Magazín
IFBB MS v Brazílii - absolútny víťaz Atiea Shalan z Egypta
dátum: 17.11.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Na IFBB majstrovstvách sveta v kulturistike mužov v Brazílii nezískal ani jeden z trojice slovenských reprezentantov medailu - Peter Tatarka bol piaty, Miroslav Škadra desiaty a Ján Soták dvanásty. Konkurencia bola veľmi silná a absolútnym víťazom sa stal Atiea Shalan z Egypta.

Absolútnym víťazom sa stal Atiea Shalan.

 

Kulturistika do 60 kg

1.               Seunghoon Lee    Kórea          6       12     6       18

2.               Daniel Luna         Ekvádor      11      30     16     46

3.               Dinesh Kamble    Inda 18     34     15     49

4.               Yaddewi Amila     Srí Lanka    19     40     19     59

5.               Javier González    Argeníina    22     38     22     60

6.               Arun Shokeen      India 33     52     28     80

7.               Leonardo Alizaga          Kostarika    35                       

8.               Adam Weinberg   USA 39                       

9.               Bogdan Farkas     Rumunsko 44                       

 

Kulturistika do 65 kg

1.               Daniel Sticco        Taliansko 8       14     6       20

2.               Sameh Mohamed Egypt         7       16     10     26

3.               Subash Siriwardana       Srí Lanka    14     32     16     48

4.               Suk Kim     Kórea          30     38     23     61

5.               Mauro Ranieri      Taliansko 29     56     23     79

6.               Ranil Sampath      Srí Lanka    20     54     26     80

7.               Evaristo Cortes     Kostarika    31                       

8.               Odirley Santos     Brazília       40                       

9.               Edgar Castro        Kostarika    48                       

10.             Domingo Sarita    Dominikánská republika         49                       

11.              Tabelani Myataza JAR      52                       

12.             Luke Cartwright   Austrália     60                       

 

Kulturistika do 70 kg

1.               Kyoungyun Nam          Kórea          14     22     7       29

2.               Mahdi Heydari     Irán   6       20     11      31

3.               Mohamed Embaby        Egypt         15     32     13     45

4.               Marcin Kosel        Poľsko        18     40     20     60

5.               Lee Lap Chi         Hong Kong          23     38     23     61

6.               Leandro Chen      Brazíliae       36     60     30     90

7.               Amr Nasr    Egypt         37                       

8.               Antonio Herrera   Španielsko   39                       

9.               Andrey Tikhonov          Rusko         45                       

10.             Miroslav Škadra   Slovensko   48                       

11.              José Carlos Santos         Brazília       60                       

12.             Thomas Kelton    Trinidad & Tobago        61                       

13.             Corrado Maggiore        Taliansko 64                       

14.             Leonardo Romano         Argeníina    65                       

15.             Aaron Johnson     USA 69                       

                  Mustafa Çamdibi Turecko                                 

                  Daniel Pinanjota   Ekvádor                                 

                  Ahmed Jaafar Hasan      Bahrajn                                  

                  Makoto Tashiro    Japonsko                                

                  Khaled Fetimi      Alžírsko                                 

                  Bruno Picanço     Brazília                                 

                  Gordon Singh      Veľká Británia                                 

                  Paulino da Silva   Brazília                                 

                  Jalal Ali       Nemecko                               

 

Kulturistika do 75 kg

1.               Ismail Masoud      Egypt         10     16     9       25

2.               Ahmed El Hayty Egypt         13     24     10     34

3.               Sajad Niknam Pour       Irán   10     28     13     41

4.               Arafat Yaqoob      Bahrajn       31     42     21     63

5.               Eddi Derzapf        Nemecko    21     42     25     67

6.               Luciano Karim     Brazília       26     54     27     81

7.               Bader Sultan        Bahrajn       35                       

8.               Jorge Matute        Ekvádor      35                       

9.               Ýsa Kaya    Turecko      45                       

10.             Yalchin Mammadov      Azerbajdžán         57                       

11.              Danijel Miklecic   Chorvatsko          58                       

12.             Ján Soták    Slovensko   59                       

13.             Romeo Zon          Francúzsko       62                       

14.             Matías Porta         Argentína    70                       

15.             Amer Albloushi    Spojené arabské emiráty          71                       

                  Romenildo Silva Brazília                                 

                  Daniel Cruz          USA                             

                  Anwar Al Balushi          Omán                                     

                  Fábio Soares Júnior       Brazília                                 

                  Ali Abdessamad Hamid Alžírsko                                 

                  Meghraoui Aissa Alžírsko                                 

                  Jesus Maria Britos          Paraguaj                               

                  Gürkan Akkiliç    Turecko                                 

                  Navnath Mahtre   India                            

 

