Magazín
Výsledky pohárovej súťaže v detskom fitness
dátum: 14.10.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Pod záštitou primátora mesta Zvolen sa v sobotu 11. októbra konala v Dome kultúry Podborová pohárová súťaž v detskom fitness. Preteky z poverenia SAKFST zorganizoval B-STAR Zvolen.

Kategória do 7 rokov

1. Daniela Korečková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

2. Linda Urdová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

3. Laura Marenčáková, GymGol klub Nitra

4. Darina Skopalová, B-STAR Zvolen

5. Hanka Múková, GymGol klub Nitra

6. Ema Mlynárová, B-STAR Zvolen

 

Kategória 8-9 rokov

1. Ema Čábyová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

2. Laura Farkas, GymGol klub Nitra

3. Nicol Slováková, GymGol klub Nitra

4. Petra Šulterová, GymGol klub Nitra

5. Nicol Ležáková, GymGol klub Nitra

6. Vanessa Buchancová, ŠK Fitness Free Prievidza

7. Hanka Adámeková, GymGol klub Nitra

8. Paulína Bajerlová, GymGol klub Nitra

9. Viktória Hrnková, GTK Žilina

10. Danka Civaňová, GymGol klub Nitra

11. Sofia Orthová, ŠK Fitness Free Prievidza

12. Linda Rakytková, ŠK Fitness Free Prievidza

13. Viktória Mihálková, GymGol klub Nitra

14. Atela Pekárová, ŠK Fitness Free Prievidza

15. Aneta Bartošová, ŠK Fitness Free prievidza

16. Karin Melničáková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

17. Emily Dobrotová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

18. Kristína Klimová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

19. Nina Suranová, GTK Žilina

20. Chiara Hudecová, GTK Žilina

21. Laura Danišovičová, ŠK Fitness Free Prievidza

22. Petra Šimurková, GymGol klub Nitra

23. Lívia Mihálová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

24. Sabína Sujová, B-Star Zvolen

25. Martina Chmelařová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

26. Lucia Svitanová, KŠKM St. Ľubovňa

 

Kategória 10-11 rokov

1. Nelli Novodomská, B-Star Zvolen

2. Katarína Blašková, Fitness Gabrhel Trenčín

3. Naťa Vrábelová, Fitness Gabrhel Trenčín

4. Tatiana Ondrušková, Fitness Gabrhel Trenčín

5. Dominika Rosincová, GTK Žilina

6. Andrea Nagyová, GymGol klub Nitra

7. Viktória Ondričková, GTK Žilina

8. Lucia Michalovičová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

9. Rebeka Maťušová, GymGol klub Nitra

10. Nicol Celeríková, GTK Žilina

11. Veronika Lajstríková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

12. Ema Kováčová, ŠK Fitness Free Prievidza

13. Karolína Košudová, GymGol klub Nitra

14. Sofia Hlavatá, GymGol klub Nitra

15. Michaela Kútniková, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

16. Petra Pavelková, GymGol klub Nitra

17. Martina Hanzelová, ŠK Fitness Free Prievidza

18. Alexandra Čechová, GymGol klub Nitra

19. Laura Sochová, GymGol klub Nitra

20. Vanesa Sýkorová, Fitness Gabrhel Trenčín

 

Kategória 12-13 rokov

1. Anna Hepnerová, ŠK Fitness Free Prievidza

2. Mária Polerecká, ŠK Fitness Free Prievidza

3. Gréta Pročková, ŠK Fitness Free Prievidza

4. Alexandra Ihnatišinová, GTK Žilina

5. Vanesa Luptáková, B-Star Zvolen

6. Karin Suchomelová, GTK Žilina

7. Michaela Kňazeová, ŠK Fitness Free Prievidza

8. Simona Chmelařová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

9. Nina-Mária Remo, Fitness Gabrhel Trenčín

10. Soňa Brezaniová, ŠK Fitness Free Prievidza

 

Kategória 14-15 rokov

1. Tatiana Kožuchová, B-Star Zvolen

2. Kristína Juricová, Fitness Gabrhel Trenčín

3. Elisa Novodomská, B-Star Zvolen

4. Viktória Veselá, Fitness Gabrhel Trenčín

5. Natália Ďarmatiová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

6. Henrieta Lipovská, ŠK Fitness Free Prievidza

 

Kategória chlapci

1. Denis Ambruš, GymGol klub Nitra

2. Damian Korečko, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

3. Ľubomír Kútnik, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

4. Tomáš Trizuljak, GTK Žilina

5. Jakub Michalík, GTK Žilina

6. Simon Bednář, KŠKM St. Ľubovňa

7. Michal Simak, KŠKM St. Ľubovňa

 

Kompletné výsledky aj s bodovaním nájdete TU

 

-ľch-