svetových weboch

Pridané: 18.07.2013


V roku 2014 si pripomenieme 50 rokov existencie kulturistiky v Českolosvensku a toto výročie si určite pripomenú aj členovia Slovenskej asociácie kulturistike fitness, vrátane najvyššieho vedenia.


Prezident SAKFST Milan Čížek už teraz začal vyvíjať aktivity, aby sme si toto výročie dôstojne pripomenuli na budúcoročnej najvýznamnejšej bodybulding s fitness akcii, ktorou nesporne bude Mozolani Classic 4.

Vďaka ústretovosti SAKFST a osobnej angažovanosti prezidenta SAKFST Milana Čížeka sa už teraz, v dostatočnom predstihu, rozhodlo o tom, že v rámci Mozolani Classic 4 sa uskutočnia dve významné show – v sobotu, 3. mája 2014 to budú SAKFST Majstrovstvá Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike mužov a Pohárová súťaž v bikini fitness, nedeľa už bude patriť absolútnym kategóriám v amatérskej kulturistike, v amatérskom bikini fitness, počas sprievodnej akcii Mozolani Pro Classic 2014 sa divákom predvedú súťažiaci v profesionálnom bodyfitness a profesionálnej kulturistike v kategórii do 212 libier.

Bodybuilding a fitness show Mozolani Classic 4 (a predovšetkým Mozolani Pro Classic 2014)  vďaka kontaktom EastLabs Teamu na vedenie IFBB PRO má podporu na najprestížnejších web stránkach, aj v časopisoch. Po tom, čo prestížny FLEX zverejnil rozsiahlu fotoreportáž z Mozolani Classic 3, informovali o konaní Mozolani Pro Classic 2014 (mimochodom, víťazi z každej kategórie získajú priamy postup na Olympia Weekend 2014, ktorý sa bude konať v Las Vegas) známe web stránky Flex Online aj NPC News Online.

Prevzaté z eastlabs.sk

http://www.flexonline.com/general-news/2014-ifbb-mozolani-classic

http://npcnewsonline.com/the-first-ifbb-pro-league-slovakian-event/71205/