Magazín
Slovenské hviezdy Extrifitu zažiarili v Mozolani Fitness
dátum: 29.11.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V sobotu 29. novembra na pomyselnom nebi v Mozolani Fitness v ZOC Max v Žiline zažiarili slovenské hviezdy Extrifitu v rámci prezentácii tejto značky.

Prezentácia značky Extrifit v Mozolani Fitness sa konala za účasti troch kulturistov Norberta Zajaca, Romana Vavrečana, Dávida Oravca a dvoch bikiny fitnesiek Sabíny Plevákovej a Timey Trajteľovej. Celé to super moderoval Andrej Mozoláni. Fanúšikovia mali možnosť na seminári, ktorý bol spojený s ochutnávkou a autogramiádou, položiť týmto športovcom rôzne otázky a následne si s nimi zatrénovať. Sabína napríklad prezradila, prečo si po dvoch a pol roka súťaženia dopriala na jeseň pauzu od pretekov, Timea avizovala, že prestupuje od naturálov do SAKFST, Noro potvrdil, že na vytýčenom cieli - nominovať sa na na jar na ME 2015 s anič nemín, Dávid prišiel na akciu bez hlasu, ale napriek tomu vydal zo seba maximum a jeho vrcholom na jar bude juniorské majstrovstvá Európy. No a Roman plánuje na jar už svoju prvú súťaž medzi mužmi, keďže doteraz štartoval iba medzi juniormi.

Už onedlho vám na ww.mozolani.com prinesieme exkluzívne rozhovory s týmito športovcami.

-ľch-

 

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com