Magazín
Tréning nôh talentovanej Plevákovej
dátum: 14.08.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Aktuálna juniorská majsterka Európy v bikiny fitness a juniorská i ženská majsterka Slovenska Sabína Pleváková trochu pritvrdila prípravu. Prejavilo sa to na postave, vyzerá dobre a do najbližších pretekov určite bude pripravená kvalitne.


Pleváková je obrovský talent, kategória bikiny fitness je pre ňu ako stvorená. Má v sebe iskru, sexappel, je plná života. Napriek svojmu mladému veku, má iba 20 rokov, vedenie SAKFST jej zrejme umožní štartovať aj na ženskom svetovom šampionáte (13. – 16. septembra v Kyjeve). Na nominačných pretekoch (8. septembra v Trenčíne) by mala patriť k najväčším favoritkám. "Začala som sťahovať, ale stále je to ešte v pohode. Cítim sa dobre, pričom váha mi išla dole. Začala som pridávať v tréningu trochu viac kardia," poznamenala Sabína Pleváková, ktorá bude naším veľkým medailovým želiezkom na juniorskom svetovom šampionáte v mongolskom hlavnom meste v Ulanbátare (25. – 27. októbra). Juniorská "nominačka" (5. októbra v Dubnici) by mala byť pre ňu len formalitou.
Pleváková už niekoľko dní v Športcentre Púchov trénuje ľudí. Ako jej to ide? "Zatiaľ dobre. Zaklopem na drevo, aby som to nezakríkla. Mám prázdniny (je študentkou konzervatória v Žiline – pozn. red.), skončila som aj pedagogickú prax na zuške, a tak mám viac času. Odozvy sú priaznivé. Som rada. Veľmi ma to baví. Zatiaľ ma počúvajú, ale uvidíme, koľko im to vydrží," pousmiala sa šarmantná Sabína.
Pleváková v Mozolani Trainings Fitness Clube v Žiline absolvovala už svoj druhý tréning. "Trénovala som nohy, robila som drepy, leg-press, výstupy na lavičku plus ešte niečo. Ako som už raz spomínala, čo sa týka nôh, jeden tréning obmieňam. Jeden je viac silový s väčšou záťažou a menším počtom opakovaní, druhý je dynamický s menšími váhami a väčším počtom opakovaní," uviedla Sabína Pleváková, ktorá nedávno získala sponzora – spoločnosť TT Pharma.

Text a foto: Ľubomír Chochula