Kulturistika do 80 kg

1.               Osama Salama      Egypt         8       10     5       15

2.               Babak Akbarnia   Irán   14     20     12     32

3.               Mihoubi Zohir     Alžírsko      15     38     20     58

4.               Ali Rostami Hafshejani Irán   31     42     17     59

5.               Kim Seonghwan Kórea          15     42     22     64

6.               Walid Abdussalam         Lýbia          22     56     27     83

7.               Benabdellah Abdelkader         Alžírsko      36                       

8.               Haitham Al-Zadjali        Omán         40                       

9.               Alex Zuccaro       Taliansko 43                       

10.             Khalid Assdir       Maroko       54                       

11.              Igor Losev Rusko         58                       

12.             Philippe Eichler    Francúzsko       63                       

13.             Karol Malecki      Poľsko        65                       

14.             Park Injung          Kórea          66                       

15.             Masashi Suzuki    Japonsko    66                       

                  Serhat Şahin         Turecko                                 

                  Billy Magee         Austrália                               

                  Nicolas Sabbagha          Libanon                                 

                  Antônio Inácio Santiago         Brazília                                 

                  Mohammed Alali Spojené arabské emiráty                                     

                  R. D. Caldwell     USA                             

                  Julián Paredes       Argentína                               

                  Osvaldo Alves      Brazília                                 

                  Denys Zhmurkov          Ukrajina                                 

                  Pascal Hammoud Libanon                                 

                  Emad Hassanin    Egypt                                     

                  Nikola Demo       Chorvátsko                                      

                  Charles Barbe       Francúzsko                                 

                  Slimani Mohamed         Alžírsko                                 

                  Sinan Aydemir     Turecko                                 

 

 

Kulturistika do 85 kg

1.               Hadi Choopan      Irán   5       10     6       16

2.               Sherif Mourad      Egypt         14     26     13     39

3.               Djamed Mohamed         Alžírsko      16     30     14     44

4.               Abel Martin Perez          Španielsko   13     36     19     55

5.               Mahmoud El Zayat        Egypt         36     50     25     75

6.               Simone Meiattini Taliansko 33     58     29     87

7.               Ott Kiivikas          Estónsko     37                       

8.               Luciano Soares     Brazília       40                       

9.               Raul Martinez       Venezuela   41                       

10.             Suhas Khamkar    India 42                       

11.              Mariusz Balazinski         Poľsko        59                       

12.              Abdel Aziz Elhamwi     Libanon      63                       

13.             René Gorol          Česká republika    63                       

14.               David Ekpe Egbonyi   Nigérie        64                       

15.             Mahmoud El Fadaly      Egypt         71                       

                  Claudio Do Monte         Brazília                                 

                  Yetiş Akçöltekin   Turecko                                 

                  Walid Sultan         Líbya                                   

                  Damian Izquierdo          Uruguaj                               

                  Zahi Amar  Alžírsko                                 

                  Eduardo MÍránda          Argentína                               

                  Eric Ndjomo Ngassa      Kanada                                  

                  Katiri Adel Alžírsko                                 

 

