MOZOLANI CLASSIC

VIP hosťom Mozolani Classic 4 bude Winklaar, ktorý sa predstaví v exhibícii

Pridané: 28.04.2014


Oceľové mužské svaly, obdiv vzbudzujúce postavy, ale aj oku lahodiace ženské krivky uvidíte 3. a 4. mája na Mozolani Classic 4. Dejiskom podujatia bude Doxxbet aréna v Žiline. Žijúce legendy, žiarivé hviezdy a skutočné osobnosti sú zárukou toho, že to bude neopakovateľný športový festival, aký tu doteraz nikdy nebol.


Vyrazí vám to dych. Na jednom pódiu sa po prvý raz v histórii na Slovensku predstavia amatéri i profesionáli v top forme. Nenechajte si ujsť strhujúce súboje špičkových kulturistov a fitnesiek.

Mozolani Classic 4 bude iný ako predošlé tri ročníky. Profesionálne súboje v kategóriách Pro Bodybuilding 212 lbs, Pro Figure, Pro Bikiny, Pro Women´s Physique, to je niečo, čo predtým nebolo. Napriek tomu, že na pódiu bude dostatok špičkových profesionálov, organizátori chcú pokračovať v tradícii pozývať do Žiliny veľké kulturistické hviezdy, aby divákom ukázali exhibičné predstavenie. V minulosti sa takouto formou prezentovali Kai Greene (2010) či Mr. Olympia Phil Heath (2013) alebo víťaz Olympie do 212 libier Flex Lewis (2013). Teraz exhibične vystúpi 36-ročný holandský ťažkotonážnik Roelly Winklaar. Ten vlani na Mr. Olympia obsadil siedme miesto a na Arnold Classic Europe bol šiesty. V aktuálnej sezóne chcel na prelome februára a marca štartovať na Arnold Classic v Columbuse, ale zasiahla vyššia moc a musel sa tejto túžby vzdať. Dva týždne pred týmto podujatím bol totiž účastníkom motocyklovej nehody, ktorá sa nezaobišla bez následkov. Utrpel zranenie nôh, rúk a chrbta. Už je však v poriadku a teší sa na žilinských fanúšikov.

 

Vizitka

Roelly Winklaar se narodil 22. 6. 1977. Vyrastal na tropickom ostrove Curaçao v južnom Karibiku pri pobreží Venezuely. Curaçao má 150-tisíc obyvateľov a je súčasťou Holandského kráľovstva.

Výsledky:

2013

IFBB Arnold Classic Europe – 6. miesto

IFBB Olympia Weekend – 7. miesto

IFBB Wings of Strength Chicago Pro-Am Extravaganza – 1. miesto

2012

IFBB EVLS Praha Pro Championships – 8. miesto

IFBB British Grand Prix – 6. miesto

IFBB Arnold Classic Europe – 3. miesto

IFBB Sheri Classic – 4. miesto

IFBB Olympia Weekend – 12. miesto

IFBB Nordic Pro – 1. miesto

IFBB Dallas Europa Supershow – 4. miesto

IFBB PBW Tampa Pro – 4. miesto

IFBB New York Pro Bodybuilding – 9. miesto

IFBB FIBO Power Pro – 3. miesto

2011

IFBB Mr. Europe Grand Prix – 2. miesto

IFBB British Grand Prix – 2. miesto

IFBB Arnold Classic – 8. miesto

2010

IFBB Olympia – 14. miesto

IFBB New York Pro – 1. miesto

IFBB Australia Pro Grand Prix – 3. miesto

IFBB Arnold Classic – 7. miesto

2009

NPC Arnold Amateur Championships – 1. miesto

 

Informácie k Mozolani Weekendu 2014

Prize Money (celkovo 24 500 USD)

Profesionáli: 18 500 USD

- Pro Bodybuilding 212 lbs: 6000 USD

- Pro Figure: 6000 USD

- Pro Bikini: 3500 USD

- Pro Women´s Physique: 3000 USD

Amatéri: 6000 USD

 

Program a propozície

Piatok 2. mája 2014

- tlačová konferencia s pretekármi

Sobota 3. mája 2014

- SAKFST medzinárodné majstrovstvá v kulturistike mužov (do 75 kg, do 85 kg, do 95 kg, nad 95 kg) a klasickej kulturistike mužov (do 175 cm, nad 175 cm), pohárová súťaž v bikiny fitness žien (výškové kategórie sa určia až po prezentácii pretekárok na súťaži), preteky v kulturistike juniorov (open) a kulturistike masters (nad 40 rokov)

Organizátor Mozolani The Fitness Authority zverejnil propozície k podujatiu:

http://mozolani.com/article/single/422

Nedeľa 4. mája 2014

- súboje o absolútnych víťazov v amatérskej kulturistike mužov a amatérskom bikiny fitness

- profesionálna súťaž v týchto kategóriách: Pro Bodybuilding 212 libier, Pro Figure, Pro Bikini, Pro Women´s Physique

Galavečer: 15.30 h

 

Vstupenky

Hlavný organizátor a promotér podujatia Andrej Mozoláni: „Chceme, aby si fanúšikovia túto jedinečnú súťaž vychutnali a v Doxxbet aréne vytvorili úžasnú atmosféru. K dispozícii bude zhruba 6000 vstupeniek (3000 v sobotu a 3000 v nedeľu) vrátane VIP stolov. Priaznivci kulturistiky a fitness by nemali dlho otáľať, aby neskôr neboli zaskočení tým, že už bude vypredané. Kto chce byť na tomto podujatí, ten si lístok zakúpi s predstihom a bude v pohode. Predaj vstupeniek je v plnom prúde. Stačí si kliknúť na www.mozolani.com a potom realizovať kúpu.“

- sobota 3. mája: VIP stôl /4 osoby/ – 200 € (možnosť zakúpiť iba celý stôl), VIP vstupenka zahrňuje občerstvenie a pitný režim počas celého priebehu súťaže, sektorová vstupenka: 15 €, sektorová vstupenka (státie): 8 €. Vstupenky zakúpené na sobotňajšiu súťaž sú platné pre semifinále i finále.

- nedeľa 4. mája: VIP stôl /4 osoby/ – 200 € (možnosť zakúpiť iba celý stôl), VIP vstupenka zahrňuje občerstvenie a pitný režim počas celého priebehu súťaže, sektorová vstupenka: 18 €, sektorová vstupenka (státie): 9 €.

Predaj vstupeniek na Mozolani Classic 4 a Mozolani Pro Classic 2014 si zabezpečíte na:

http://mozolani.com/classic/vstupenky

 

Mozolani Weekend 2014 podporili – generálny partner: Tetras Translations. Hlavný partner: Hotel BONAPARTE, Mozolani The Fitness Authority. Top partner: Amix Nutrition. Partneri: Scitec Nutrition, VISION, Kompava, Kvety VERA, Extrifit, HAVANACARS, Mesto Žilina, J.J. DARBOVEN, NUTREND, Holiday Inn Žilina, NEBBIA, SAKFST, OLYMPIC CASINO, SUAR, Olympia Amateur Europe Prague 2014, IFBB Professional League, J. Maskaľ, INTER-VION, Aloxxi, VOSTOK EUROPE, Marionnaud. Hlavný web mediálny partner: EastLabs. Mediálni partneri: Muscle&Fitness, Sport.sk, SVĚT KULTURISTIKY, ŽILINEC, EURÓPA 2, Ronnie.cz.

 

Ľubomír Chochula