Magazín
Výsledky GP PEPA v Opave – Godzsák absolútny víťaz
dátum: 26.10.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V sobotu 25. októbra sa v Sliezskom divadle v Opave uskutočnil 36. ročník súťaže v kulturistike a fitness Grand prix PEPA. Absolútnym víťazom v kulturistike sa stal Slovák Filip Godzsák, ktorý tak nadviazal na svoj absolútny triumf spred týždňa v Čelákoviciach. Godzsák

 

Finálové výsledky GP PEPA v Opave

Kulturistika mužov do 80 kg

1.  Daniel Miklečič, Chorvátsko                                                               

2.  Vytautas Janulevičius, Litva                                                                

3.  Miroslav Škadra, Slovensko                                                                

4.  Tomáš Lukáč, M-klub Roudnice nad Labem                                                                

5.  Vytas Zyle, Litva                                                                       

6.  Miloš Růžička,  SK Morava Kroměříž                                                               

               

Kulturistika mužov do 90 kg

1. Filip Godzsák, Slovensko                                                                                    

2. Kiivikas Ot, Estónsko                                                                                             

3. Martin Krakovský, Slovensko                                                                             

4. Marius Balazinski, Poľsko                                                                                     

5. Michal Koziarski, Poľsko                                                                                       

6. Adam Romanec, Slovensko                                                                 

 

Kulturistika mužov nad 90 kg

1. Andrzej Kolodzijeczyk, Poľsko                                                           

2. Jakub Potocki, Poľsko                                                            

3. Tomas Kudelis, Litva                                                                              

4. Damian Niemczuk, Poľsko                                                                   

5. Peter Biroš, Slovensko                                                           

6. Lukáš Havlík, Slovensko          

 

Kulturistika mužov - absolútny víťaz

1. Filip Godzsák, Slovensko   

   

Klasická kulturistika mužov

1. Tomas Dubauskas, Litva                                                                        

2. Jozef Greguš, Slovensko                                                       

3. Marius Arlauskas, Litva                                                                          

4. Marian Mesec, Chorvátsko                                                                 

5. Krzysztof Rodkiewicz, Poľsko                                                                                             

6.  Adam Starzyk, Poľsko                                                                           

 

Physique mužov

1. Tierri Vilson, Portugalsko                                      

2. Regimantas Sinkevičius, Litva                                             

3. Richard Biško, Delta Fitness Praha                                    

4. Václav Pátek, Března Fitness Club Česká Lípa                                              

5. Martin Slamený, Slovensko                                                 

6. Miroslav Kadlec, T&M Olympia Fitness Praha                                             

 

Bodyfitness žien

1. Renate Marcinkute, Litva                      

2. Veronika Javorská, BBC Praha                             

3. Lucie Koumarová, Fitpeople Jihlava                                 

4. Daiva Varneliene, Litva                                                          

5. Joanna Ucińska, Poľsko                                                         

6. Anna Vaculíková, Fitness Centrum Aura Plzeň                            

               

Bikiny fitness žien

1. Kristina Narbutaityte, Litva                                                  

2. Egle Gestauskaite, Litva                                                        

3. Reet Reimets, Estónsko                                                        

4. Kristin Nuut, Estónsko                                                           

5. Marija Naceva, Macedńsko                                                 

6. Jana Slívová, Extrifit Club                                                                      

 

Physique žien

1. Alina Čepurniene, Litva                                          

2. Andriana Dabic, Rakúsko                                       

3. Esta Pilt, Estónsko                                                    

4. Olga Verbová, Akademie Ronnie.cz                                 

5. Marcela Šafránová, Fitness Gym Vrábel         

 

-ľch-

Foto: ronnie.cz