MOZOLANI CLASSIC

Andrej láka v Las Vegas hviezdy na svoju súťaž

Pridané: 27.09.2013


Členovia Mozolani Teamu a Eastlabs Teamu už v Las Vegas absolvovali niekoľko rozhovorov s profesionálnymi pretekármi do 212 libier, účastníkmi IFBB Olympia Weekendu 2014.


Promotér Mozolani Weekendu 2014 Andrej Mozoláni a členka EastLabs Teamu Gabriela Juraševská prezentovali jednotlivým pretekárom pripravované podujatie Mozolani Pro Classic (4. 5. 2014). Stihli už osloviť nielen Flexa Lewisa, Joseho Raymonda, Kevinovi Englisha, Troya Alvesa, Davida Henryho, ale aj ďalšie hviezdy profesionálnej kulturistiky kategórie do 212 libier. Jedna veľká kulturistická celebrita už potvrdila svoju účasť na tejto súťaži. Bahrajnčan Sami al Haddad teda nakoniec bude štartovať v Žiline na Mozolani Pro Classic. Amatérska odnož tohto podujatia, SAKFST medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike mužov (Mozolani Classic - 3. 5. 2014) bude mať tiež svoju kvalitu. Okrem slovenskej špičky by mali prísť dobre pripravení pretekári z Kuvajtu a Bahrajnu, aj to je výsledkom doterajšej práce Mozolani Teamu a Eastlabs Teamu v Las Vegas.

OLYMPIA EXPO

Organizátori Mozolani Weekendu majú na Expe, ktoré je súčasťou podujatia Olympia Weekend, samostatný prezentačný stánok. Na tomto stánku bude v sobotu 28. 9. v čase od 10.00 do 12.00 h svojim fanúšikom k dispozícii aj účastník Mr. Olympia 2013, nemecký profesionálny kulturista Dennis Wolf.

Olympia Expo je výstavou športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness. Andrej Mozoláni ako promotér pripravovaného Mozolani Weekendu 2014 na margo toho povedal: „V rámci našich promo aktivít tam máme svoje zastúpenie a samostatný prezentačný stánok, čo je veľký úspech. Doteraz žiaden slovenský vystavovateľ alebo promotér nemal na Expe v Las Vegas samostatný prezentačný stánok, ale nám sa to podarilo. Málokto si to uvedomuje, ale dostať sa na Olympiu, to je veľká vec. Ten istý stánok budeme mať potom aj na EVL´S Expo v Prahe. Na oboch podujatiach budeme propagovať našu akciu a pozývať pretekárov na našu súťaž.”

Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs

Súvisiace články

Účastníci a favoriti Olympia Weekendu

Andrej bude obedovať s promotérom Olympie

Mozolani Team vás pozdravuje z Las Vegas

Gladiátori na Olympii, Heath vs. Greene

Prenos z Olympie, Beyeke príde do Prahy

Wolf na stánku Mozolani Pro Classic v Las Vegas

Elssbiay chce poraziť Martineza aj na Olympii

Kai Greene sa prihlásil na EVL´S Prague

Budeme mať stánok na Olympii a EVL´S

Víťaz z Lahti Abbaspour bude v Las Vegas

Neohrozené legendy Haney a Coleman
Miliónová dotácia IFBB Olympia weekend 2013
Heath chce do tretice zvíťaziť na Mr. Olympia

Wolf príde obhajovať titul na EVL´S Prague Pro

Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic