MOZOLANI CLASSIC

Súčasťou Mozolani Classic 4 bude aj športová výstava Expo, posledné voľné plochy

Pridané: 08.04.2014


Mozolani Classic 4 bude špičkovým športovým podujatím v kulturistike a fitness. Jeho súčasťou sa stane Expo, na ktorom môžu partneri a ďalší záujemcovia plnohodnotne odprezentovať svoje výrobky, tovary a služby.


 

Mozolani Classic Expo bude výstavou športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness. Ide o novinku, lebo na predošlých troch ročníkoch sa to z hľadiska kapacity a rozlohy plochy nedalo v takom rozsahu zrealizovať. Tentoraz sa však Mozolani Classic 4 uskutoční v priestoroch Doxxbet arény. V hlavnej hale sa uskutočnia súťaže a vo vedľajšej hale budú mať vystavovatelia so svojimi prezentačnými stánkami vytvorenú expo zónu. Vonkajšia hala má samostatné vonkajšie vchody a je vnútorne prepojená s hlavnou halou. Vzhľadom na veľký záujem divákov, počas oboch dní sa počíta s celkovou návštevnosťou viac ako šesť tisíc fanúšikov, sa očakáva, že množstvo ľudí zavíta aj na spomínanú športovú výstavu. To vytvorí veľmi dobrý predpoklad na oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny práve športovými produktami. Pre širokú verejnosť, teda aj pre tých, ktorí nebudú mať zakúpenú vstupenku, bude expo zóna sprístupnená v sobotu 3. mája od 9.00 h do 20.00 h a v nedeľu 4. mája od 12.00 do 20.00 h. Vstup je zdarma!

Návštevníci si budú môcť na Expe zakúpiť prezentované produkty za zvýhodnené ceny a veľkoodberatelia si môžu s vystavovateľmi dohodnúť zaujímavé podmienky nákupu. Viacero pretekárov už prisľúbilo účasť v prezentačných stánkoch, kde budú rozdávať autogramy a budú sa fotiť s návštevníkmi. Napríklad stánok Nebbie príde podporiť bahrajnská kulturistická profi-hviezda Sami al Haddad. V neposlednom rade treba dodať, že pre návštevníkov Expa pripraví organizátor aj silovo-vytrvalostnú súťaž o atraktívne ceny.

Mozolani The Fitness Authority ponúka okrem partnerov podujatia možnosť odprezentovať svoje produkty aj tým firmám, ktoré majú záujem zakúpiť si miesto na Expe.

 

Kontaktujte nás:

E-mail: info@mozolani.com

Tel.: +421/910 910 015