MOZOLANI CLASSIC

ŠANCA PRE VYSTAVOVATEĽOV – EXPO MOZOLANI PRO CLASSIC 2015

Pridané: 20.03.2015


Dovoľujeme si vás osloviť s ponukou, ktorá sa týka možnosti vystavovať na športovej výstave Expo v Istropolise v Bratislave pri príležitosti organizovania prestížnej súťaže profesionálnych i amatérskych kulturistov a bikiny fitnesiek – Mozolani Pro Classic 2015 (25. apríla).


Športové podujatie sa uskutoční vo Veľkej sále Istropolisu v Bratislave a Expo zóna bude hneď pred vstupom do tejto sály, takže nikto z návštevníkov neminie túto športovú výstavu. Vzhľadom na veľký záujem divákov o súťaž amatérov i profesionálov zavíta množstvo ľudí aj na Expo. To vytvorí veľmi dobrý predpoklad na oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny práve športovými produktami. Pre širokú verejnosť, teda aj pre tých, ktorí nebudú mať zakúpenú vstupenku, bude Expo zóna sprístupnená v deň súťaže – v sobotu 25. apríla 2015. Návštevníci si budú môcť zakúpiť prezentované produkty za zvýhodnené ceny a veľkoodberatelia si môžu s vystavovateľmi dohodnúť zaujímavé podmienky nákupu. Viacero pretekárov už prisľúbilo účasť na prezentačných stánkoch vystavovateľov, kde budú rozdávať autogramy a budú sa fotiť s návštevníkmi.

Ponúkame Vám možnosť odprezentovať svoje produkty, tovary a služby. A to nielen partnerom Mozolani Pro Classic 2015, ale aj tým firmám, ktoré majú záujem zakúpiť si miesto na Expe.

Chcete sa stať vystavovateľom na výstave športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness? Potom neváhajte, rezervujte si miesto a kontaktujte nás:

Kontakt:

Mozolani Trainings, s. r. o., Prielohy 979/10, Žilina 010 07

www.mozolani.com, facebook.com/mozolanifitness

Tel.: Ing. Michaela Kováčová, +421 948 346 363

mpc@mozolani.com

Na snímke je 4-násobný Mr. Olympia Phil Heath.