Kulturistika do 90 kg

1.               Ahmed Wardany Egypt         5       10     5       15

2.               Ahmed Alharthy Omán         21     30     16     46

3.               Szymon Łada       Poľsko        14     34     18     52

4.               Khalil Asadi         Irán   16     36     21     57

5.               Vladyslav Mazhara        Ukrajina      19     40     17     57

6.               Christofer Nober Švédsko      34     60     28     88

7.               Fausto Caicedo     Ekvádor      36                       

8.               Mahammad Pashayi       Azerbajdžán         41                       

9.               Serkan Cetin        Nemecko    45                       

10.             Agostinho Figueiredo    Brazília       46                       

11.              Ashraf Bahnasawy         Egypt         56                       

12.             Andrey Silva        Brazília       60                       

13.             Rodin Sergey       Rusko         66                       

14.             Diego Cezimbra   Brazília       67                       

15.             Abdel Bayoomi    Egypt         72                       

                  Roberto Rodriguez        Trinidad & Tobago                                                      Fatni Redoune     Maroko                                  

                  Ashraf Elhofy      Egypt                                     

                  Jose Carlos Nunes          JAR

                  Abbas Haidar         Libanon                                 

                  Mehmet Bükte     Turecko                                 

                  Facundo Pérez      Argentina                               

                  Fidel Sankar         Trinidad & Tobago                                   

 

Kulturistika do 95 kg

Peter Tatarka je na snímke prvý sprava.

 

1.               Mahdi Ayari         Irán   11      16     10     26

2.               Andriy Kukharchuk      Ukrajina      15     22     11      33

3.               Alex dos Anjos    Brazília       7       26     14     40

4.               Ahmed El Maroumy      Egypt         16     42     24     66

5.               Peter Tatarka         Slovensko   30     48     23     71

6.               José Reartes          Argentína    27     58     27     85

7.               Antonio Furic      Chorvátsko          36                       

8.               Ahmed Ibrahim    Egypt         40                       

9.               Sergey Kopantcev         Rusko         45                       

10.             Jakub Potocki      Poľsko        49                       

11.              Amjed Tanutoun Líbya          61                       

12.             Ivanov Pavel        Rusko         67                       

13.             Vugar Verdiyev    Azerbajdžán         68                       

14.             Dahmani Abdou   Alžírsko      68                       

15.             Mohamed Khalifa          Líbya          74                       

                  Issa Saleh Al Hasani       Omán         76                       

                  Oscar Zaracho      Paraguaj     76                       

 

Kulturistika do 100 kg

1.               Eslam Elmasry     Egypt         5       12     11      23

2.               Cristovăo Santiago Pinheiro    Brazília       12     20     12     32

3.               Oleksandr Slobodyanyuk        Ukrajina      12     30     14     44

4.               Tim Budesheim    Namecko    20     36     16     52

5.               Cesar Quispe        Peru 25     50     25     75

6.               Ahmed Hussein    Egypt         37     60     30     90

7.               Reza Nouriara      Irán   38                       

8.               Karim Mohamed Ismail Egypt         38                       

9.               Rodrigo Junqueira         Brazília       46                       

10.             Eid Thabet Egypt         47                       

11.              Przemyslaw Owczarek   Poľsko        58                       

12.             Reza Zinatlou       Azerbajdžán         60                       

13.             Luis Gonzalo Arrúa       Argentína    66                       

14.             Chris Fitzpatrick   JAR      68                       

15.             Carlos Ayala         Paraguaj     72                       

16.             Jorge Asp    Argenína    77                       

17.             Mohamad Ragab Líbya          78                       

 

Kulturistika nad 100 kg

1.               Atiea Shalan         Egypt         10     12     5       17

2.               Isaac Ghavidel      Irán   7       20     13     33

3.               Mohamed Zakaria          Egypt         15     34     15     49

4.               Andrzej Kolodziejczyk Poľsko        20     36     19     55

5.               Raed Fuad Abdul Rahman      Bahrajn       23     48     24     72

6.               Theodoris van Zyl         JAR      33     56     29     85

7.               Tomas Kudelis     Litva      36                       

8.               Shanti Mitchell     JAR      38                       

9.                Enrico Frisinghelli        Taliansko 42                       

10.             Lee Beatrice         Trinidad & Tobago        52                       

11.              Luis Gigena         Argentína    52                       

 

Kulturistika - absolútny víťaz

1.      196   Atiea Shalan         Egypt

 

-ľch-

Foto: eastlabs.ru

Zdroj: ronnie.cz, eastlabs.sk

Zobraziť galériu (15)