Magazín
Nová séria fotografií Extrifit, stojí to za to!
dátum: 11.11.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Ako to už v Extrifite býva zvykom, využili koniec jesennej sezóny na to, aby zvečnili formy členov Extrifit tímu v úplne novej sérii fotografií, ktoré potešia oko nejedného fanúšika kulturistiky. A nielen jeho.

Fotografického umenia sa opäť ujal svetovo preslávený fotograf Josef Adlt a aj tento krát  to bola pre všetkých aktérov riadna fuška. Veď stretnúť sa na jednom mieste v jeden okamih vyžadovalo rýchly presun zo súťaže v Poprade od Radka Lonca a Davida Oravca, ktorý so sebou zobral ešte svoju slovenskú kolegyňu Timeu Trajteľovú. Ešte hektickejšie to mal Tomáš Kašpar, ktorého po prílete zo súťaže v Petrohrade čakala cesta z letiska rovno do Extrifit Gymu v Hradci Králové, aby bez väčších príprav naskočil do fotenia. No aj taký je chlebíček profesionála.
Všetci zúčastnení  v zložení Timea Trajteľová, Tomáš Kašpar, Radek Lonc, Petr Marca, Dávid Oravec a dvorná hosteska Míša Čápová, ktorú ste mohli stretnúť na Extrifit stánku na  EVLS, si to náramne užili. Hoci sa fotenie skončilo neskoro v nočných hodinách, panovala po celý čas skvelá nálada, čo je napokon vidieť aj na konečnom výsledku.


 

Fotky zo zákulisia fotenie nájdete TU

 

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com