Magazín
POZÝVAME VÁS – v Mozolani Fitness zažiaria športové hviezdy
dátum: 13.11.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V sobotu 29. novembra sa v Mozolani Fitness Solinky v Zábavno-obchodnom centre MAX v Žiline uskutoční prezentácia značky Extrifit s účasťou piatich športových hviezd – Norbert Zajac, Dávid Oravec, Roman Vavrečan, Sabína Pleváková a Timea Trajteľová.

Na seminári sa môžete každého z týchto šampiónov spýtať, čo vás zaujíma o tréningu, strave, suplementácii, môžete sa s nimi odfotiť, získať autogram a absolvovať spoločný tréning s nimi, ako aj ochutnávky doplnkov výživy značky Extrifit.

Akcia sa začne o 15.30 h.

 

ŠAMPIÓNI

Norbert Zajac (člen Extrifitslovakia tímu) – juniorský majster sveta IFBB v kulturistike

Dávid Oravec (člen Extrifit tímu) – juniorský majster Slovenska SAKFST v kulturistike

Roman Vavrečan (člen Extrifit tímu) – juniorský majster Slovenska SAKFST v kulturistike

Sabína Pleváková (členka Extrifit tímu) – majsterka sveta a Európy IFBB v bikiny fitness

Timea Trajteľová (členka Extrifitslovakia tímu) – majsterka sveta a Európy INBA v bikiny fitness

 

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com