Magazín
Vojto Koritenský dostal profesionálnu kartu
dátum: 29.11.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Tohtoročný víťaz Olympia Amateur Europe, český pretekár a člen Extrifit tímu, Vojtěch Koritenský sa dočkal. Jeho žiadosti o udelenie profesionálnej karty boli vyhovené, a tak môže prestúpiť k profíkom.

Vojtěch Koritenský je úradujúci šampión Olympia Amateur Europe. Tento titul získal v kategórii do 80 kg v Prahe (7. 6. 2014). Medzi jeho ďalšie veľké tituly patrí prvenstvo na Arnold Classic Europe v roku 2012 v Madride (do 85 kg).

Po podaní žiadosti bol síce trochu skeptický – vtedy sa vyjadril: "Po svojom triumfe na amatérskej Olympii som poslal žiadosť o profi-kartu. Poslal som ju už druhý raz, prvý raz po svojom víťazstve na Arnolde. Vtedy to zamietli, preto som realista a myslím si, že to znovu naklapne. Moc s tým nepočítam" – ale napokon to klaplo a Vojto, ktorý v Hradci Králové vlastní fitko Extrifit gym, bude môcť súťažiť medzi profíkmi.

Spolu s Koritenským získali profi-kartu aj Milan Šádek a Martin Mester.

-ľch-

 

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com

Súvisiace články