Magazín
Bikinárka Denisa Lipovská čaká bábätko
dátum: 07.10.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Úradujúca majsterka Európy v bikiny fitness Denisa Lipovská si Mozolani Fitness Cup 2014 pozrela ako diváčka, nakoľko jesennú sezónu vypustila a dala si súťažnú prestávku. Vyzerala skvele. Rád som sa s ňou porozprával.

Denisa Lipovská so svojou zverenkyňou Erikou Tarkuličovou.

 

Čo máš nového v osobnom živote?

Mám novinku, už to teraz môžem povedať aj takto do rozhovoru. Som tehotná, som v štvrtom mesiaci, takže v apríli 2015 ma nečaká žiadna súťaž, ale bábätko. Prišlo to tak narýchlo, ale veľmi sa z toho teším, že to takto pozitívne dopadlo. Je to nová priorita v živote.

 

Blahoželám a držím palce, nech všetko dobre dopadne.

Ďakujem.

 

Tri roky za sebou si súťažila, teraz si bola na tej druhej, diváckej strane. Ako sa ti súťaž páčila?

Myslela som si, že ma prepadne väčšia nostalgia, lebo už niekoľko dní pred pretekmi som sa pozorovala v zrkadle, že už predsa len nemám také telo ako na jar a veľmi rýchlo sa teraz samo mení. Súťaž, organizácia, priestory, to všetko sa mi veľmi páčilo. Teraz som to prežívala zo zákulisia a celé som si to užila. Dievčatám, ktoré poznám, ale aj mojej klientke Erike Tarkuličovej som držala palce. Eriku som pripravovala na túto súťaž a bohužiaľ sa nedostala do finále (obsadila 7. miesto). Ona štartovala v najnižšej kategórii bikín, kde bola veľmi silná konkurencia. Obe sme z toho trochu smutné, ale ideme ďalej a verím, že na jar 2015 to bude lepšie. Určite Erika neprestane „makať“ a ja jej budem pomáhať aj naďalej.

 

Čo ťa najviac upútalo?

Myslím si, že v tejto sezóne Olívia Pohánková. Ona teraz dominuje v bikinách. Ostatné dievčatá boli štandardne dobre pripravené, uvidí sa na „svete“. Na MS v Kanade bude obrovská konkurencia a veľmi im držím palce, lebo to tam naozaj budú mať veľmi ťažké.

 

Čo hovoríš na premiéru physikov?

Tým, že sa prezentovalo veľmi veľa chlapcov, dalo sa to ťažko sledovať, bolo to trochu chaotické. Myslím si, že táto nová kategória musí ešte vyzrieť, teraz to bola taká zmes všetkého možného. Ale určite tomu dávam šancu. Prečo, nie?!

 

Po splnení si materských povinností sa vrátiš k súťaženiu v bikiny fitness?

Nehovorím ani áno, ani nie. Uvidím, či sa mi priority zmenia natoľko, že sa jedného dňa rozhodnem, že ma tento šport už tak nenapĺňa, ale napĺňajú ma iné povinnosti. Ani v súčasnosti nevypúšťam fitko, naďalej cvičím, naďalej sa snažím podľa tých možností toho stavu, v ktorom som, si udržiavať postavu či zdravé stravovanie a nevypadávam z toho režimu. Nevylučujem teda, že sa raz vrátim na pódium...

 

Ľubomír Chochula