MOZOLANI CLASSIC

EXTRIFITSLOVAKIA – hlavný partner

Pridané: 04.05.2016


Extrifitslovakia je hlavným partnerom IFBB Diamond Cupu a Mozolani Pro Classic 2016. Táto spoločnosť sa zúčastní aj športovej výstavy Mozolani Expo, kde bude mať svoj prezentačný stánok.


Gabriel Dobranský ako konateľ spoločnosti GDP, ktorá je výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko, vysvetľuje, prečo sa rozhodli podporiť toto podujatie. „Bude to najväčšia a najlepšia akcia na Slovensku v kulturistike a fitness. S Andrejom Mozolánim máme veľmi dobrú spoluprácu, on je jedným z najlepších promotérov a odberateľov našich produktov. Očakávame od toho propagáciu značky EXTRIFIT. Na športovej výstave Expo budeme mať svoj stánok, na ktorom účasť prisľúbili členovia celého tímu. Konkrétne Radek Lonc, Slavo Bednář, Tomáš Kašpar, Milan Obořil, Petr Petráš, Norbert Zajac, Vanessa Hrubovčáková, pričom Sabína Pleváková, Andrea Neumannová a Vojtěch Koritenský sa tam v rámci svojich možností ukážu tiež, lebo budú štartovať na IFBB Diamond Cupe, resp. Mozolani Pro Classic. Fanúšikov chcem informovať, že na našom stánku sa český silový trojbojár Petr Petráš pokúsi o rekord v mŕtvom ťahu. Ale to nie je všetko. Pripravíme súťaže pre návštevníkov, muži budú robiť bicepsový zdvih a ženy krucifix. Pre tých, ktorí radi experimentujú, máme niečo iné. Každý, kto sa potetuje logom Extrifitu dostane vzorku nášho proteínu. Kto si dá takúto tetovačku na skryté miesto na svojom tele a potom nám ho ukáže, dostane vzorku proteínu + šejker alebo náramok. Všetkých návštevníkov pozývame na náš stánok a tešíme sa na nich.“

Na snímke sú Norbert Zajac a Gabriel Dobranský (vpravo).

 

Značka EXTRIFIT ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, s. r. o. Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP, s. r. o., so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský Extrifit Slovakia terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

 

MOZOLANI WEEKEND

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 budú športovým festivalom svalov a oku lahodiacou prehliadkou vypracovaných postáv. Keďže sa očakáva väčší záujem športovej verejnosti o toto podujatie, kúpte si vstupenky včas.

Predaj vstupeniek na súťaž TU

Ak chcete mať informácie z prvej ruky o súťažiach v kulturistike a fitness, o zdravom životnom štýle, sledujte www.mozolani.com.

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Hlavný partner: Extrifitslovakia

Top partner: Chilleus.com

Partneri: Scitec Nutrition, Nutrend, Muscleking, Vendetta, Body Way, Mesto Žilina, MZ Wood, Vip transport, J. J. Darboven, Aloxxi, Gorilla Wear, Street Life, SAKFST, IFBB, IFBB Pro League

Mediálni partneri: sport.sk, ronnie.cz, Svět kulturistiky

 

Súvisiace články:

Nenechajte si ujsť megaakciu, Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

Generálny partner Mozolani Weekendu – spoločnosť TETRAS

Predbežný program IFBB Diamond Cupu v Žiline

POZOR! Zaplaťte registračný poplatok do 10. 5., ušetríte peniaze!

Kúpte si vstupenky na IFBB Diamond Cup a na Mozolani Pro Classic

Nová kategória na Mozolani Pro Classic – Women's Pro Physique

Autor: Ľubomír Chochula