MOZOLANI CLASSIC

Kulturisti, klasickí kulturisti a bikiny fitnesky prihláste sa na Mozolani Classic 2014!

Pridané: 17.10.2013


Prihlášku na SAKFST medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike i klasickej kulturistike mužov, ako aj na SAKFST medzinárodnú pohárovú suťaž v bikiny fitness a kulturistike Masters mužov open nájdete na stránke mozolani.com, ale táto registrácia bude pre pretekárov k dispozícii aj na webe SAKFST.


Na snímke je víťaz Mozolani Classic 2013 v kategórii klasická kulturistika do 175 cm Patrik Štiglic. Foto: Eastlabs

V sobotu 3. mája 2014 sa v Žiline (DOXXbet aréna) uskutočnia SAKFST medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárová súťaž v bikiny fitness žien a preteky v kulturistike Masters. Pre slovenských kulturistov to bude zároveň nominačná súťaž na majstrovstvá Európy. Amatérska časť Mozolani Weekendu 2014 vyvrcholí v nedeľu 4. mája súbojmi o absolútnych víťazov Mozolani Classic 2014. Ak sa chcete tohto podujatia zúčastniť ako pretekári, potom neváhajte a prihláste sa!

"Po prvý raz v histórii sa prihlášky budú posielať elektronickou formou. Vyplnený formulár so všetkými údajmi bude automaticky vygenerovaný do systému, kde budú prihlášky spracované," uviedol hlavný organizátor a promotér Mozolani Weekendu 2014 Andrej Mozoláni.

http://www.mozolani.com/prihlaska/