Magazín
Výsledky Vianočnej ceny mesta Trenčín
dátum: 17.12.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V sobotu 13. decembra sa na Výstavisku Expo v Trenčíne konal Športfestival 2014, v rámci ktorého sa uskutočnila Vianočná cena mesta Trenčín v bikiny fitness žien a v detskom fitness.

VÝSLEDKY

Kategória bikiny fitness žien

1. Ľubica Bérešová, Veterinary BBC Košice

2. Nikola Pavelková, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

3. Renáta Szabóová, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

4. Zuzana Šimončičová, X-fitness Bratislava

5. Andrea Tomposová , Veterinary BBC Košice

6. Ines Illešová, ŠK MaJ Fit Club Bánovce n/Bebravou

 

Kategória detský fitness

Do 7 rokov

1. Daniela Korečková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

2. Laura Marenčáková, Gym Gold Nitra

3. Linda Urdová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

4. Darina Skopálová, B-Star Zvolen

5. Hanka Múková, Gym Gold Nitra

6. Ema Mlynárová, B-Star Zvolen

7. Linda Raniaková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

8. Dáša Ballová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

9. Sofia Leštáchová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

10. Katarína Kuzmová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

 

8-9 rokov

1. Ema Čábyová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen

2. Laura Farkas, Gym Gold Nitra

3. Rebeka Némethová, Gym Gold Nitra

4. Petra Šulterová, Gym Gold Nitra

5. Hanka Adámeková, Gym Gold Nitra

6. Danka Civáňová, Gym Gold Nitra

7. Sofia Orthová, Fitness Free Prievidza

8. Paulína Bajerlová, Gym Gold Nitra

9. Nicol Ležáková, Gym Gold Nitra

10. Vanesa Buchancová, Fitness Free Prievidza

11. Kristína Klimová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen

12. Martina Chmelářová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen

13. Petra Rešetková, Gabrhel Trenčín

14. Karin Melničáková, TŠK F.R.E.S.H Zvolen

15. Stela Pekarová, Fitness Free Prievidza

16. Tereza Šimončičová, X-fitness Bratislava

17. Lívia Mihálová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen

18. Sabína Sujová, B-Star Zvolen

 

10-11 rokov

1. Nelli Novodomská, B-Star Zvolen

2. Tatiana Ondrušková, Fitness Gabrhel Trenčín

3. Andrea Nagyová, Gym Gold Nitra

4. Viktória Ondričková, GTK Žilina

5. Dominika Rosincová, GTK Žilina

6. Lucia Michalovičová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

7. Rebeka Maťušová, Gym Gold Nitra

8. Michaela Kútníková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

9. Petra Pavelková, Gym Gold Nitra

10. Vanessa Sýkorová Fitness Gabrhel Trenčín

 

12-13 rokov

1. Vanesa Luptáková, B-Star Zvolen

2. Simona Chmelářová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

3. Alexandra Ihnatišinová, GTK Žilina

4. Nina Mária Remo, Fitness Gabrhel Trenčín

 

14-15 rokov

1. Tatiana Kožuchová, B-Star Zvolen

2. Kristína Juricová, Fitness Gabrhel Trenčín

3. Viktória Veselá, Fitness Gabrhel Trenčín

4. Henrieta Lipovská, ŠK Fitness Free Prievidza

 

Chlapci

1. Damián Korečko, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

2. Ľubomír Kútnik, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

 

-ľch-