Magazín
Extrifitslovakia hľadá nových odberateľov
dátum: 26.11.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Predaj suplemetov českej značky Extrifit sa na slovenskom trhu dobre rozbieha. Jeden z konateľov spoločnosti GDP, ktorá je výhradným dovozcom Extrifitu na Slovensku, Martin Andrej hovorí, že by radi rozšírili počet odberateľov.

Na snímke je Martin Andrej.

 

"S Extrifitom sme na Slovensku začali len v tomto roku, ale pomaly sa to nabaľuje, napreduje to a má to stúpajúcu tendenciu. Odberatelia sa hlásia, hoci by sme boli radi, keby sa ich ozývalo viac. Aj preto robíme podporné akcie v rámci predaja. Hľadáme ďalších odberateľov na predaj doplnkov výživy tejto značky na Slovensku. Podchytili sme si východné, stredné i západné Slovensko. Napríklad Andrej Mozoláni je jedným z najlepším odberateľov v Žilinskom kraji, samotná Žilina je silná, on tam má tri fitká a obchod, ale predajne má tiež v Trenčíne a Košiciach. Veľmi dobrý partner je aj v Prievidzi, tiež v Trnavskom kraji, aj v Komárne a na východnom Slovensku to ide tiež celkom dobre. V Michalovciach, kde má moja manželka predajňu, je veľmi dobrý ohlas na túto značku. Potrebujeme rozbehnúť Bratislavu a Bratislavský kraj. Robíme aj určitú exkluzivitu. Pokiaľ je mesto do 30-tisíc obyvateľov, dávame to do jedného shopu, pokiaľ je tam viacero predajní, tak si vyberieme len toho najlepšieho a s tým chceme spolupracovať. Táto značka má svoje meno a je kvalitná, my zháňame len kvalitných odberateľov. V nových fitnescentrách alebo skalných predajniach sme schopní robiť tiež nejakú prezentáciu, či už ochutnávku výrobkov alebo autogramiádu. Pokiaľ sa nám ozve záujemca, ktorý chce byť naším odberateľom, odošleme mu obchodné podmienky a potom tohto potenciálneho odberateľa, buď navštívime alebo on príde za nami. Vždy je to individuálne. Záleží na odberateľovi, aký záujem o spoluprácu prejaví. Máme určité obchodné podmienky, na ktorých trváme a ktoré by sa mali dodržiavať, a na základe toho sa dohodne ďalšia spolupráca s daným odberateľom. Robíme aj výjazdy. Napríklad skontaktujem sa s majiteľom fitka alebo predajne, navštívim ho osobne a dohodneme tie podmienky alebo raz za mesiac len tak námatkovo navštívim nejaké mesto, obehnem si zopár fitiek i shopov, potom si vyberiem relatívne najlepšieho a začnem komunikovať s majiteľom alebo predávajúcim. Čo sa týka konkurencie, každá konkurencia je dobrá. Ľudia si takto aspoň môžu vyskúšať výrobky od viacerých a môžu zhodnotiť, čo je dobré a čo nie. Dávame im priestor, aby si sami vybrali, netlačíme na nich, že si musia kúpiť prípravok Extrifit. Ide nám o to, aby v našich výrobkov bola kvalita a aby boli ľudia spokojní. Verím, že sa na slovenskom trhu presadíme hlavne kvalitou," podotkol Martin Andrej.

KONTAKT:

Výhradný dovozca pre SR:   www.extrifitslovakia.sk

GDP s.r.o.

Kpt. Nálepku 20

071 01 Michalovce

Email :  extrifitslovakia@extrifitslovakia.sk

Kontaktná osoba:

Martin Andrej

Tel.: +421903558722         

E-mail: andrejmartin@extrifitslovakia.sk

 

HVIEZDY V MOZOLANI FITNESS - PREZENTÁCIA ZNAČKY EXTRIFIT

Dotknite sa aj vy športových hviezd!

Pozývame vás do Mozolani Fitness na akciu so šampiónmi!

V sobotu 29. novembra sa v Mozolani Fitness Solinky v Zábavno-obchodnom centre MAX v Žiline uskutoční prezentácia značky Extrifit s účasťou piatich športových hviezd – Norbert Zajac, Dávid Oravec, Roman Vavrečan, Sabína Pleváková a Timea Trajteľová.

Na seminári sa môžete každého z týchto šampiónov spýtať, čo vás zaujíma o tréningu, strave, suplementácii, môžete sa s nimi odfotiť, získať autogram a absolvovať spoločný tréning s nimi, ako aj ochutnávky doplnkov výživy značky Extrifit.

Akcia sa začne o 15.30 h.

ŠAMPIÓNI

Norbert Zajac (člen Extrifitslovakia tímu) – juniorský majster sveta IFBB v kulturistike

Dávid Oravec (člen Extrifit tímu) – juniorský majster Slovenska SAKFST v kulturistike

Roman Vavrečan (člen Extrifit tímu) – juniorský majster Slovenska SAKFST v kulturistike

Sabína Pleváková (členka Extrifit tímu) – majsterka sveta a Európy IFBB v bikiny fitness

Timea Trajteľová (členka Extrifitslovakia tímu) – majsterka sveta a Európy INBA v bikiny fitness

Mozolani Fitness Solinky

Adresa: Prielohy 979/10 (ZOC Max), Žilina, 010 07

Tel.: 0911 104 666, 0911 511 880

E-mail: office@mozolani.com

www.mozolani.com

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com